5.hafta Samsunsporumuz 1-1 V.Manisaspor

Başlatan yaman55, 02 Eylül 2005, 15:21:58

« önceki - sonraki »

roligan

Sevgili ngonge, sen içini rahat tut. Aynı isimler olmaz, yabancı olur :lol:

curva55

Alıntı yapılan: "ngonge"adı geçen şahıs ta erdoğan arıca.evet gene tekrar arıca.umarım böyle bir şey olmaz.
ben dedim bu adam yine yapıyordur bişeyller serkanı fln kendi tarafına çeker. :evil:

cem and naz55

Alıntı yapılan: "ngonge"bir gazetede,hocanın son şansı olduğu,kötü bir sonuç halinde gönderileceği hatta yönetimin isimlerle temeasa geçtiği belirtiliyordu.adı geçen şahıs ta erdoğan arıca.evet gene tekrar arıca.umarım böyle bir şey olmaz.
anlamadığım ikinci bir nokta da niye tekrar tekrar aynı isimler  :?
olmaz öyle şey tesisleri basarız erdoğan arıca gelemez samsuna

curva55

erdoğan arıca samsauna gelirse olay olur. :!:

supporter

Alıntı yapılan: "roligan"Sevgili ngonge, sen içini rahat tut. Aynı isimler olmaz, yabancı olur :lol:

roligan böyle diyorsa demek ki şaban hoca giderse yabancı hoca gelecek. mesaj alınmıştır. tercihim hrubesch'tir. stop.  :)

samsunlu_gencler

yardımcılagada ertugrulu getirirler :twisted:

yirmiuc

kral55

Ersun Yenal boşta.Bence o daha uygun Samsunspor için.
Bu arada inşalah Samsun Vestel maçını kazanır ve bir çıkış yakalarda bu olasılıklar kalkar.

yirmiuc

bodensee55

hep bos konusuyorsunuz
samsunsporumuz 4 defa 1993den bu yana basarili olmusdur

gerisi basariizlikla sonuclanmisdir...
93 94 multezcu 5.ci..bravo multescu
...99 2000 7.cilik bravo erdogan arica
97 98 5.lik bravo jarabinski...
2003 2004 7.ilk erdogan arica yane sonuca erdogan aricayi begenmegen kerizlere sesleniyorum

ondan iyi samsunsporumuzu derece cikaran yok arti samsunspor onun yonteminde en cok ic saha galbiytei ve puani almisdir...sonucda erdogan arica gelmelidir...bunu anlamyan kisiler futboldan anlamiyorlar.......

yabanci bi hoca gelse ne yapabilir takima...hic bi sey

yirmiuc

samsunlu_gencler

Alıntı yapılan: "yirmiuc"ben pek güvenemiyorum ersun hocaya. kişisel kaprisleri takımı yakabiliyor.
neyse zaten olumsuz bir durumda yabancı hoca alacaklarmış.

bu akşam gazi bel. ile bir maç vardı sanırım. ne oldu acaba.
SAMSUNSPOR: 5 - GAZİ BELEDİYESPOR: 1

STAT: 19 Mayıs

HAKEMLER: İlkay Aydın xx, H. Atilla Gökbilgin xx, Gökhan Yavuz xx

SAMSUNSPOR: Seyhun xx (Kerem xx dk. 46), Petkov xx, Kenan xx (Alper x dk. 46), Elyasa xx, Muhammet xx (İskender x dk. 64), Mustafa Çiçek xx, Adnan xxx, Celil xxx (Eren x dk. 70), Muzaffer xx, Serkan Aykut xxx (Fatih x dk. 70), Rafael xxx

GAZİ BELEDİYESPOR: Mustafa x (Hayrettin x dk. 46 (Şükrü x dk. 82 ?)), Engin xx (Ersin x dk.65), Recep x (Gürcan x dk. 65), Atilla x (Ender x dk. 60), Atay x (Tanju xx dk.46), Emre x (Güneş xx dk. 78), Hayri xx, Celal x, Alparslan xx, Fatih xx (Ramazan xx dk. 46), Yasin xx (Burhan x dk. 55)

GOLLER: Adnan (dk. 23 ve 36), Serkan (dk. 34 ve 66), Fatih (dk. 37), Rafael (Dk. 45)

Samsunspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, maçın ardından yaptığı açıklamada, iyi bir hazırlık maçı olduğunu belirterek, "Karşımızda çok istekli ve arzulu bir takım vardı. İyi de savunma yaptılar. Aslında bu kadarını açıkçası beklemiyordum. Ama biz de iyi oynadık. Tabii ki bu oyunun üzerine katmamız gereken şeyler var. Ama benim memnun kaldığım bir oyun oldu" dedi.

Oyuncularının performansından memnun olduğunu, takımdaki ufak tefek aksaklıkları ise hafta içinde ele alacaklarını kaydeden Şaban Yıldırım, rakip defans arkasına yapılan koşuların sevindirici olduğuna değindi. Yıldırım, "Top bize geçtiğinde pas yapıp boş alana daha çabuk gidiyoruz. Ama bu daha fazla hale gelmeli. Bizim için ideal değil. Şu andaki kademe anlayışımız da iyi" diye konuştu.

Yıldırım, yeni transfer edilen Refael'in karşılaşmadaki durumunu da değerlendirirken, "Rafael belli bir kalitesi olan iyi bir transfer. Takımımıza yardımcı olacak bir oyuncu gibi gözüküyor. Ligimize alışması için zamana ihtiyaç olabilir. Şu anki durumu iyi" ifadelerini kullandı

samsunsevdalısı

Alıntı yapılan: "bodensee55"hep bos konusuyorsunuz
samsunsporumuz 4 defa 1993den bu yana basarili olmusdur

gerisi basariizlikla sonuclanmisdir...
93 94 multezcu 5.ci..bravo multescu
...99 2000 7.cilik bravo erdogan arica
97 98 5.lik bravo jarabinski...
2003 2004 7.ilk erdogan arica yane sonuca erdogan aricayi begenmegen kerizlere sesleniyorum

ondan iyi samsunsporumuzu derece cikaran yok arti samsunspor onun yonteminde en cok ic saha galbiytei ve puani almisdir...sonucda erdogan arica gelmelidir...bunu anlamyan kisiler futboldan anlamiyorlar.......

yabanci bi hoca gelse ne yapabilir takima...hic bi sey

erdoğan arıcanın sportif başarısından daha çok,2 defa takımı yüsüztü bırakıp gitmesinin ahlaki açıdan yanlışlığını konuşmak daha doğru olur kanaatindeyim.
onu bu yüzden istemeyenlere de ki bende içindeyim keriz diyorsan o lafı aynen iade ediyorum.

yönetici

@ bodensee55,

Erdoğan Arıca'nın takımın başında iken başarılı olmadığına değil, tam iki kez takımı yüzüstü bırakıp başka takımlara gitmesine kızıyor insanlar.

kaldı ki sportif açıdan beğenmeyen de çıkabilir. seninle aynı görüşte olmayan kişilere karşı bu şekilde konuşmaya hakkın yok. belki sıklıkla kullandığın bir söz ama, Türkiye'de pek hoş karşılanmayan, hakaretamiz bir söz. dolayısıyla bu konuda daha dikkatli davranmanı rica ederim.

ngonge

erdoğan arıca nın elbette 7.ci olması başarı sayılmaz çünkü 12. ile 7. arasında çoğu zaman 6 7 puanlık farklar oluyor.
ancak bir gerçek ki oynattığı futbol gayet iyiydi.
2 defa ayrılması bir yerde uzun süre kalamaması problemli biri olduğunu gösteriyor.
bilhassa ilk sefer ayrılması çok amatörceydi.
ikinci gelişinde ayrılmayı düşünmüyordu ama başkan a ya hurma yı gönder ya da ben giderim demişti.belki burada haklıydı ama kendini ağırdan satmak yerine biraz da uzlaşmacı olabilirdi.