TFF 2. LİG 2019/2020 26. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 4 - 1 İnegölsor

Başlatan _SoN_, 24 Şubat 2020, 11:47:46

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Sinan Kurumuş oyuna girdi. Bu uşak da her girdiğinde gol atıyor, İnşallah bu sefer atamaz.

GurbetciFanatik

Kendi sahamizda gol yemişizz
Yönetim istifa
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

55_OrHaN_55

evolution55

evolution55

GurbetciFanatik

Evet bu galibiyetle play off'u garantiledik.
Tebrikler
😂😂😂😂😂😂😂

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: 55.hakan - 01 Mart 2020, 15:49:33Manisa yine çevirecek herhalde.
Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 01 Mart 2020, 15:51:38Bence bu sefer çeviremeyecek. 

Ben demiştim. Rakibi 10 kişi kaldığı halde çeviremedi :D

55.hakan

Son dakika yine gol atmışlar neyseki 3-1 girildi son dakikalara :)

evolution55

Manisa artık arkasından gelen sancaktepe ile uğraşsın 😁

ngonge

Hiç kimsenin tahmin edemeyeceği güzel bir tablo oldu. 8 hafta kala 10 puan fark. Bu işi bu ciddiyetle devam ettirirsek sahamızdaki Hekimoğlu maçı ile şampiyonluğu ilan ederiz.

Sadece Samsunspor

Manisa liderlige oynim derken 2.olmasida tehlikeye girdi :D

muzaffer4

Şanlıurfa dışında 7 maçımız var Manisa tüm maçlarını kazansa dahi 2 galibiyet 5 beraberlik bize yetiyor görüleceği üzere puan hesabı yapmaya gerek yok bu lig bitmiştir herkese hayırlı olsun seneye Afrika'nın el değmemiş topraklarındaki genç yetenekler,TFF 1. Lig pasolig beinsports ve yolun sonunun süper lig olacağı bir yılı izlemek için can atıyorum (TFF 1. Ligde oynayacağımıza sevinmek biraz absürt oldu ama büyük tablo süper lig ve Avrupa hayalidir)

55_OrHaN_55

Bu grupta bizim peşimizden play-off'tan kesinlikle Sancaktepe veya İnegöl çıkacak. Manisa şu an kesinlikle o kalibrede bir takım değil. İsmail Ertekin'in gönderilmesiyle 1. lig şanslarını tamamen kaybettiler.

evolution55

Çoruma öyle bir hınçlıyım ki son iç saha maçı çorum ile, samsuna geleceğim ve statta olacağım inşallah

ata55

Alıntı yapılan: ata55 - 25 Şubat 2020, 12:45:26Basar geçeriz.

2-0 bekliyorum.

Yazıklar olsun, gol yedik :))))

4-1 de güzel skor.
Bu iş bitti demiştik. Harbiden bitti.