Bank Asya 1.Lig 11.Hafta l Altay - Samsunspor'umuz

Başlatan Yaman55, 27 Ekim 2009, 01:35:51

« önceki - sonraki »

red_white

benim hiç umudum yok canlı gözle seyrettim izmirde bunlardan çoban salatası bile olmaz heee çeşmede otelde kaldılar çok hak ettilerya belki hatun felan ayarlarlarsa onlarda maçta olursa bi ihtimal puan alırız  >:(

lucarelli

İdmandan daha çok ruh lazım. biraz ruh antremanı yapmaları gerekli

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: CriminaL - 30 Ekim 2009, 22:27:45
3-0   bu mac bızım.

Tipik şimşek55 tarzı, dayanamadın değil mi yine?

Beyleri takımda Sercan ve Sefa gibi iki papaz var. Ve maalesef bunları kollayan bir yönetim. Celidze'ye takımda bilinçli olarak pas atılmıyor. Çelidze'nin ilacı Oktay'dır. Oktay oynarsa Çelidze çok gol atar. Bunun dışında kadrodaki bazı kankilerin Altay maçı umurarında değil. İzmir'de tatil yapıyorlar ve bizler halen delice bir sevda ile, bitmeyen bir umutla bu yavşakların maçı kazanmasını bekliyoruz.

Sercan ve Sefa gibi iki kımıl zararlısı kadro dışı kalmadan huzur olmaz takımda.

Kaya

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 30 Ekim 2009, 23:49:25

Sercan ve Sefa gibi iki kımıl zararlısı kadro dışı kalmadan huzur olmaz takımda.

hele şükür asıl gerçek bu ve takımın kurtuluş yolu da bu.

onur 55

beyler kendımızı kandırıyoruz benım bu mac ıcın hıc umudum yok.her hafta cocuk gıbı bu hafta kazanıcaz dıyoruz ama bunlar bızı her mac satıyolar.kupadakı kadroya baktım cok sasırdım.can yok murat yok omur yok kım kazanacak macı?hakan kocarslanmı?sefamı?turgutmu?volkanmı?guldurmeyın benı allahaskına ne kazanması.bu yazıyı ıcım kan aglayarak yazıyorum ama gerceklerı gormemız lazım.daha duzgun bı takım bıle cıkaramıyoruz.

lucarelli

CeLiL_55

bi yerlerimizide yırtsak bu şerefsizler adam olmayacak, rahat olun arkanıza yaslanın seneye malatya düşmesse onlarla oynıcamız macta rahat rahat küfür ederiz.

kaptan 55

bu sefer başka olur ileride haber gazetemizin dünyaca ünlü turgutu,messinin önden yandan arkadan üstten yemişi sercanı ortasahanın panzeri sefanın müthiş oyunlarıyla bu maçı alırız gibime geliyo demeyi çok isterdim.

King1965

GençKozluklu

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 30 Ekim 2009, 23:49:25
Tipik şimşek55 tarzı, dayanamadın değil mi yine?

Beyleri takımda Sercan ve Sefa gibi iki papaz var. Ve maalesef bunları kollayan bir yönetim. Celidze'ye takımda bilinçli olarak pas atılmıyor. Çelidze'nin ilacı Oktay'dır. Oktay oynarsa Çelidze çok gol atar. Bunun dışında kadrodaki bazı kankilerin Altay maçı umurarında değil. İzmir'de tatil yapıyorlar ve bizler halen delice bir sevda ile, bitmeyen bir umutla bu yavşakların maçı kazanmasını bekliyoruz.

eline yüreğine sağlık. Ancak yazıonda papazın birini unutmuşsun. Bence bu takımdan TDŞ de gitmeli. Tam bir kazma.

estalpi

Arkadaşlar ben şöyle düşünüyorummmm:
Samsunsporumuz bu maçı kaybedecek ama bu maç bizim hayata dönüş maçımız olacak.
diceksinizkiiii nasılllll.... her dibe vuruşun bir çıkışı elbet olacaktır... gazetelerde hocamızın açıklamalrını okudum,takımın ruhsuzluğunu görmüş ve kendisinin bu duruma çok üzüldüğünü dile getirmiş... eğerki hoca bu sözlerinin arkasında durur ve Reform düzeyinde kararlar alıp kadro değişikliği yapıp altay maçına çıkarsa ruhsuzlar kadro dışı kalıp TAKIMDA GERÇEK BİR ADALET SAĞLANINCA bu takımmmm ligde kalır hatta ilk 10 yapar... Hoca çok farklı bir kadro ile maça çıkacaz diyor inşallah sözlerinin arkasında durur...
isa turan ise bize şok lazım diyor: gerçek şok altay maçını kazanmak değil arkadaşlar bence, asıl şok SERCAN,SEFA,TURGUT,HAKAN KOÇASLAN GİBİ RUHSUZLARIN BİRAN ÖNCE paf takıma yollanmaları olacaktır.... Sporda adalet budur.... Şimdi siz yedek oynayan futbolcuları düşünün adamlar diyorki biz ne yapsak kadroya giremeyiz.bu adamlar yatıyolar,oynamıyolar,sallamıyolar ama her maç kadrodalar...peki biz neden çalışalım nasıl olsa yine yedeğiz.... evet düşünce bu spor yapan varsa azcık kulüpte top oynayan varsa bu duyguyu bilir... bence Hoca bu hafta gerçek bir reform yapıp bunları kadro dışı bırakırsa SAMSUNSPOR KURTULUŞ MÜCADELESİ ATEŞİ İZMİRDE YAKILIR SONUÇ MAĞLUBİYET OLSA BİLEEEEEE.....

İNŞALLAH HOCA BENİ YANILTMAZZZZ....

serkancengiz

Bu topçulardan 3-4 kişi çiflikte sallıyacaksın başka türlü ruh gelmez takıma korku yok adamlarda yenilsekte tepki yok diyorlar çiflikte gördüğünü indireceksin Samsunspor için değilde paket korkusuyla oynarlar.

estalpi

BUNLAR PARAYA BAKMIYOMUUU... KADRO DIŞI BIRAK ALDIKLARI TRANSFER ÜCRETİ KADAR CEZAYI ÇAKKKK BUNLARA BAK NE OLUYOLAR.....

berlinli55

Forvetim

hoca takımda revizyon için tam yetkili ise ve bunu yaparsa ancak takım düzelir yoksa bu adamlarla hiçbirşey olmaz. takımda zaten kadro diye bişey yok iskelet diye bişey yok toplama bi takımız hala, arkadaşların dediği gibi bikaç papaz kesilmeli takımdan gözdağı olmalı yoksa aynı hamam aynı tas olacak.