Bank Asya 1.Lig 32.Hafta | Altay - Samsunspor'umuz

Başlatan yaman55, 19 Nisan 2008, 16:10:45

« önceki - sonraki »

celebi

veis

bu saatden sonra kaybetmeyiz diye düşünüyorum taşlar yerine oturmayada başladı hazırda.ama olsun ben yinede gençlerden yanayım çocuklar oynasında daha net görelim geleceklerimizi.mesela tanju artık 11 de çıksın.

körfez55

bizim gibi altay ında gencleri oldukça yetenekli...onlarda genc kadroyla oynayacak.ben umutsuzdum ama alacağız bu maçı gibi.hadi bakalım

veis

altayda adem inanılmaz formda vede tabiki egenin yeni kralı mehmet battal.dikkat edilmesi gereken oyuncular vede gençler.

ahk34

Orhan Hoca gençlere şans veriyomuş tabi verecek takımın abileri onu takmıyoki alayı küfür ediyo ne olocak :)

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: ahk34 - 26 Nisan 2008, 00:24:31
Orhan Hoca gençlere şans veriyomuş tabi verecek takımın abileri onu takmıyoki alayı küfür ediyo ne olocak :)

forumda çok tartışma çıkartmaya başladın senden önce 2-3 kişi daha vardı böyle şimdi yoklar ortada  ;)

Sadece Samsunspor

AlıntıSamsun Maçı Alsancak'ta!

Klüp yönetimimiz, Pazartesi günü saat 19.00'da Samsunspor ile oynayacağımız maçı, Atatürk Stadı'ndan Alsancak'a aldırdı. Teknik Direktör Feyyaz Uçar, ilk 6 hedefi olmamasına rağmen Samsun engelini kayıpsız geçmek istediklerini söyleyerek, "Samsunpor karşılaşması, bu sezon İzmir'de taraftarımızın önünde oynayacağımız 2 maçtan biri. Fazla süre alma şansı bulamayan oyunculardan kurulu bir ekiple mücadele edeceğiz. İyi mücadelenin yapıldığı bir maç diliyorum" dedi.

Arkadaşlar Feyyaz efendide şans bulamayan oyunculardan bir takım kuracakmış - bizdede büyük ihtimal 11 kişiden 8i genç oyuncu olacak - her 2 takımında hedefi yok - gençlerin kapışması olur - çok zevkli bir maç olacak gibi

veis

iki takım adınada çok rahat maç olucak.gençler konusunda çok yararlı bir maç.umarım gençlerimiz adına olumlu geçer ve kazanırız maçdan dahada önemlisi tanju gibi gençlerimizi görme fırsatımız olucak.

oguz_5528

Alıntı yapılan: tuqberk - 26 Nisan 2008, 02:38:27
Arkadaşlar Feyyaz efendide şans bulamayan oyunculardan bir takım kuracakmış - bizdede büyük ihtimal 11 kişiden 8i genç oyuncu olacak - her 2 takımında hedefi yok - gençlerin kapışması olur - çok zevkli bir maç olacak gibi

tuqberk inş dediğin gibi olur pazartesi güzel bir maç izleriz d-spordan

ESES64

26 Nisan 2008, 10:18:06 #84 Son düzenlenme: 26 Nisan 2008, 10:38:29 samsuni
              Samsun liği Esesden puan alınca kapattı,Feyyaz,her maç bizim için önemli,en azından liğin kaderi için ve en iyi yerde bitirmek için oynuycaz diyor.Aynı ciddiyet Samsunda yok.Bu maçı Altay alır.Ardından Sakarya ve  iddialı Diyarbakır karşısında da Samsunun çok asılacağını sanmıyorum.Bu dakikadan sonra kalan üç maçda Samsunun alacağı her puan sürpriz olur.Samsun liği bu sırada ve puanda bitirir.Artık hesaplar gelecek seneye.

veis

sakaryaya zaten asılmayız sakarya bizi yensinde süperlige çıksın.ama altay maçı farklı geçer gençlerimiz istedikleri oyunu oynarlarsa altay için çok kolay geçmez ma.

jean

sakarya ciksin da bizi niye yensin onu anlamadim yatmayalim yenelim

Çaðrý55

Bizi yeneceksede Sakarya yensin çıksın kolpalar çıkacağına bizi seven dost gören takım çıksın taraftarı sevinsin.

yaman55

körfez55

ya nasıl olurda kendi takımınızın yenilmesini istersiniz anlamıyorum.