Bank Asya 1.Lig 32.Hafta | Altay - Samsunspor'umuz

Başlatan yaman55, 19 Nisan 2008, 16:10:45

« önceki - sonraki »

Recep

biz bu takımı her şartta ölesiye sevdik ve de sevmeye devam edeceğiz
yenilirse muhakkak üzüleceğiz ama bu sevgimden bir parça dahi azltmayacak
ben bu takıma sevdalıyım gerisi yalan
yeneriz yeniliriz seviniriz üzülürüz ama biz SAMSUNLUYUZ SAMSUNSPORLUYUZ AMATÖRDE BİLE

Sempatik Bengülü

Ben bazen oynadığımız futbola şaşırıp kalıyorum yani öyle bir takıma sahibizki bazen kötü oynayan bir takıma yenilip o haftalarda fırtına gibi esen bi takıma fark atabiliyoruz.o yüzden altay maçı nasıl sonuçlanır bilemicem.yinede inşallah kazanırız demekten kendimi alıkoyamıyorum

US

Alıntı yapılan: sempatik bengülü - 20 Nisan 2008, 13:48:26
Ben bazen oynadığımız futbola şaşırıp kalıyorum yani öyle bir takıma sahibizki bazen kötü oynayan bir takıma yenilip o haftalarda fırtına gibi esen bi takıma fark atabiliyoruz.o yüzden altay maçı nasıl sonuçlanır bilemicem.
celıl babasıyla konusur emırlerı alır ona goree sonuclanır mac.babaymıs ya celılın basındakıler..

Atakumlu

bu mActa orhan hocanın yapması gereken seneye kafasından sildigi topcuları oynatmayıp takımda kalcak topcuları oynatsın.gerekirse alt yapıdan cıkarsın.

US

abi mac skoru veriyorum altay 3 samsunsporumuz 0. bu mac bole biter bence..

yaman55

harbisamsunsporlu5517

hakan55

Skor vermek yanlış olur çünkü takım SAMSUNSPOR ne yapcagı hıc bellı olmuyorr ben kazanacagımızı düşünüyorumm... ;D

veis

orhan hoca seneye kadro kurmak için atılım yapamıyor çünkü samsunspor seneye ne olucak bunu bilmiyor.zaten bu gidişle orhan hocada bank asyada iyi prim yaptıgı için gidecekdir.çünkü bize bile bir asır gibi gelen son haftada oda epeyce yoruldu.

ahk34

Arkadaşlar benim anlamdıgım şu Orhan hoca adamı hemen orhan baba yaptık Orhan hocanın gelip görecegi en büyük takım zaten Samsunspor herif bugüne kadar neyapmış ceyhansporumu liğde tutmuş oradabile kovuldu o kadar disiplinsizdiki futbulcular dövdü yönetim gönderdi. eger iyibi hoca olsa kartal maçında ortaya çıkardı daha maça sahip olmadı ee giresun maçı tamamen öyle herifde bi hocalık duruşu olsa futbolcuların alayını kimse bu takımdan büyük degil diye kadro dışı bırakır bu hoca hasbi aga zamanında ün kapınca bizi bırakıp kaçtı futbolcuların alayı nara atıyor statda hala kendisi ben karışamam diyo eeee hakkı da  ne hakkıymış adama kafa tuttu soruyom size kim bu hocayı tanıyodu nerden geldi bi bakın googleden adını yazın bi ögrenin samsunspor bu adama fazla geldi siz ne sandınız bizi liğde bırakdı diyemi yücel hoca zamanında bu takım şov yapıyordu ama kimse sahip çıkmadı orhan hoca iki maç aldı havalarda neymiş bu takımı tüm olumsuzluklara ragmen liğde bırakmış ya kocaeli deplasmana izmit belediyesini otobüsüyle gidiyor futbolcular parada alamadı liğin ilk başında sakryadan 4 yediklerinde futbolcular kadro dışı kaldı bakın neredeler şimdi ki sakarya yönetim 2 ayda bi para yok diye istifa ediyo ama neredeler yani arkadaşlar bu iş ne yönetim ne para işi bu iş hoca ile oluyor bilmem aklınıza geldimi bülent ünder gol kaçıran futbolcuyu tesise almıyordu ismail uyanıgı sen benim antıramanınmda ne işin var diye nuri asandan kovmuşdu o zaman bi bakın liği kaçıncı bitirdik 5 mi 6 mı yani şöyle kalın bi hoca olacakda bu futbolcular paraları yok ama otobüsleri var diye bizi rezil edecek orhan hoca samsunspora hoca olacak bir duruş degil bırakın süper liği daha 2. liğde bi takım çalıştırdıgını bile hatırlamıyorum bu  adamı tanjuya sorun bizi satıp gidenlerin en başındaki şimdi tabi pirim yaptı gider artık malatyanın başına Büyüksün Orhan Baba :)

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: ahk34 - 20 Nisan 2008, 23:22:50
Arkadaşlar benim anlamdıgım şu Orhan hoca adamı hemen orhan baba yaptık Orhan hocanın gelip görecegi en büyük takım zaten Samsunspor herif bugüne kadar neyapmış ceyhansporumu liğde tutmuş oradabile kovuldu o kadar disiplinsizdiki futbulcular dövdü yönetim gönderdi. eger iyibi hoca olsa kartal maçında ortaya çıkardı daha maça sahip olmadı ee giresun maçı tamamen öyle herifde bi hocalık duruşu olsa futbolcuların alayını kimse bu takımdan büyük degil diye kadro dışı bırakır bu hoca hasbi aga zamanında ün kapınca bizi bırakıp kaçtı futbolcuların alayı nara atıyor statda hala kendisi ben karışamam diyo eeee hakkı da  ne hakkıymış adama kafa tuttu soruyom size kim bu hocayı tanıyodu nerden geldi bi bakın googleden adını yazın bi ögrenin samsunspor bu adama fazla geldi siz ne sandınız bizi liğde bırakdı diyemi yücel hoca zamanında bu takım şov yapıyordu ama kimse sahip çıkmadı orhan hoca iki maç aldı havalarda neymiş bu takımı tüm olumsuzluklara ragmen liğde bırakmış ya kocaeli deplasmana izmit belediyesini otobüsüyle gidiyor futbolcular parada alamadı liğin ilk başında sakryadan 4 yediklerinde futbolcular kadro dışı kaldı bakın neredeler şimdi ki sakarya yönetim 2 ayda bi para yok diye istifa ediyo ama neredeler yani arkadaşlar bu iş ne yönetim ne para işi bu iş hoca ile oluyor bilmem aklınıza geldimi bülent ünder gol kaçıran futbolcuyu tesise almıyordu ismail uyanıgı sen benim antıramanınmda ne işin var diye nuri asandan kovmuşdu o zaman bi bakın liği kaçıncı bitirdik 5 mi 6 mı yani şöyle kalın bi hoca olacakda bu futbolcular paraları yok ama otobüsleri var diye bizi rezil edecek orhan hoca samsunspora hoca olacak bir duruş degil bırakın süper liği daha 2. liğde bi takım çalıştırdıgını bile hatırlamıyorum bu  adamı tanjuya sorun bizi satıp gidenlerin en başındaki şimdi tabi pirim yaptı gider artık malatyanın başına Büyüksün Orhan Baba :)

sırada orhan hacaya mı geldi - daha hiçbişe demiyorum yani - herşey bitti sıra orhanda

vay anasını sayın seyirciler  >:(

ahk34

MeL_55

Alıntı yapılan: ahk34 - 21 Nisan 2008, 00:08:53
tugberk ne o orhancımısın?

biz orhan babanin sayesinde ligde kaldik. yücel veya dilaver olsaydi cok tarkardi samsun kümeye düsüyo diye. orhan baba geldi genlere güven verdi yakin ilgilendi zaten suan onlarin sayesinde buralardayiz. HERZAMAN ARKANDAYIM ORHAN BABA

ahk34

4 takım yendi diyemi bukadar büyüttünüz siz Orhan hocayı, Allah aşkına konuşdugunuz takım samsunspor, ölüsü bile yeterdi kartal maçını unutmıyacagız dilaver hoca hadi neysede yücel hoca idmansız bu takımı aslanlar gibi top oynattı seneyede bu adamla devam edersek ligde kalmayı bi şeref biliriz oda böbürlenir ben bu takımı kümede bıraktım diye,
orhan hoca malatyaya
yada 3. lige

harbisamsunsporlu5517

ahk34 şu durumda orhan hoca ıyı dur bakalım yeni yönetım gelsin geregını yaparlar tabı gelırse yoksa kayyum olayı tekrar yasanır bu seferde orhan hocayı mumla ararsın lutfen ortalığı bulandırma