Lig A 33. Hafta l MALatya 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan veis, 05 Mayıs 2007, 08:12:32

« önceki - sonraki »

veis

al sana feridun efendi heyecan veya digerlerine intikam düştügümüğz zamanki maç resimlerini veya görüntülerini seyretseler vede azda olsa yürek varsa malatyayı dagıtırlar.

Tamer55

bunlardan hiç bir şey beklemeyin taraftar için malatya macı çok önemli imiş değilmiş  bunların hiç umrunda değildir.zaten bu sezon hiç bir maçta tam anlamıyla bir takım olamadık  her maçta mutlaka ya defans kötü ya kaleci dandik arta saha ortalarda dolaşdı durdular ha bir de  rakip kaleye yakın oynuyan  futbolcular var onların mevki lerin isimlerini ben unuttum bilen varmı ? işte o mevki de oynuyanlar hiç olmadığı için mevkilerine ne isim verildiğini unuttum.
   kısacası bu futbolcular bizi bu sezon çok hayal kırıklıları yarattılar malatya maçının bizim için önemi var onların gözünde bitsede gitsek bir maç tır
    şu iki maçıda bitirdiğimizde iyi bir yönetimle çok şiddetli bir şekilde sirkelenerek kendimize gelip
o eski SAMSUNSPOR ruhunu tekrar canlandırıp şehiri de havaya sokmalıyız.

bengülü

malatyayı yenin malatya süper lige çıkmasın tabiki malatya samsuna kim bilir neler yapacaklar sahada maç kazanmak için her şeyi deniyecekler aynen geçen sene gibi olaylar olucaktır

Tribün_ali

şu malatyayı yenin sizi şampiyonlar gibi karşılayalım nerde ama adamsanız bu macı alırsınız bizim acmızdan cok önemli macc malatya bize 5 tane atar cok iyi oynuyorlar p.....

kayacan

MAL atya dandiriklerine 2-3 tane atar inşallah bizim yeteneksizler. Gidip biraz mücadele ederler inşallah.

Sempatik Bengülü

ne olursa olsun malatyayı yenmemiz lazım.bunun başka altarnatifi yok bu maç çok farklı mutlaka kazanmamız lazım

cem and naz55

malatyayıyı malatyada yensinler yemin ederim özel arabayla havaalanında çiçeklerle karşılayacağım futbolcuları söz veriyorum yeterki yenin

King Of The North

MALatya yı yenersek süper olur ama adamlar içerde kimseye puan bile vermiyor,içerdekinin yarısı kadar dışarda puan alsalar 10 hafta önce şampiyon olurlardı bizim tam tersimiz yani.
MALatya çıkmamalı gerekirse rakiplerini desteklicem maçlarında her türlü küfürü de edecem günaha da girecem yeter ki çıkmasın Kayısı beyinliler.

cem 55

gecen sene bize yapılanlar hatırına bu eziklere 1.lig yolunda çelme takmalıyız bütün futbolcu kardeslerimden 2 kişilik mücadele ve gayret göstermelerini bekliyorum insallah bu mallara sahada gereken cevabı vererek hepimizin yüzünün gülmesini saglayacak kardeslerimiz bu sene sevinmeye hasret kaldık ne olur güldürün bizleri bizde internet basında dualarımızı eksik etmeyecegiz.HER ZAMAN SENİNLEYİZ SAMSUNSPORUM

bafradan55

sezon boyunce sahaya koyamadıkları azimi şu 90 dakika da bari koysunlar. Daha bu sene hiçbir beklentimiz yok zaten.

Sadece Samsunspor

Malatyaspor intikam peşinde
Türk Telekom Lig (A)'da Turkcell Süper Lig'e çıkma mücadelesi veren Malatyaspor'un teknik direktörü İsmail Kartal, ligin 33. haftasında karşılaşacağı Samsunspor maçı için, ''Ligin ilk yarısında Samsun'da hangi şartlar altında o maçı nasıl kazandığımızı unutmadık. O maç hem bizim için bir intikam maçı hem de son gala maçımız olacak'' dedi.

Sarı-kırmızılı ekibin Nurettin Soykan Tesisleri'nde yaptığı idmanın ardından gazetecilere açıklamada bulunan İsmail Kartal, Samsunspor maçının önemine değinerek, ''Biz her zaman söylediğimiz gibi, bu işe inandık, bu işe gönül verdik. Bu işin bitmediğini sonuna kadar da bu işi devam ettireceğimizi her zaman her yerde anlattık. Öncelikle 17 hafta önce Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u biz deplasmanda 4-1 mağlup etmiştik. O günden beri kendi sahasında yenilmeyen ve böylesine koşan, mücadele eden bir takımı, oyuncularımızı yürekten kutluyorum'' diye konuştu.

-''SAMSUNSPOR MAÇI İNTİKAM MAÇI''-

Samsunspor maçını intikam maçı olarak değerlendiren Kartal, şunları kaydetti:
''2006-2007 sezonunda ikinci yarı evimizde hiç maç kaybetmedik. En az kazandığımız fark 3 olmuştu. Samsunspor maçını iyi oynayarak kazanıp, diğer rakiplerimizin sonucunu bekleyeceğiz. Biz şampiyon olmaya inandık. Sonuna kadar bu işi bırakmayacağız. Ben ilk ikiden çıkacağımıza inanıyorum. Samsunspor maçı bizim için intikam maçıdır.''

Deplasmanda Malatyaspor'un maç alamamasının nedeninin sorulması üzerine Kartal, şöyle konuştu: ''Biz deplasmanda keşke bir iki maç kazansaydık da bunu ilan etseydik ama olmadı. Son maçlarımızda oyuncularım Orduspor maçında iyi oynadı ama olmadı. Bir şanssızlıktı. Fakat Karşıyaka maçında takım çok iyi mücadele etti. Orada da istediğimiz sonucu alamadık. Beraberlikle döndük. Keşke bir galibiyet alsaydık da avantajlı bir şekilde son viraja girebilseydik.''

herifler maçı intikam maçı olarak görüyor ah onları deplasmanda farklı yensek ne güzel olur

şerefsizler sizi deplasmanda gömeceğiz

mehmet yılmaz

Birkaç gün önceye kadar "herşeye rağmen şehir takımı, İBB, Oftaş çıkacağına Malatya çıksın diyordum ama artık bu zayfı fikrimden vazgeçtim. Neyin intikamı Arap İsmail? Senin futbolculuk hayatındaki çirkefliklerini bütün Türkiye biliyor? İntikamdan bahsedecek en son adamlardan birisisin sen?

Kazanma şansımız az ama kazanırsak bayram olur içimde.

Lusage

Asıl bizim intikam maçımız olacak. Ula. ruhsuz herifler bari şu açıklama sizi gaza getirsin de iyi oynayıp 3 puanla dönün...

berusa55

ismail senin ta.... vay serfsiz adi herif ya!kimin intikam macı görcez. bu MALatyaya giden adam da adamlıktan çıkıyor yaaa!herifin dediğine bakın allah askına!

jean

yenmek farz oldu yenilmemek lazim cikamasinlar adiler