TFF 2.LİG 4.HAFTA / Eyüpspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 19 Eylül 2018, 22:24:59

« önceki - sonraki »

ata55

TFF 2.LİG 4.HAFTA / Eyüpspor - SAMSUNSPOR'umuz
Atatürk Olimpiyat Stadı
22 eylül cumartesi
16.00

canımız sıkkın, moralimiz bozuk.
hocaya güvenimiz yok
ama umarım bu bir milat olur

Sadece Samsunspor

5trawberry

Seri bu maçla başlar. 4 maçta 12 puan alacağız

diocid

Bu oyunla kazanmamız çok zor arkadaşlar, bütün takımlar kazanmak istiyor, bizde çok istiyoruz  ancak kim güçlü ve hazırsa o kazanıyor, inşallah kazanırız ve rüzgar tersine döner, gönül böyle istiyor.. :)

eprianu

Çevremde kimle görüştüysem umudu yok. Açıkçası Taner Hoca olduğu için benim de umudum yok. İnşallah "iyi" bir futbolla kazanırız.

mehmet yılmaz

Ben umutluyum bu maçtan.
Taner Hoca da futbolcular da gerekli dersi almış, gerekli acıyı tatmışlardır.
Umarım yanılmam ve kazanırız.

_SoN_

Aşırı özgüvenli havamızı 3-0 fena aldılar kendi sahamızda,bu bir yandan da lehimize olabilir,daha sağlam basıp,ona göre oynarsak ,ona göre yorum yapar,ona göre konuşursak,futbolcularıda fazla germez galip gelebiliriz. İnşallah :)

eprianu

Hoca idmanlarda sanırım aşağıdaki kadroyu deniyormuş. Twitter'da gördüm. İnşallah Bahattin ve Enes kanat oynuyordur, hocanın kimi nerde oynattığını çözemedim hala.  ;D

55.hakan

Bu kadro güzel. Özellikle Erhan Kartal yerine Erkam iyi olmuş.

jean

Acikcasi bu mactada tokezlicez gibime geliyor kendimden cok ismail baskana uzuluyorum rabbim insaallah onu mahcup etmez vede tum sehir bu vesileyle guleriz

s_uzunkaya

eprianu

AKS TV maçı veremeyecekmiş. Eyüpspor ile anlaşamamış. Sponsor bulamadan dış saha maçlarını verebileceklerini zannetmiyorum.

Sadece Samsunspor

Canberk ve cagrinin kadro disi oldugu haberi var.

maço

Bize kale arkası mı verildi acaba , bilen biri aydınlatabilir mi?

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 21 Eylül 2018, 12:17:07
Canberk ve cagrinin kadro disi oldugu haberi var.

Çağrı bey azönce bulvar avm de şen şakrak kahkaha atıyordu.