Bank Asya 1.Lig 10.Hafta Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:3

Başlatan Yaman55, 18 Ekim 2009, 15:38:20

« önceki - sonraki »

kral.samsun

gel giresun gel o attiğiniz taşlari unutmadık gell

SametYılmaz55

düştüğümüzden beri yenemediğimiz trabzonspor yalakalarını inşallah yeneriz aksini düşünemiyorum

celebi

ben ne yalan söyleyeyim bu maçtada güresun bize patlar diye düşünüyorum

Baskent_Samsunspor

ya bırakın allah aşkına beyler samsun giresunu dağıtır adamlar sanki kafaya oynuyor ne var onlarda ha kocaeli ha giresun bana göre bence son 2 yılın acısı çıkacak ....fark atarız

Tufan

ali ihsan

Dün seyrettiğim takım 2 B de filan orta sıralara oynar ancak.Ligin de en büyük düşme adaylarından.

Maçı da alırsa taraftar alır.Gerisi hikaye.

Gelecek hoca çokta önemli değil.Bu yönetim varken kralı gelse 6 hafta dayanır ....

samsunteksas

genç çokanatlar samsuna bi gelsin bakalım ;)

bu maç maratondan onlara daha yakın yerden analarını anacağım  ;D

King Of The North

MALatya ve Sakarya 2B de son sıradalar,sonumuz onlar gibi olmasın inşallah.Giresun gelip de bize patlarsa hiç şaşırmam,zaten şansımız tutmuyor,bu maçta boş tribünlere oynarız pazartesi olduğu için.

55sirinler55

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 19 Ekim 2009, 09:19:04
Dün seyrettiğim takım 2 B de filan orta sıralara oynar ancak.Ligin de en büyük düşme adaylarından.

Maçı da alırsa taraftar alır.Gerisi hikaye.

Gelecek hoca çokta önemli değil.Bu yönetim varken kralı gelse 6 hafta dayanır ....

celebi

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 19 Ekim 2009, 08:47:03
ya bırakın allah aşkına beyler samsun giresunu dağıtır adamlar sanki kafaya oynuyor ne var onlarda ha kocaeli ha giresun bana göre bence son 2 yılın acısı çıkacak ....fark atarız

asıl sorunda zaten o bizimkiler şu anda hep kötü

kuzey55

giresun çok kötü bir takım.biz evimizde iyi oynuyoruz.ne kadar kırgın olsak da kendi sahamızda kazanırız diye düşünüyorum.

emre

artık alışmamız lazım bu takım evindeki maçla deplasman maçı arasında evrim geçiriyor..ne kadar buca da rezil oynasakta evimizde giresun u rahat geceriz tek handikap giresun a sansımızın tutmaması-sans diye bir şey varsa tabi-

herseye ragmen bu maçı alırızz.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 19 Ekim 2009, 09:07:25
bu maçta 3 puan harici sonuç facia doğurur!

facia istiyoruz artık..bi facia olsun ve  pislikler artık temizlensin..ancak tarafatar bu maçtan sonra  çıldırır..yoksa bolu maçı gibi susarız bekleriz deplasman mağlubiyetlerini...bunu söylemek bana ne kadar acı gelsede bazı yenilgiler hayırlıdır arkadaşalr..bu öyle bir yenilgi olabilir..örnek..buca maçı turhan hocayı götürdü..burda alınacak mağlubiyet yönetimi köküyle götürebilir...
:'( :-* :-\ :-X :-[ :P ::) ??? 8) :o :( >:( ;D :D ;) :)

pitbul055

beklediğim gün yaklaşıyor.arkadaşlar geçen sezon giresundaki pislikleri unutmadık.herkesi bu

maçta şehirtarafı kale arkasına bekliyorum.ben özellikle gideceğim.birde geçen sezonki

maçtan sonra o balkondaki ayının ve kapalıdaki şerefsizin resimlerini koymuştunuz.tekrar

arşivlerden çıkartalımda koyalım  buraya.hafızamız tazelensin...bu şerefsizlere günlerini

göstermenin zamanı geldi.haketti bunlar >:(