TFF 2.LİG 9.HAFTA / SAMSUNSPOR'UMUZ - Kastamonuspor 1966

Başlatan Levent ÖCAL, 17 Ekim 2018, 17:43:18

« önceki - sonraki »

_SoN_

passolige kızıyorduk falan ama, şimdi düşünüyorumda bu sistem iyi,önceden maç günü yada önceki gün bilet almak için gitmek uğraşmak gerekiyordu,şimdi aldık 5 arkadaş tek girişle biletlerimizi çok önceden,şimdi maç saatini bekliyoruz :) yarım saat kala gider okutup geçeriz, yiğidi öldür hakkını yeme demişler, ben sevdim bu sistemi :)

Sadece Samsunspor

evolution55

Vural temiz

eprianu

Bekir Sevgi yatsın da görelim artık  8)
Çok iyi zamanda çok güzel bir gol...

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sol Açık - 31 Ekim 2015, 10:02:00
Bekir yan toplar konusunda Samsunspor'da hatırladığım en kötü kaleci. Altı pasın içine düşen her top tehlike oluyor.

Dünkü maçın ilk yarısında bir pozisyonda yine altı pas içinde Bekir çıktı ve topa dokunamadı, hakem kaleciye faul verdi. O pozisyonda da faul yoktu. Bekir'in çıkıp alamadığı (daha doğrusu yükselemediği) bir pozisyon daha hatırlıyorum ve bir de gol var. Alanya maçının 90+'sında yediğimiz de cabası.

Cepheden kötü bir kaleci değil, ama altı pas içine yüksek toplarda çok zayıf. Ben bu özelliğini geliştirebileceğini düşünmüyorum ve kesinlikle devre arasında bir kaleciye ihtiyacımız olduğu fikrindeyim (gerekirse yabancı bir kaleci).

Bekir görece şanslı; Furkan'ın yediği 2 hatalı golle 4 puan, Bekir'in yediği 2 hatalı golle ise sadece 1 puan kaybettik.

Kastamonu'nun kalecisinin Bekir olduğunu bilseydim önceden bu yorumumu hatırlatırdım.

Madem rakip kaleci Bekir, Bekir'i yok kabul ederek altı pas çevresine yüksek top yağdırmamız gerek. Zaten Bekir hiçbir yan topa çıkmaz, çıksa da alamaz.

Tam Bahattin'in maçıymış. Ama Bahattin yokken ve rakip kaleci Bekir'ken, Muhammet Beşir'i oyuna almak gerek...

davidsavage

Devre arası s.b.ç nin orda kavga çıktı sebebini anlayamadık

sersa

Sbc denen topluluk hiç bir işe yaramadiklari yetmediği gibi birde tribünde kendi aralarında kavga edip taraftarin huzurunu bozuyor yeter artık!

Sol Açık

Bu arada kısa bir ilk yarı değerlendirmesi de yapayım.

Televizyondaki yorumcunun yaklaşımları çok doğru. Kastamonu ciddi bir presle başladı. Oyun boyunu kısaltarak oynamaya çalıştılar, aynı Sancaktepe'nin yaptığı gibi. Ama karşılarındaki takım, Sancaktepe maçındaki Samsunspor değil! Bu baskıyla oyunu soğutmak yerine, karşı baskıyla ve ısrarla pas yaparak hücum etme çabasıyla yanıt verdik. Biz de oyun boyunu kısalttık ve bizi bozmak üzere fizik gücü gösteren rakibe hem presle (fizikle), hem de pasla (yani teknikle) yanıt verdik.

Cidden güçlüyüz! Her maçta bu daha da belirgin hale geliyor. Kazanacağız!

davidsavage

TV den izleyenler ne kadar seyirci olduğunu söyledi mı spiker,stad epey dolu görünüyor ama...

eprianu

Maça girerken de SBÇ'den birileri polisle tartışmıştı.

evolution55

Alıntı yapılan: davidsavage - 21 Ekim 2018, 20:02:12
TV den izleyenler ne kadar seyirci olduğunu söyledi mı spiker,stad epey dolu görünüyor ama...

15334 diye yazmış atiila cebeci

evolution55

evolution55

Hakem erhanın ikinci sarısını atladı allahtan hatırlattılar

evolution55