3.hafta | Elazığspor 0-1 SAMSUNSPOR (G.Kaba dk.84)

Başlatan yaman55, 27 Ağustos 2006, 17:07:14

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

elazının şansı yok en az 3 tane 3 de kraldan

foreversamsun

elazığsporun kadrosuna baktıgımızda genc ve tecrubesız bır kadroları goze carpıyor..ılk hafta aldıkları malatya galıbıyetı bızım orduya yenılmemız gıbı suprızdı.rızenın paf takımından oyuncu takvıyesıyle takımı tamamladılar.defans blogunda evren aynı mucadeleyle oynar ve dıgerlerıde bıraz yardımcı olursa gol yemeyız ınsallah.kral ın golu kesın var macta.2-0 alırız macı bence..

baha55

bende bu macdan cok ümitliyim deplasmanda cok  iyiyizz..ben 1-2  alırız diyorum

cagdasahmet

Insallah aliriz ama Arsin macindan sonra acikcasi süphelerimde yok degil.Fakat Kral'in dönüsü ve Yeni Hocamizla kazanarak cikisa gececegimizi düsünüyorum.Bugün 12 Dev Adam inanilmaz bir mücadeleyle eksik olmasina ragmen kazandi.Samsunsporumuzun kadrosunda cok eksik var bir oyun kurucu ve kanat oyuncusu lazim.Defans'a yönelik Orta Saha oyuncumuz Mehmet Polat.O bölge'de pek sorun yasamayiz eger tabi kendisi sinirlerine hakim olursa:D.Samsunsporumuzda iyi mücadele edip gercek gücünü ortaya koyarsa,hicbir rakip bizden kolay kolay mac alamaz.Takim yavas yavas oturuyor.Ama Takviye sart.

King Of The North

Hoca bulunana kadar biz kimseyi yenemeyiz ben gene ümitsizim şu kadro top oynamıyor oynayamıyor bir arkadaşın dediği gibi sorun hoca da değil başka şeyler var takımda eskiden olduğu gibi.Beraberlik iyi sonuç derim.

bengülü

bizim maçı tv veriyormu bilgisi olan varmı arkadaşlar

oğuzhan55

Hala hoca bulunamadığına göre bu saatten sonra bulunsa bile bu maçta beraberliği kurtarırsak iyi olur.Takımı şu anda kim çalıştırıyor bilgisi olan var mı?

supporter

AlıntıDUYURU!

elazığspor-SAMSUNSPOR DEPLASMANI İÇİN OTOBÜS KALDIRIYORUZ.
GİDİŞ-DÖNÜŞ:15 LİRA

HAREKET:2 AĞUSTOS CUMARTESİ
SAAT:GECE 12DE
YER:ÇİFTLİKCAD.CUMHURİYET FIRINI KARŞISI
SAMSUNSPORSİMİTCİSİ
MÜRACAAT:05368171855(CÜNEYT ABİ)
05428917955(NURİ SEVEN)

HIRÇINLAR TARAFTAR GURUBU

Yok böyle büyük bir taraftar.. Tek kelimeyle helal olsun..
Şu ortamda deplasman yapacak nadir taraftar vardır Türkiyede!

Utanmayın gurur duyun.

hasselbaink

Alıntı yapılan: "bengülü"bizim maçı tv veriyormu bilgisi olan varmı arkadaşlar

evet pazar günü 4 te maç ve D Spor veriyor!

maça organizasyon vardı ama bu naklen yayın işinden sonra vaz geçerler mi bilmem... Yine de imkanı olan giderse iyi olur!

sezer-55

Ben yine bu deplasmandan ümitsizim bir tek ümidim var o da serkan AYKUT,bütün futbolcular top bana gelmesinde nereye giderse gitsin der gibiler.İNŞALLAH BEN YANILIYORUMDUR.

KIRMIZI ŞİMŞEKLERDİ NE OLDU BİZE
HAYDİ DÖNELİM O ESKİ GÜZEL GÜNLERİMİZE.

veis

maçı evde seyredecegim ve levent hocayla bu maçdan enaz 1 puan alırız.

bengülü

veis

artık silkelenme vaktide geldi haniiii diyorum

çılgın55

bu hafta bir puanla dönüp haftaya da 3 puan alırız ve çıkışa geçeriz

Tribün_ali

arkadşlar elazıgspor taraftarıda aynı ordu gibi dışardan taşlıyor aynısını malatya taraftarlarına yapmıştı gidenlerin dikkatine