Bank Asya 1.Lig 10.Hafta Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:3

Başlatan Yaman55, 18 Ekim 2009, 15:38:20

« önceki - sonraki »

gkhn

Alıntı yapılan: Oflu - 20 Ekim 2009, 19:32:25
Yenilecegiiiiz....

Evimizde de Giresuna yenilirsek daha çok haftalar olmasına rağmen düşmeyiz inşallah demeye başlayacağım..Ama giresun u samsun da yeneriz gibi geliyor inşallah sen yanılıyorsundur oflu..

beşnumara

ısrarla söylüyorum ye-ne-ce-ğiz skor da veriyom 1-0

gozgoz yýlmaz

Yoğun istek üzerine buyurun... Tribündergide yazıyordu bu lavuk ama sonra atıldı yanılmıyorsam.

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 02 Şubat 2009, 14:20:57

Bunlar kendilerine uçbeyi denlen ama uçtan çok içe benzeyen 9-10 kişilik bir grupçuk. Kırmızı polarlı olanını başka bir sanal platformdan, gıyabında tanıyorum. Kendisi eğer küme düşmezelerse önümüzdeki sene Samsun'a gelecektir. Allah nasip ederse ben unutmam. Günü gelince hatırlatırım. Görele'den geliyor bu armutlar. Büyük ihtimalle TS'liler. Ya da Gs'li. işleri güçleri gelene gidene sarmak. Eskişehirli bir bayan taraftara küfürler ederek ortamı germişlerdi. Ama o ve yanındaki kolpaları Samsun'a mutlak surette bekliyorum. İşeyip bize doğru attıkları ama kendi tribünlerine düşen su şişesinin ona yedirmek farz oldu.

Kaya

Yenileceğimizi düşünen kişiler bu düşüncelerini içlerinde tutsunlar bu takım en kötü gününde bile olsa yener yener yener o kadarrrr......

edmontdante

Alıntı yapılan: iak5529 - 20 Ekim 2009, 21:25:09
  Yenileceğimizi düşünen kişiler bu düşüncelerini içlerinde tutsunlar bu takım en kötü gününde bile olsa yener yener yener o kadarrrr......

bence de

çarşambalı-55

tam ben koyacaktım o şerefsizin resmini siz koymuşsunuz

çarşambalı-55

ah bide metin aktaş gelseydi akçaabatta *******

çarşambalı-55

Bu adi heriflerin giresun keşap belediye taraftarı geçen yıl üçüncü lige yükselme maçında çarşambalılardan ilk önce trabzonda dayak yedi Daha sonra bunlar bizimkilerin otobüslerini giresun keşapta taşlayınca birde keşapta dayak yediler bizimkilerden Valla denize kaçmış alayı ;D

Fecr_55

Alıntı yapılan: Oflu - 20 Ekim 2009, 19:32:25
Yenilecegiiiiz....

Oflu, kendini macin son düdügüne kadar bu basliktan uzak tutar misin? bunu basarabilir misin?
ALLAH korusun yenildik diyelim, burada söyleyecegin tek sey var, simdiden belli, "demistim" diyeceksin..
ama senin gibi düsünenlerin inadina, SAMSUNSPORumuz yenecek..yenecegiz..kaybetsek bile..!

Akyol

ayı geeell geeelll geeelll ayı geeell geeell geeeelll >:(

jean

Kaya

beşnumara

Alıntı yapılan: iak5529 - 20 Ekim 2009, 22:55:09
var var ne olur bu maç jean sence?????
:D : bence yeniliriz değil mi jean? ;) ama sen rahat ol yeneceğizzz...

çarşambalı-55

Alıntı yapılan: Akyol55 - 20 Ekim 2009, 22:50:05
ayı geeell geeelll geeelll ayı geeell geeell geeeelll >:(

O ayı gelsin bilet ulaşım ve armut masraflarını ben karşılayacam ;D