Bank Asya 1.Lig 26.Hafta |Ç.Rizespor- Samsunspor'umuz

Başlatan yaman55, 08 Mart 2009, 20:47:17

« önceki - sonraki »

kuzey55

turgut yok ercüment hoca oynatır artık hakan akmanı.ayrıca veysel ve murat da cezalı bu maçta.rizenin bu sezon oynayacağı en rahat maçlardan birisi olur.

Kaya

ankette samsun diye işaretledim gönlüm bunu söylüyor istatistiklerde  söylüyor çünkü bizim rahat oynadığjmız iki deplasmandan biri rize biri kocaeli inşallah umduğum gibi olur işi hurafelere bağladım artık normal şartlarda puan almamız mucize olur

europe_55

Ben bu mactan 1 puan cikaracgimizi düsünüyorum.
Kazanmamiz gercekten sürpriz olur...

samsunmania

Bir de karşı taraf 10 kişi kalsa da bizim bir avantajımız olsa. Devamlı cezalı oyuncularımızın olmayışı takımın ahengini bozuyor. Kenan'ın durumu da çok önemli. Çok zor bir maç. Rize kendine geldi. Ama futbol bu. Serdar Samatyalı'ya çözüm bulursak bir şeyler olur. İşimiz çok zor. Buradan gelen puan veya puanlar bizi rahatlatır.

**KaR6**

bu mac hakkında yorum yapmayacagım, dilim varmıyor.. 1 puan? bayıla bayıla.. 3 puan? mucize..

GençKozluklu

Bu maçı alırız arkadaşlar. Bu maç gençler için vitrin olabilecek maç. Kendini göstermek isteyecekler. Ayrıca bu haftaki mağlubiyeti unutturmak isteyeceklerini ümit ediyoruz, azıcık haysiyet varsa.

Dolayısıyla bu maçı en kötü berabere bitiririz.

SAMSUNSPOR'da ümitsizliğe yer yok. ;D

BekiRcaN_5s

evet abi maça kadar ümitsizliğe yer yok maçtan sora pffffffffffff..........

celebi

gozgoz yýlmaz

Turgut cezalıymış, bu maçı alırız!
Eğer 1-0 öne geçersek Rize seyircisi ana avrat sövüyor takımına, 70'den sonra da stadı terk ediyor. Fener maçıyla aynı saate gelirse çoğu LigTV izler zaten. Stat boş olur.

celebi

YaşarDoğu

Orduyu deplasmanda ,Boluyu  burda yenseydik uçak kaldırırdım be abi rizeye :(

Kais

biz gene rize'de olcaz ama yine hüsran olcak büyük ihtimal.deplasmanda böyle gidersek seneye süper lige çıkamayız.ama inş. seneye düzeltir bunu ercü hoca.

CriminaL

beraberlik çok iyi sonuç ama üzülerek rize diye işaretledim..kadromuz zaten kısıtlı ve birkaç futbolcumuz da cezalı oldugunu düşünürsek ve rize de playoff için umutlandığını düşünürsek işimiz gerçekten çok zor..umarım puan yada puanlarla döneriz
Turgutta insallah bu arada cezalı diye yan gelip yatmayıp biraz son vuruş çalışır

Akyol

bu sene bitti artık bu açık net ne düşeriz ne çıkarız ama yavaş yavaş gelecek yılın takımını izlemeye başlamak istiyorum mesela hakan akman'ı, ismail'i.Gelecek yıl Bank Asya tecrübesi olan 5-6 isim gençlerimizden 5 isim ve 2'de afrikalı genç ile bu takım şampiyonluğa oynayacaktır yeter ki kalıcı geliri olsun ve teknik direktör ercüment hocamız olsun bu benim fikrim ;)

Kais