Sınavlar Vizeler Finaller.....

Başlatan Tufan, 28 Mayıs 2009, 22:57:41

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Medenı usul geride kaldı ınsallah gececegım :) 

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 02 Haziran 2009, 01:50:54
yarın kuantum kimyası var onu atlatırsam sakat sınavım yok.
ama schrödinger senin ******* ya nasıl bir insan evladı söyle bir formül türetebilir ya.

Bunun kedisi mi vardı bir de? Alev Alatlı'nın Schrödinger'in Kedisi I ve II'yi okumuştum ama son aklında ne kaldı diye, 10 yıl sonra kitapların ismi sadece :)

**KaR6**

Ollivanders

Alıntı yapılan: **KaR6** - 02 Haziran 2009, 19:22:40
ne sordu ne sordu ;D

Ne sormadıki Tahkim , Temyiz proseduru , istinaf , Bilirkişi  , Yetki görev :)  Yargıtay Kararı incelemesi ve acıklama  ve 3 tanım :)

**KaR6**

hay maşallah, benim de 9 unda, sıra daha ona gelmedi, iş eşya ticaret idari yargı dan sonra inşallah :) yarın ticaretle başlıyoruz, hadi hayırlısı..

Ollivanders

Valla bende persembe ceza ozel cuma borclar genel ( alttan) cumartesi felsefe :D

**KaR6**

iyi yaa rahatsın işte  :) bitse de kurtarsak bi an evvel..

Ollivanders

Alıntı yapılan: **KaR6** - 02 Haziran 2009, 19:32:43
iyi yaa rahatsın işte  :) bitse de kurtarsak bi an evvel..

valla simdilik oyle ama sonra pes pese cok zor olacak :D:D ticaret borclar ozel idari yargı esya :D

emre

yemişim vizesini finalini..benimkiler 15 inden sonra baslıcak bitsede kavussam memleketime!!

Tufan

sınavları yarıladım ama 2 tane sağlam sınavım var. bugünkü girdiğim Analiz2 dersinden 2.kez kalma ihtimalim var başıma bela oldu bu ders.

55JNR55

Bu arada yakında öss var Herkese Başarılar ayrıca yanlış anlaşılmasın bu ülkenin saatler içinde insanların geleceğini düzenlediği bi sınav olduğundan arkadaşların biraz daha özen göstermesini rica ediyorum

Ollivanders

Borclar genele gidiyorum :) yarım gun calıstık umitli degiliz ama bakalım butunlemeye gelebilir :D

Ollivanders

Kaldı 7 :D 3 te 3 gidiyoruz  ALLAH ıma sukurler olsun insallah bozulmaz

**KaR6**

5 kaldı benimde.. ticaret, eşya, idarı yargı, adli tıp bitti, fire yok henuz..

anti yazokulu forza Samsun ;D

Ollivanders