PTT 1. LİG 5.HAFTA | SAMSUNSPOR'UMUZ - Boluspor

Başlatan Umut ÖZEN, 14 Eylül 2015, 10:53:14

« önceki - sonraki »

Lusage

evolution55

3 galibiyet 2 beraberlik 0 mağlubiyet 11 puan

14 gol atıp 5 gol yemişiz

maşallah

nomak55

binikalamadım

Lusage

Alıntı yapılan: binikalamadım - 18 Eylül 2015, 21:29:18
hoca farkı...

Bknz..
                              O   G   B   M   A   Y   Puan       AV
2. Samsunspor'umuz... 5   3   2   0   14   5   11       +9

13.Alanyaspor...          4   1   1   2   4   6   4       -2

:D :D

55ertan

Alıntı yapılan: evolution55 - 18 Eylül 2015, 21:27:03

maşallah

Her maca final havasinda cikmaya devam.
Her maca final oynuyormusuz gibi cikiyoruz.
Bizim gibi futbolcularda Play off a birakmak istemiyor isi.

Sol Açık

Alıntı yapılan: evolution55 - 18 Eylül 2015, 21:27:03

maşallah

Süper Lige direkt çıktığımız 2010-11 sezonu 8.haftada 10 puandayız (averaj +2).
Play-Off finalinde kaybettiğimiz ilk sezon olan 2013-14'de 7.haftada 11 puandayız (averaj +4).
Geçen sezon 9.haftada 11 puandayız (averaj -1).

Bu sezonki başlangıcımız harika oldu. Berabere kaldığımız 2 maçta da inanılmaz kaleci hataları ile yenik duruma düştüğümüz, averajımızın +9 olduğu, hiçbir maçta 2'den az gol atmadığımız da düşünülürse, önümüz açık görünüyor.

Hocanın katkısı ise gerçekten tartışılmayacak boyutta.

evolution55

3. bir final trajedisi yaşatmasın Rabbim bize

hiç uğraşmadan çıkıp gidelim ptt 1. lige dönmemek üzere

fanatik samsunsporlu

Mustafa,oğuzhan,hasan ve canberk çok iyilerdi.murat ta oyuna hareketlilik getirdi girdikten sonra.

GurbetciFanatik

Tesekkürler Hocam - Futbolcular -Taraftarlar

Güzel bir Cuma aksami yasattiniz bize.

Karabudun

Özat'ın gelmesine en çok karşı çıkanlardanım keza Mehmet Çakır'ı geçen hafta hariç geldiği günden beri eleştirdim. Şu an her ikisine de minnettarım. Bir iki oyuncu dışında takım ışımaya başladı. Zannımca onlar da şans buldukça ışıyacaklardır. Erseli ilk defa izleme şansım oldu ki kendi adıma beğendim. Özellikle son vuruşları gayet nizami. Kone ağırdan ağırdan açılıyor, iki haftadır düğümü çözüyor. Gözle görülür bir şekilde öz güven geldi takıma, camiaya. Bunu sağlayan da herkesten, her şeyden önce taraftardır. Bu yoklukta gayet iyi yol alıyoruz. Ne demiş şair; "Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır." ve o zaferin adını biz koyacağız ALLAH'ın izniyle.

samuray

bu sezon çok kiyi bayladık süper galibiyet ümit hoca yaptığı değişikliklerle oyun iyi okumasıyla on numara diyorum bende çok eleştirmiştim ama o bizi bizleri utandırdı helal olsun kone de ısındı artık takıma golleri sıralamaya devam ofedo nun yokluğunu aratmadı heleki erselin attığı gol tam bir usta vuruşu allah nazardan saklasın inşallah böyle devam edip artık ilk ikiden çıkalım tebrikler samsunsporumuz yönetime hocaya emeği geçen herkese

ask55

biz rakipleri yendiğimiz için mi iyiyiz ? rakipler kötü olduğu için mi yeniyoruz ? ligin kötü takımlarıyla oynadık diye mi lideriz ?

tam çözemedim.

orhan

Bugün herşey gerçekten çok güzeldi takım öne geçtiği halde hiç geri yaslanmadı hep önde basmaya çalıştı bunda da başarılı oldu.Takımda bu da kötüydü diyeceğim oyuncu yoktu  hepsi çok inanmış ve takım olmuş.Emeği geçen herkesi kutluyorum.Allah nazardan korusun.

Duško Milinković

Tebrikler Samsunspor. Diyecek laf yok. Tebrikler.