Bank Asya 1.Lig, 26.Hafta | G.Antep BŞB.spor - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan yaman55, 09 Mart 2008, 15:48:43

« önceki - sonraki »

Donbay

inş. antebide yenip yolumuza dewam ederiz bu lig bi daki sene bizim olmalı zor gunler yasıoyrz.yamanında dedigi gibi malatyayıda dusurursek superlige cıkmıs kadar oluruz....o gunu bugun bir hevesle beklicem...

samet

bu maç beraberlik kokuyo...beraberlikte yeter haftaya mardini yener işi bitiririz...

harbisamsunsporlu5517

arkadaslar gbb maçında sahada tam kadroysak bu maçı kazanacagımıza inanıyorum

SaMsUnSpOr 55

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: 16 SS 1965 - 10 Mart 2008, 22:51:45
kaybederiz diye oy veren samsunsporlu kim ??????????????????????????????????

isteyen istediği gibi kullanır adamın içinden öyle geçmiştir veya bir gbb li misafir olarak oy atmıştır - sakın beni düşünmeyin ben beraberlik dedim  ;)

Kadir ÇELEBİ

1.LİG ÖZEL Tunç Kayacının yapmıs oldugu  haftanın SamsunSpor yorumu soyleydi Samsunsporda cok onemli eksiklere ragmen elazıg deplasmanından 3 degil 6 puanlık bir galibiyetle donmus oldugunu genc oyuncularımızdan sercan'a deginerek gelecegin yıldız adaylarından demesi ve tum olumsuzluklara ragmen takdir edilecek bir galibiyet alındıgını vurguladı..

Sercanın ilk atmıs oldugu gol soyle gelisti sag kanattan kullandıgımız tac atısı sonrası top ceza sahası icinde sercanın onunde kalması donerek 2 elazıgsporlu oyuncunun arasından guzel bir vurusla topun aglarla bulusmasını sagladı. attıgımız 2nci goldeyse Turgut Dogan'ın ters pzosiyonda ayagının dısıyla cok akılcı bir pasla topu sercanın onune bırakarak sercan topu bir sure surukledikten sonra guzel bir vurusla golumuzu kaydetti..

Ayrıca Arkadaslar Berbat bir istanbulspor karsısında berbat gollerle galip gelen G.belediye takımında 5-0 galibiyet macın ozet goruntulerini izledikten sonra Gaziantepten puanlarla donecegimiz ümidini iyice artırdı. M.Bolukbası 3 golde hatalıydı hatta bir pozisyonda topun kendi uzerine normal bir sertlikte gelmesine ragmen topu iki kez elinden kacırması bana yem arayan tavukları anımsattı  :)

MeL_55

Alıntı yapılan: 16 SS 1965 - 10 Mart 2008, 22:51:45
kaybederiz diye oy veren samsunsporlu kim ??????????????????????????????????

bu malatyali taraftar olabilir veya baska...

samsunmania

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 11 Mart 2008, 00:13:35
Ayrıca Arkadaslar Berbat bir istanbulspor karsısında berbat gollerle galip gelen G.belediye takımında 5-0 galibiyet macın ozet goruntulerini izledikten sonra Gaziantepten puanlarla donecegimiz ümidini iyice artırdı. M.Bolukbası 3 golde hatalıydı hatta bir pozisyonda topun kendi uzerine normal bir sertlikte gelmesine ragmen topu iki kez elinden kacırması bana yem arayan tavukları anımsattı  :)

Dostum ben de seyrettim ve hiç şaşırmadım. Bizim 8-10 puanımızı yedi şimdi İstanbul'u düşürür.
Ayrıca G.Antep BŞB orta alanda çok iyi top yapıyor ve hızlı hücuma çıkıyor. Geçen hafta Elazığ bizi yenemez dedim. Bu hafta da dikkatli olursak ve tam kadro çıkarsak puan veya puanlarla döneriz.

jean

alalim da ligi sıkıntısız atlatalım

seckin55

BİZE gelen aslan kesiliyor.mehmet bolukbaşı  samsunda panter gibi kalecilik yaptı.yemin etmiş sanki gol yemicem diye..bu aksam kocaeli - ksk maçında da olcan penaltı kaçırdı.bunlar gelir samsunspor a karşı aslan gibi oynarlar..anlamadım gitti valla.neyse antepi yener seneyı takımı oluşturmanın planlarını yapmalıyız..dusecek uc takım belli.istanbul elazıg mardın.elazıg kesin dusecek.kafaya oynayan takımlarla oynuyacak hep...millet ilk altı derdınde.elazıg can derdınde.

celebi

bu maç inşaallah bizmdir ya her geçen gün takıma güvenim artmaya başlıyor.

34 SS 1965

dun kocaelı ksk macına gıttım samsunspor atkımla benı gorunce hos karsıladılar ılk sordukları soru teoman deyınce yıne huzunlendım dayımın oğlu dedım.bassağlıgı dıledıler ksk taraftarı cok guzel ve cok saglam gelmıslerdı kocaelıye 7 araba 500 kadar taraftar akın etmıstı adeta bende yerımı aldım ksklı arkadaslarla takımlarını super destekledıler ıkıncı yarı baslamadan kolpaeliler kendı aralarında kavga etmeye basladılar hodrımaymunlar bolumu adeta sel gıbı asagıya dusuyordu yazık cok yazık onlara...seckın55 demıskı olcan oenaltı kacırdı sana sonuna kadar katılıyorum bızden gıden topcular yada bıze karsı oynayan topcuların alayı samsun karşısında aslen kesılıyolar adeta ben antep macından umıtlıyım puan veya puanlarla donecegız

celebi

Alıntı yapılan: 34 SS 1965 - 11 Mart 2008, 11:09:52
dun kocaelı ksk macına gıttım samsunspor atkımla benı gorunce hos karsıladılar ılk sordukları soru teoman deyınce yıne huzunlendım dayımın oğlu dedım.bassağlıgı dıledıler ksk taraftarı cok guzel ve cok saglam gelmıslerdı kocaelıye 7 araba 500 kadar taraftar akın etmıstı adeta bende yerımı aldım ksklı arkadaslarla takımlarını super destekledıler ıkıncı yarı baslamadan kolpaeliler kendı aralarında kavga etmeye basladılar hodrımaymunlar bolumu adeta sel gıbı asagıya dusuyordu yazık cok yazık onlara...seckın55 demıskı olcan oenaltı kacırdı sana sonuna kadar katılıyorum bızden gıden topcular yada bıze karsı oynayan topcuların alayı samsun karşısında aslen kesılıyolar adeta ben antep macından umıtlıyım puan veya puanlarla donecegız

MESUTUM ANTEPE DE GİDELİM Mİ

körfez55

körfez yöneticileri sahada taraftarları da tribünde birbirini yedi dün gece.bi körfezli de bıcaklandı.yiyin biribirinizi medeniyet fukarası herifler.

34 SS 1965

Alıntı yapılan: celebi - 11 Mart 2008, 11:19:54
MESUTUM ANTEPE DE GİDELİM Mİ

abıcım benım kartal macına kadar cumartesı pazarlarım dolu sız gıdebılırsenız gıdın