Lig A 33. Hafta l MALatya 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan veis, 05 Mayıs 2007, 08:12:32

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: "camakf_55":D ınsallah kaldırırlar su yasagı bellı mı acaba kalktıtmı gıtmek ıstıorum acıkcası ınsallah sınavlara denk gelmezde saglam gıderız

Daha kalkacağa benzemiyor bu yasak

veis

çelebi abi malatya belki belini dogrultup kalkamaz ama herifler birlik beraberlik içinde bizim gibi yanlızları oynamıyor bizim gibi kapanma korkusu yaşamıyorlar

HoLiGanisT

Alıntı yapılan: "veis"çelebi abi malatya belki belini dogrultup kalkamaz ama herifler birlik beraberlik içinde bizim gibi yanlızları oynamıyor bizim gibi kapanma korkusu yaşamıyorlar

Samsun maçından sonra çok karışmıştı malatya.lig bitmemesine rağmen süper lige çıkamayacağız diyorlardı aslında bizlerden daha karamsarlar.içinde bulundığumuz du rumda malatya olsa yeminle  3 sene içinde amatöre giderlerdi.

birde şu var.malatyada oldukça fazla bir kısım senede  50 tonun üzerinde kayısı üretiyor. 1 tonunu malatyaspora bağışlasa bir kaç aile ekonomik zorluk çekmezler.yalnızları oynamadıkları doğru.ama malatya kendi içinde çelişkili orada kaldığım süre de benide çelişkiye düşürdüler kendileri hakkında düşünürken.

maço

dussun ı.neler kumeye hıc sevmıorum yaa ınsallah kalkar baska bıse ıstemıom sınav zamanına da denk gelırse napalım yaa onumu dusunecez :D 89dan berı gıcıgım herıflere gercı 89da 2 yasındaydım ama olsun :D

celebi

Ulan malatya Samsuna bakalım bu sene nasıl geleceksin.seni o zaman evire çevire............................?????????????????????

veis

abi ben kalkıp istanbuldan maça gittim samsuna malatya maçı için statın yarısı boşdu oyüzden gelir ve rahatça çıkarlar merak etme

erkan55

malatya samsun macindan sonra malatya ceza aldimi?

celebi

Alıntı yapılan: "erkan55"malatya samsun macindan sonra malatya ceza aldimi?

Bildiğim kadarıyla almadı.

veis

para cezası haricinde herhangibir ceza almadı.