PTT 1. LİG 3.HAFTA | Karşıyaka - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Umut ÖZEN, 24 Ağustos 2015, 08:01:26

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: Furkan - 30 Ağustos 2015, 19:55:39
Her 10 kişi kalan takım yeniliyor/yenilmek zorunda yani. Geçen sezon içerde Antalyayı 10 kişiyle yenmiştik hatırlarsan. Bu zemine, bireysel hatadan yediğimiz gollerle başladığımız maçta 2-0 geriden gelinen maçta alınan 1 puanın hicbir anlamı yok gibi  şeylerin söylenmesinin mantıklı bi yani yok. Ayrıca es kaza 2-2 den sonra girdiğimiz pozisyonlardan 1 i gol olup da alsaydık maçı muhtemelen yazacaklarının bu yazdıklarınla hiçbir alakası olmayacaktı.

Sent from my iPhone using Tapatalk
2-1 yenikken nasıl oynuyorduk 2-2 iken nasıl oynadık.2-1 ken daha cesaretli oyuna onların sahasına yığmışken rakip 10 kişi moralmen çökmüş ve kırmızı görmüş sen geri çekiliyorsun ve 2-1 yenikken yaptığın mücadeleyi bırakıyorsun.Fark yapman gereken maçı 40 dakika bir şey yapmayarak berabere bitirebiliyorsun.Benim kızdığım kapasiten varken 2-1 ken daha iyisini yapabiliyorken beraberliği bulunca korkaklık yapıp geri çekilmek.Yoksa deplasmanda normal şartlarda bu dönüşe sevinirim normalde.Ama bu şartlarda beraberliğe razı olmak gücüme gidiyor umarım anlamışsındır şimdi neyi kastettiğimi.

Furkan

Kardeşim bende en az senin kadar istiyodum kazanmayı. Stattaydım ve zemin ekrandakinden çok daha kötü. Takım geri çekilmedi benim gördüğüm 2-3 tanede cok net pozisyon yakaladık ama olmadı işte. Rakip 10 kişide top yaparak hücüm etme şansın yok zeminden dolayı. Demek istediğim geri çekildiğimiz olmadı ya takım yine gol aradı.

55.hakan

Alıntı yapılan: Furkan - 30 Ağustos 2015, 22:46:09
Kardeşim bende en az senin kadar istiyodum kazanmayı. Stattaydım ve zemin ekrandakinden çok daha kötü. Takım geri çekilmedi benim gördüğüm 2-3 tanede cok net pozisyon yakaladık ama olmadı işte. Rakip 10 kişide top yaparak hücüm etme şansın yok zeminden dolayı. Demek istediğim geri çekildiğimiz olmadı ya takım yine gol aradı.

Rakip 10 kişiyken üzerine üzerine gelirken farklı bir zeminde oynamıyor aynı zeminde oynuyor.2-1 yenilirken atak üstüne atak yaparken zemin daha mı düzgündü.Artık bahanelerle maç oynanmıyor.Adana Demir son dakika golünü attı liderliğe yükseldi.Play off oynayıp elenmek mi istiyorsunuz hala.Bu fırsatları kaçırırsan geçen seneki play off a razı olup elenirsin.Artık hedef şampiyonluk ona göre hesabınızı yapın razı gelin bazı şeylere.Hayır tamam daha ligin başı da ileriki maçlarda da 1 puan deplasmanda iyi abi yaa derseniz hesaplar şaşmaya başlar.

muzaffer4

3 haftanin ozeti altinordu maci erken penalti ve kırmızı kartla kazandık
ads macı son dk frikikle berabere kaldık
karsiyaka penalti ve kırmızı kartla berabere kaldik.

1 haftalik aranin ardindan 2 mac iceride oynayacagiz 2 mactan mutlaka 6 puan almamiz lazım.