Bank Asya 1.Lig 10.Hafta Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:3

Başlatan Yaman55, 18 Ekim 2009, 15:38:20

« önceki - sonraki »

Fecr_55

Alıntı yapılan: Oflu - 19 Ekim 2009, 14:18:17
Yeniliriz....

Oflu kardes..Offf dedirtme bize hevesimizin yesillendigi mac öncesinde..
yenecegiz diyelim hep birlikte, hemde 40 defa pespese..

Jnr.Serkan

eğer maça yeni hocayla çıkarsak yeneriz altayıda eleriz.

Akyol

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 19 Ekim 2009, 14:41:48
eğer maça yeni hocayla çıkarsak yeneriz altayıda eleriz.
sen müneccin misin birader varsa bi bildiğin açık açık söyle ;)

Jnr.Serkan

Nuri Asan

19 Ekim 2009, 14:49:14 #34 Son düzenlenme: 19 Ekim 2009, 14:51:26 Nuri Asan
giresun kazanır diyen 6 kişi kim >:(
sahamızda oynuyoruz be

Alıntı yapılan: beşnumara - 18 Ekim 2009, 21:52:15
bence anketi bu maçta giresuna gol atar mıyız? diye değştirmek lazım :'(

edit: bunu unutmuştum

Tribün_ali

beşnumara

Nuri Asan

3-0 alacaz bu maçı,altayıda eleyecez
azcık bana güvenin

King1965

Ben Maca Gıtmıyorum.. Yalandan yere Hıc gıtmem.. Yazıklar olsun Samsunsporlu futbolculara bı yenemedıler ıkı deplesmandan da 0 cektıler bomboş trubın olacak saten..!! Kandıramazlar bızı evde alıp deplesmanda vermıcekler macı..

Fecr_55

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 19 Ekim 2009, 16:17:33
Ben Maca Gıtmıyorum.. Yalandan yere Hıc gıtmem.. Yazıklar olsun Samsunsporlu futbolculara bı yenemedıler ıkı deplesmandan da 0 cektıler bomboş trubın olacak saten..!! Kandıramazlar bızı evde alıp deplesmanda vermıcekler macı..

Samsunsporumuz ne zamandir yalan oldu da böyle yorumlar yapilabiliyor, anlayamiyorum bir türlü..! biz Samsunsporumuzu desteklemek icin her daim yaninda olmaliyiz, tribünden uzak kalip kim ne elde edecek? tribünleri bombos görmek kimin hosuna gider merak ediyorum..!

maci 3-1 alacagiz..!

King1965

Alıntı yapılan: Nuray_55 - 19 Ekim 2009, 16:24:08
Samsunsporumuz ne zamandir yalan oldu da böyle yorumlar yapilabiliyor, anlayamiyorum bir türlü..! biz Samsunsporumuzu desteklemek icin her daim yaninda olmaliyiz, tribünden uzak kalip kim ne elde edecek? tribünleri bombos görmek kimin hosuna gider merak ediyorum..!

maci 3-1 alacagiz..!

nuray ınsallah kazanırızz ne dıyım.. ben ısımı gucumu bırakıp maca gıdecektım tum planlarımı ıptal edecektım .. Ordu ya Gezıye gıtmeyıp maca gıdecektım.. Ne yazıkkı Bole Futbolcularla Kazanıp ne olacak hee .. Ne olcak Soruyorum.. Bır Gun O Stattan ayrılıp mutlu gıttıgımde herkeze derdım super lıge cıkacagız dıye.. Bu sefer macı alsak hıc bı ıddaamız yıne. yok.. Ben Samsun - Altay kupa macını Beklıyorum O gece barı hedefımız olurda gruplara kalırız Sanmıyorum Ama .. ılk mac deplesmanda 1-0 yenılsek de  zoruma gıtmez bız onları yenerız burada.. Maça Gıdecek arkadaslara Iyı seyırler..

King1965

Hee Ayrıca Bızde Gıdıyorum Her Daım Yanına Bu seferde gıtmeyı vereyım.. dımı yanıı.. Can dan yurekten tezaurat edıyoruz hep statta ... Samsun Mılletının maca gelmesı ıcın deplasmanda mac kaazanması gerek adam komsum maraton dan kombınesı var daha 2 maca gıttı.. Takımda ıs yok dıe gıdesı de yok adamın..

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 19 Ekim 2009, 16:32:30
Hee Ayrıca Bızde Gıdıyorum Her Daım Yanına Bu seferde gıtmeyı vereyım.. dımı yanıı.. Can dan yurekten tezaurat edıyoruz hep statta ... Samsun Mılletının maca gelmesı ıcın deplasmanda mac kaazanması gerek adam komsum maraton dan kombınesı var daha 2 maca gıttı.. Takımda ıs yok dıe gıdesı de yok adamın..

ben napim hocam
her maça 75 km yoldan geliyorum 75 de gidiyorum 150
stada gelirken 4 araba,staddan evime gelirken 4 araba yani toplamda 8 araba değiştiriyorum.
takımına sahip çıkmayan bu şehrede yazıklar olsun.

King1965

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 19 Ekim 2009, 16:34:55
ben napim hocam
her maça 75 km yoldan geliyorum 75 de gidiyorum 150
stada gelirken 4 araba,staddan evime gelirken 4 araba yani toplamda 8 araba değiştiriyorum.
takımına sahip çıkmayan bu şehrede yazıklar olsun.

senın kı de zor be hacı :S samsunspor sevgısı var ıcınde..

europe_55

Samsun´da baska oynuyor bizim takim...
Taraftar maci aliyor.
Onun icin bence de yeneriz, 2-0.