SAMSUNSPORUMUZ 1-0 Diyarbakırspor

Başlatan yaman55, 08 Mayıs 2006, 01:27:35

« önceki - sonraki »

cem and naz55

biz bu sene 2a da misafiriz kimse merak etmesin
malaTyalılara gelince bu akşam yatarken dua etsinler ligde kalmaları için çünkü onlarda düşürse samsunda çok sıkıntı yaşayacaklar artık malatyadan koruma getirirler haydi malatya SAMSUN seni bekliyor

baha55

Alıntı yapılan: "Ladikli"biz o diyarbakır maçında ordaydık.kısıtlı bir kadro ile mücadele ettik.3-4 futbolcu 2-3 tanede sakat futbolcu vardı.kadronun çoğunluğunu gençler oluşturuyordu.biz kendi futbolcularımıza o maçta gerekli tepkiyi gösterdik.biz o maçı kazanmayı herkesden fazla istiyorduk.eski başkan UYANIK yeterince açıklama yaptı.niye kimse çıkıpta cevap veremedi.oturdukları yerden sallaması kolay geliyor.aynı sene sakarya kendi evinde düşmemeye oynayan malatyaya 3-1 yenildi.sakarya ozaman maçı kendisi sattı.fazla geriye gitmeye gerek yok son 3-4 hafta içinde birsürü şaibeli maç oynandı niye kimse çıkıpta bunları konuşmuyor.v.manisa,erciyes,konya,kayseri,rize v.s bunlar gibi birsürü var daha.herkes işine baksın.SAMSUNSPOR'umuzun adını kimse karalayamaz.

sonuna kadar  her kelimesine katılıyorumm

55cem55

arkadaşlar maç biletleri ne kadar

MeL_55

abiler samsunspor gol fln attinca lütfen bildirin okey

MeL_55

MeL_55

cagdasahmet

cem 55

**** malatya serefsiz ümit kayahan gelin bakalım seneye ne yapacaksın bugun samsun macı dısındakı bı mac icin hic bu kadar dua etmemıstım sen dustun ya daha baska ne ısterim allahıma sukurler olsun seneye size koymak fırsatını bize verdigi için

oğuzhan55

Bu sevincimi nasıl anlatsam bilemiyorum.Samsunsporumuz bugün ligden düştü ama Malatyaspor da hak ettiği yeri buldu.Gel Malatya gel Samsun'a gel attığınız o taşları, çakmakları, meşaleleri Samsun'dan geri almaya gel.Allah büyüktür.Topukalrımızın dibine çöktünüz işte.Geçen hafta maç bitince o sevinciniz neydi öyle.Nerdesin Ümit Kayıhan hadi şimdi çektiğin acıdan at kendini yerlere.

erhan55

beyler macta stad nasıldı cok seyırcı gıttımı.buruk bı hava vardır heralde ama bılen banada anlatsın.son super lıg macımızda yanlız bırakmadınız dımı takımı

bluegreen55

şehirde hava nasıl
şampiyonluk turu atan ib..ler varmı??

istanbuldan

tur atan kansizlar varmi ciftlikte acaba merak ettim??? istanbul k.pekleri bagiriyordur. insallah samsunda yapamazlar.. biz dustuk millet sevinir.. malatyanin dusmesi harika oldu...

supporter

baya bir dayak yiyen Gs li olmuş. arkadaştan öğrendim ben başka yerdeydim. ama samsunsporlular kalabalık biçimde stattan çıkıp caddeye gidince hepsi dağılmışlar.

55cem55

stad çok sakindi kale arkalarında dernekler dışında kimse yoktu kapalı ve vıp de dahil maraton doldu ama maç içersinde taraftarımız samsunspora sahip çıktı ve isyan içersindeydi herkes bu olanlara karsı..ben özellikle şirinlerin desteğinden dolayı onları kutluyorum çok güzel organize gelmişler meşale görüntüsü harikaydı stad dumanlarla kaplandı ve antepten gelen haberlerde bizi çok mutlu etti şimdi 2. lige daha rahat gidiyoruz en azından öcümüzü almak için uzun süre bekletmedi allahım...

jean

malatya da geldi en azindan rahatim biraz