TFF 2.LİG 11.HAFTA / Niğde Anadolu FK -SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan kaan, 28 Ekim 2018, 11:29:09

« önceki - sonraki »

kaan

TFF 2.LİG 11.HAFTA
Niğde Anadolu FK -SAMSUNSPOR'umuz
4 Kasım 2018 Pazar
Niğde 5 Şubat Stadyumu
13:30

Tarihimizde Niğde ile oynadığımız ilk resmi müsabaka. Sarıyer deplasmanına 6 puanla gitmemiz lazım.

mehmet yılmaz

Kritik bir deplasman daha. Üç puan almamız lazım.
Maç yayını için AKS TV görüşüyormuş. İnşallah olumlu neticelenir.

eprianu

Niğde Stadyumu 3111 kişilik kapasiteye sahipmiş. Sanırım aşağıdaki alan deplasman tribünü. Yani yine birçok taraftarımız dışarıda kalabilir.  En kısa zamanda bu ligden kurtulmalıyız.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=4917

celebi

ata55

her ne kadar b.paşada kazanamasakda takım iyi oyundan dolayı moralli. iyi oynuyor, gol yemiyoruz. kazanırız

jean

Olasi puan kaybinda fark acilabilir ne yapip edip almaliyiz

s_uzunkaya

biz işimize bakalım. önümüzde sarıyerin puan kayıplarını hat safhada yaşayacağı 4 hafta var. sarıyerin bu stresi kaldıracak kadrosu yok. sarıyeri rahat yenmemiz için önümüzdeki 2 maçı kazasız atlatmamız gerek.

ligde küme düşecek takımların hemen hemen şimdiden belli olması ligin rekabet duygusnu azaltacaktır. ligde kopmalar olmadan ilk 5 de iyice belirlenmeden sarıyeri al aşşağa etmemiz gerek. maalesef fikstür avantajıda bize kıyasla sarıyeriden yana. peş peşe iki deplasmanımızı biz ilk yarıda yapıyoruz. sarıyer ise tam tersi peşpeşe iki maçı kendi sahasında oynuyor. sarıyerle ilk yarıdaki maçımız istanbulda. ufak bi dezevantaj da bizim oynadığımız takımla 2 hafta sonra sarıyerin oynaması. misal son oynadığımız bayrampaşa maçımız sarıyer için büyük bir done olacaktır onlar için. birde daha öncede bahsetmiştim. yaşım itibarıyla 80 li yıllarda ki sarıyer maçlarımızda hep zorlandığımızı şansımızın tutmadığını ve genelde yenildiğimizi söylemiştim. buda beni duygu olarak sarıyere karşı tedirgin ediyor. tabii bu durum aradan uzun yıllar geçmesi hasebiyle sadece bana ait bir duygu olarak kalacaktır diye umut ediyorum.

tüm dezevantajlara rağmen başka şansımız yok ve bu ligden kesin kurtulmamız gerek..

mehmet yılmaz

Kötü haber.
Büyük bir ihtimalle maç yayını olmayacakmış

Sadece Samsunspor

buraks

Ahmeti

tv yayının yapılamadığı deplasman maçlarında radyo  yayını yapılabilir aslında
çokta güzel olur

eprianu

Güzel haberi ilk ben yazayım. 6 dakika önce Haber AKS paylaşmış, maçı canlı vereceklermiş. Hayırlı olsun.

https://twitter.com/Haberaks/status/1058668888953708549

celebi

Ahmeti

celebi