Bank Asya 1.Lig 11.Hafta l Altay - Samsunspor'umuz

Başlatan Yaman55, 27 Ekim 2009, 01:35:51

« önceki - sonraki »

Yaman55

27 Ekim 2009, 01:35:51 Son düzenlenme: 29 Ekim 2009, 13:19:16 MeL_55

2 kasım 2009  20.00

yorum yok

Dartagnan

red_white

oy yok yorum yok ne yazcağını bilen varsa yazsın ben bilemiyorum  >:(

Dartagnan

Yaman55

yeniliriz   altayda hedef süperlig şu kupa maçını bari şansa mansa alsak

red_white

ege palas vay beee ben hayatımda gitmedim o otele ... arkadaşlar bana destek verin size yemin ediyorummm turguttan daha iyi oynarımmm  >:( hiç yoktan o otelde başkası kalmaz  >:(

Kaya

evet evet dediğim gibi deliyim SAMSUNSPOR kazanır evet deliyim ne yapim deliyim ama bir farkla artık zırdeliyim.

Yaman55

55.hakan

istiyolarsa yenilsinler kendileri bilir değerlerini düşürmek mi istiyolar buyursunlar seneye gidecek klüp bulamayacaksınız gidecek

Jnr.Serkan

Cagdas Ünver

Forvetim

önce kupa sonra lig peşpeşe aynı takıma 2 kere yenilmeyi hazmedecek kadar seviyesizlerse, ki bence öyleler. yenilsinler. Biz Samsunsporluyuz, hakkı tomaçlı, tahsin kosifli yada sefalı sercanlı vs. değiliz. hepsi tarihte yerini alacak elbet ama ilelebet payidar kalan Samsunsporum olacak inşallah. Ben Samsunsporumu Seviyorum. Formamı seviyorum. Renklerimi seviyorum. Şehrimi Seviyorum. Stadımı Seviyorum. Samsunsporu Samsunpor yapan yürekli, ruhlu, efsane Futbolcularımı Seviyorum.  Gerisi aklımda bile kalmayacak unutulmaya mahkum küçük nüanslardır.. Küçüklerdir Zerrelerdir benim için.

Nuri Asan

28 Ekim 2009, 18:26:00 #12 Son düzenlenme: 28 Ekim 2009, 18:26:38 Nuri Asan
geçen seneye bir uzanalım ne kadar umutlu idik Altay maçına çıkarken?

Boluspor:3 Samsunspor:1
Samsunspor:0 Ç.Şikespor:1
Malatyaspor:4 Samsunspor:3
Samsunspor:1 K.D.Ç.Karabük:1

tam umutsuz Altay deplasmanına gidiyorduk,İşte o kadar kötü zamanda geldi bu Altay galibiyeti

Altay:1 Samsunspor:2

Umut fakirin ekmeği

Ollivanders

lucarelli