Bank Asya 1.Lig 31.Hafta | Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:1

Başlatan yaman55, 13 Nisan 2008, 15:48:46

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

ferudun ve turgut yine başrolde bunlar samsunspor taraftarını delirtnek için ellerinden geleni yapıyorlar inanın bu kadar adilik olmaz yaaa resmen biz oynamıyorz dercesine hareketler var ya maçta günah defterimde yer kalmadı bu kadarmı rezillik olur ya canere ne demeli maçta yok yok caner diye biri yok bir insan zoru başarıp golü dışarı atarmı işte caner bunu başarıyor.

veis

turgut gencecik çocuksun yırtınman lazım senin gol atman için ama daha 5.dakikadan sonra oyundan düşüyor.

MeL_55

19 Nisan 2008, 17:10:52 #257 Son düzenlenme: 20 Nisan 2008, 12:59:10 MeL_55
Alıntı Karadeniz derbisi Giresun'un!

Ligde düşme hattının hemen üzerinde bulunan Giresunspor Samsun'a konuk oldu. 1.ligin Karadeniz derbisinde gülen taraf Giresunspor oldu.
Giresunspor'un tek golünü 4.dakikada Anton kaydederken Samsunspor bu gole cevap veremeyince karşılaşmadan puansız ayrılmak zorunda kaldı.

Samsunspor'da 83.dakikada Feridun kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı. Samsunspor bu skorla 38 puanda kalırken Giresunspor puanını 39'a çıkartarak rahat bir nefes aldı.

SAMSUNSPOR: 0 - GİRESUNSPOR: 1

Stat: 19 Mayıs
Hakemler: Koray Gencerler, Murat Şahin, Fatih Gündoğdu

Samsunspor: Ercüment, Kenan, Marciel (Dk. 76 Hakan), Caner, Samet, Can, Sefa (Dk. 63 Serkan Aykut), Feridun, Turgut, Sercan (Dk. 81 Sinan), Ramazan

Giresunspor: Metin, Levent (Dk. 68 Volkan), Kemal (Dk. 68 Muzaffer), Cem, Alton, Mithat (Dk. 85 Serkan Güney), Emrah, Emre, Emin, Tolga, Fırat

Gol: Dk. 4 Alton (Giresunspor)
Kırmızı Kart: Dk. 83 Feridun (Samsunspor)
Sarı Kartlar: Dk. 30 Sefa, Dk. 45 Turgut, Dk. 57 Can (Samsunspor), Dk. 16 Emre, Dk. 84 Mithat (Giresunspor)

ss_55_ist

bu turgutta son vurus sıfır mücadele sıfır adam eksiltme sıfır bence gözümüzde çok büyütmüşüz bu çocuğu.son iki maçta çıldırttı bizi.inşallah yanılırım ama bende hayal kırıklığı yarattı.

veis

kartal maçındada aynen son vuruşları kötüydü ama tek artısı genç oluşu önünde uzun yıllar var ve hatalarından ders çıkartmalı.

US

iyi oldu giresunda rahatladı bizim topcularda rahatlamstır artık ben anlamıyorum bunları ..
su kartalla giresun macını alsak varya puan 43 olcak 6,nın puan zaten suan 46  hangi mantıkla sahaya cıkıyosalar artık ...

giresuna helal olsun...

böyle gidere seneye küme düşeriz...

yk55

futbolcular, taraftara dedi ki; kardeşim biz işimizi yaptık takımı kümede bıraktık. bundan sonra bizden bir şey beklemeyin. işin özeti bu.
gelecek maçlar için durum ortada.

mehmet yılmaz

19 Nisan 2008, 18:16:40 #262 Son düzenlenme: 19 Nisan 2008, 18:28:54 berusa55
Öncelikle dostluk adına mükemmel bir tribün olduğunu söylemem lazım. Maç öncesi, süresi ve boyunca en ufak bir sürtüşme, atışma vs. olmadı. Bu bence altı çizilmesi gerken önemli bir nokta idi.

Dün Celil ve Hakkı'nın kadro dışı kalmasından sonra maçı kazanamayacağımız belli olmuştu. Hatta bence kalan üç maçımızı da kaybedeceğiz. Futbolcular takımı kümede bırakarak görevlerini yaptıklarını düşünüyorlar.

Maçla ilgili teknik, taktik analiz yapacak pek birşey yok. Maç boyunca futbolcularımızın birbirlerine el ,kol hareketleri yapmaları, kulübenin takıma hakim olmadığını göstergesi idi zaten. Feridun'un gördüğü aptalca kırmızı kart için aptalca demişim zaten, başka söz ne hacet?

Bugün tarihimizde ilk defa evimizde yenildik Giresun'a. Açıkçası beklenmedik birşey de olmadı bizler için.

Özellikle Şirinler grubu maçın ilk yarısı boyunca yönetimi protesto etti. Maçın başında statta olmayan Celil ve Hakkı için "Celil buraya, oley oley, oley" ve Hakkı buraya tezahüratları tribünlerinin dünkü gelişmelerle ilgili olarak tavrının netliğini ortaya koyar nitelikte idi. Sezgin Gümüş aleyhinde sert sloganlar atıldı. Zaten gruplar bugün protesto içinde oldukları için hem sayı bakımından hem de tezahürat bakımından asgari düzeyde idiler.

Maç içinde her iki tribün de birbirleri lehine tezahüratlar yaptılar. Bu güzeldi ama daha da güzel olanı sevgili kardeşim Timofte için Giresun tribünlerinde açılan pankart ve atılan sloganlar idi. Teşekkür etmek istiyorum bir kez daha.

Ayrıca onların tribünüde çok sayıda Samsunspor atkısı gördüm, maç sonunda da birkaç arkadaşla otobüslere binmeden önce sohbet etme imkanımız oldu.

İnşallah seneye her iki takım da daha iddialı pozisyonda olurlar.

US

bu takım ne seneye nede diger senelerde süper lige cıkabilecegine inancım kalmadı ...

gnc bengülü

Alıntı yapılan: tuqberk - 19 Nisan 2008, 16:08:50
futbolcuların hiçbir suçu yok - sen celil gibi adamı kadro dışı bırakırsan bu sonucuda göze almışın demektir
bence hoca kadro dısı bırakmamıstır yonetım yapmıstır kadra dısı bırakma isini

KırmızıBeyaz

Kardesim biz zaten Celil siz mac zor kazaniriz. Adam gibi bir oyun kuran oyunu acan dikine kaleye giden topcumuz yokki. zaten iddia miz da yoktu giresunun maci almasi o kadar da zoruma gitmedi ne de olsa karadeniz takimi. actiklari pankart icin giresunlu taraftarlara tesekkur ediyorum.

aLeM

yonetım  celıl mı dıyenler sımdı  cevabı cok ıyı almısdır bu takımın her seyı celıl sagır bunu herkez bılsın dıyecek  bıse yok  artık

harbisamsunsporlu5517

ne celil nede yönetim alayı bu takımı bırakıp gıtsın butakımın bastan asagı adam akıllı degısmesı gerekıyor baska turlu olmaz buiş  seçim yaklastıgı için samsunsporumuza aklı basında kişilerin geleceği inancındayım ben artık celilsiz serkansız ve hakkısız ayakta kalmayı ogrenmeli herkes

FaT1h

giresunlu taraftarlara pankart için cok teşk. ederiz ve mac için tek kelime seneye inşallah küme düşmeyiz şu iki macı alsak 6. lık için oynucaz belkide nası bi sistem bu anlayamıyorum acıkcası

Çaðrý55

Yahu celil iyi topçu tartışılmaz Samsunspor denilince akla gelenlerin başında ama yaş artık 35 celile bağlımı yaşayacağız biz hep oda bırakacak ondan sonra ne olacak...Şuan celilden öte para gerek para olursa altyapıda kalır yerinde celil yerinede adam çıkar para içinde yönetim lazım her yerde parmağı olan bi çıksa zaten :-X