PTT 1. LİG 27. HAFTA | Karşıyaka - Samsunspor'umuz

Başlatan King1965, 18 Mart 2013, 22:21:06

« önceki - sonraki »

cany

berusa55

20 Mart 2013, 16:33:56 #16 Son düzenlenme: 20 Mart 2013, 18:08:35 berusa55
2005 yılından beri Samsun'umuzdaki hiçbir maca verilemeyen bu herifi yine deplasmandaki bir maçımıza vermişlerse, puan alacağımıza dair umutlarım bitmiştir.

TFF Karşıyaka'nın gönlünü alma çalışmasını başlatmış besbelli. Geçmiş olsun.

binikalamadım

samsun 55

karşıyakada şehmuz,adnan,fatih gül,sercan türkeri ve erdi kasapoğlu cezalı büyük ihtimal cihat arslanda tribünde olacak

ali ihsan

Oldu olacak İsmet Arzuman gavatınada maç versinler

ercan0655

:x(( Kabus geri döndü  KUDDUSİİİ ulan inşallah maçı ve bizi rezil etmez  :rulet:

erkutdem55

İki ihtimal var.Ya Karşıyaka'ya olan olaylardan sonra düdük çalsın diye verildi ya da bizi içinde bulunduğumuz durumdan kurtarmak için.Bu adamın normal yönettiği bir maç hatırlamıyorum ben.

Kaya

Ben özellikle kendisini takip ediyorum..Nedeni yok sırf hatasını yakalamak için..Şuan liglerde en iyi maç yöneten hakem..Bunun dışında birilerinin görevlendirdiği hakemlerin başında geldiğini hepimiz net biliyoruz..Son haftalarda Kuddusi gibilere dikkat demiştim bizim maça vermişler..Çok merak ediyorum nasıl yönetecek.

samsunmania

21 Mart 2013, 00:29:43 #23 Son düzenlenme: 21 Mart 2013, 00:36:00 samsunmania
Alıntı yapılan: erkutdem55 - 21 Mart 2013, 00:14:56
İki ihtimal var.Ya Karşıyaka'ya olan olaylardan sonra düdük çalsın diye verildi ya da bizi içinde bulunduğumuz durumdan kurtarmak için.Bu adamın normal yönettiği bir maç hatırlamıyorum ben.

Bu adamın her maçında bir bomba var. 2005-2006 sezonundaki Kayseri maçında vermediği %1500 penaltı ve Serkan Aykut'un aldığı 10 maçlık cezaya neden olan olaylar gün gibi aklımda. İlk defa maçımıza veriliyor o tarihten sonra yanlış hatırlamıyorsam.  Hüseyin Göçek ne ise aynısı benim için. O ceza yüzünden Rafael Marques'e talim etmek zorunda kalıp ligden düşmüştük.

berusa55

21 Mart 2013, 00:47:06 #24 Son düzenlenme: 21 Mart 2013, 00:50:36 berusa55
Alıntı yapılan: samsunmania - 21 Mart 2013, 00:29:43
İlk defa maçımıza veriliyor o tarihten sonra yanlış hatırlamıyorsam.

Geçen sene İstanbul'daki gese maçımızdaki rezalet yönetimini de hatırlayalım. Uydurma penaltısı ve Ahmet Şahin'i oyundan atışı...

samsunmania

Alıntı yapılan: berusa55 - 21 Mart 2013, 00:47:06
Geçen sene İstanbul'daki gese maçımızdaki rezalet yönetimini de hatırlayalım. Uydurma penaltısı ve Ahmet Şahin'i oyundan atışı...

Evet bak onu unuttum.

HoliganSamSunLu

evet göztepe maçında büyük kayıplar verdiler kadro olarak bu bizim için fırsata dönüşmeli

Aslankaya

ızmir deplasmanları bize ilaç olmuştur.yine öyle olacak insallah.

Serkan

King1965

http://www.samsunsportv.net/2013/03/sondakikakarsyaka-macmz-seyircisiz.html

AlıntıSON DAKİKA KARŞIYAKA MAÇI SEYİRCİSİZ

Göztepe- Karşıyaka derbisindeki olaylar nedeniyle  karşıyakaya ceza yağdı bu cezalar içinde 2 resmi müsabaka seyircisiz var karşıyakanın işte karşıyakanın cezaları . Bu nedenle Karşıyaka maçımız seyircisiz oynanacaktır..