İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

celebi

benim kullandığım kredi kartı ismi önemli değil kart ücreti yok

ibo055

OLABİLİR  BENDE VERMİYORUM  BANKALARA :)

celebi

ama ben öyle uğraşmıyorum müşteri hizmetleri imiş yok şube imiş. ;)

ibo055

celebi

ondan değil adamlar kimseden kart parası almıyor :)

ibo055

celebi

eeee o zaman iş bankası bunu niye yapmıyor. :o

ibo055

ali ihsan

Bende 3 farklı bankanın kredi kartı var.Kimisi aidat almıyor,kimisine de ben vermiyorum  :D

Sıkıysa alsınlar bakalım ...

sadece55

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 09 Aralık 2010, 18:16:52
Bende 3 farklı bankanın kredi kartı var.Kimisi aidat almıyor,kimisine de ben vermiyorum  :D

Sıkıysa alsınlar bakalım ...

Abi hele ki boydan foto verdiysen adamlara alamazlar tabii o kalıpla :)

Burak

Alıntı yapılan: ibo055 - 09 Aralık 2010, 17:51:41
YOK ÖYLE BİRŞEY ARKADAŞLAR İPTAL DİYE İMZALADIĞINIZ SÖZLEŞMELERDE YAZIYOR
YASAL OLARAK ALIYOR BANKALAR

hocam tamam sende emir kulusun ama bak bende şöyle bir karar var yinede yanlış yönlendirmeyelim insanları . Bu karar benim Hsbc'yi şikayet ettiğimde lehime sonuçlanan bir karar sırf bankadaki memurun ukalalığına inat şikayet ettim mesele 15 tl meselesi değildi . Sonrada banka itiraz ettiğim için kartımı iptal etti ama Türkiye'de banka sayısı gayet fazla bende bir başkasından aldım tekrar  ::)

Uploaded with ImageShack.us

King Of The North

ya alıyorlar kart parası tabiki ama git şubeye öbür ayki ekstrende indiriyorlar, gitmeyen olursa kesiliyor yılda 1 kez alırar ödemek istemiyorum dediğinde iade ederler, ben zaten kullanıordum Samsunsporumuz kazansın diye değiştirdim kartımı.

FaT1h

ali ihsan

Alıntı yapılan: Erdinc - 09 Aralık 2010, 18:33:43
Abi hele ki boydan foto verdiysen adamlara alamazlar tabii o kalıpla :)

Sesim yetiyor onlara  :D kalıba gerek kalmıyor  8)

mehmet yılmaz

AlıntıHedef 5 bin kredi kartı
[ 10.12.2010 ]

Haber Gazetesi

Samsunsporlu yöneticiler, halen kullanımda olan İş Bankası Samsunspor Kredi Kartları'nın kullanıcı sayısını arttırarak kulübe daha fazla gelir sağlam amacıyla İş Bankası Samsun İl ve İlçe Müdürleri ile sabah kahvaltısında bir araya geldi

TÜM ŞUBELER KATILDI
Samsunspor yönetimi, İş Bankası Samsun İl ve İlçe Müdürleri ile Nuri asan Tesisleri'nde verilen sabah kahvaltısında buluştu. İş Bankası Tarafından 2003 yılında Samsunspor'a destek olmak amacıyla çıkarılan Samsunspor logolu Maximum Kredi Kartı'nın daha iyi tanıtılması ve kulübe faydalarının vurgulanabilmesi amacıyla gerçekleşen kahvaltıya katılım hayli yüksek oldu. Konuyla ilgili bilgi veren Türkiye İş Bankası Bireysel Satış Bölge Müdürü Murat Akyol, "Şu anda yaklaşık 2700 Samsunspor logolu kredi kartlarının sayısını kısa vadede 5000'li rakamlara ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda Samsun il ve ilçelerindeki 12 şubemizin bu sayının artması yönünde ciddi katkıları olacağı inancındayım" dedi.

İLGİNİN ARTMASI SAĞLANACAK
İş Bankası yetkililerinin bu yöndeki girişimlerine teşekkür eden Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ömür Tekin, "2003 yılından bu yana gelen Samsunspor kredi kartı uygulamasının kulübe daha fazla gelir getirmesini sağlamak için yoğun bir çaba içerisindeyiz. Taraftarlarımızın bu kartlara ilgisinin artması ve takımımıza olan katkılarının daha büyümesi yönünde bir çalışma yürütüyoruz. Samsun il ve ilçelerindeki İş Başkası Müdürleri ile toplantı yaparak fikir alışverişinde bulunduk. Önümüzdeki hafta bu projenin reklam ve tanıtım çalışmalarına başlayacağız" diye konuştu. Bu arada Samsunspor logolu kredi kartlarına, talep etmeleri durumunda şehir dışında yaşayan Samsunsporluların da sahip olabileceği belirtildi.