15.Hafta | Gençlerbirliği 0-1 SAMSUNSPOR Gol:Kais Dk.19

Başlatan yaman55, 30 Kasım 2005, 03:59:48

« önceki - sonraki »

jean

ankaragucu macindaki destek buluruz herhalde cok onemli mac

ÇarŞamBaLı

ankaraya akıyoruz şirinler,mekansızlar,çarşambalılar,çılgınlar.hırçınlar :wink:
sonuna kadar samsunsporunmuzun yanındayız

KotuCocuk55

bilet fiyatları biraz pahallıymış inşallah millet o kadar para verilirmi diyip caymaz.ulan zaten biçoğu gelip oturuyo,bari 5-10 milyon verin içeri girinde görüntü olsun!!!

herşey samsunspor için!

samsunlu_gencler

bodensee55

samsunlu_alemdar

beyler bu maçı kesin olarak almamız lazım bana 2-1 biter gibi geliyor.
deplasmana arkara gücü maçı gibi akmalıyız.
başka samsun yok bir tane var.

jean

samsunlu alemdar boyle konusuyorsun ya diyorum sen bu işi biliyorsun
bravo samsunsporlulugu ogrenmisin

oğuzhan55

Zor bir deplasman ama Samsunsporumuzu yalnız bırakmayacak olan taraftarlarımızla bu zorluğu rahat aşarız.Futbolcular sahada ellerinden geleni yaptıkları sürece sahadan en az beraberlik çıkarırız.Aslında galibiyeti de rahat alırız ama kalemiz sağlam olmadığı için bunda biraz zorlanırız gibi görünüyor.Devre arasına kadar bizim için hiçbir puan küçümsenecek gibi değil.Çünkü daha öncede söylediğim gibi şimdi aldığımız her puan  sezon sonuna doğru yapılan ince hesaplarda bizi rahat duruma getirir.İnşallah Gençlerbirliğini Ankara'da yeneriz ve herkese bu takımın hak etmediği yerde olduğunu gösteririz.Eğer bizi düşecek takımların içinde gösterenler varsa onlar da bunu söylemeden önce iyice bir düşünmeleri gerekir.

Haydi Samsunsporumuz sen düşmeyeceksin.Çünkü sen Samsun'un ve Samsunlunun tek temsilcisisin.Geçmişini unutarak sadece bugününü görenlere sen her şeyi tekrar hatırlatacaksın.

jean

south_london

taraftar olarak gençlerden fazla oluruz ama bakalım önemli olan takım.

jean

taraftarin illaki etkisi olur bastirirsak birsey yapamazlar

maviay55

bilet fiyatlarına dikkatinizi çekiyorum..bu nedir?gençlerin seyircisi yok herkez biliyo sırf samsunlular daha fazla olcak biliyo cavcav efendi onun için bilet fiyatlarını böyle yapıyo..şerefsizin oğlu!!
maça gelcektim ama bilet fiyatları pahalı..bakalım yarın ola hayrola..para bulabilirsem gelicem..keşke geçen hafta gibi samsunsporlular bilet dağıtsa:((
:oops:  :oops:

maviay55

nasıl olcak abi ben öyle umduğunuz gibi biri değilim..17 yaşındayım..maça gelebilirim inşallah..
GÖNLÜM SAMSUNSPORUMUZLA..

jean

maviay kardesim yasinda ne varki sen stada ay gibi parla gerisi gelir o kadar samsunsporlunun arasindan maca girmemen zaten imkansiz ustelik ankaradaymisin dusundugun kabahat yolun acik olsun

Vural temiz

gencleri gecer sonrada dünya sampiyonu oluruz!!!!
her zaman her yerde en büyük samsun...