Sınavlar Vizeler Finaller.....

Başlatan Tufan, 28 Mayıs 2009, 22:57:41

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 29 Mayıs 2009, 14:01:10
Siz bakmayın Mustafa'ya ÖSS yi halledin gerisi kolay... :D

Sorun bakalım Mustafa'ya madem dersler o kadar ağır deplasmanlarda ne işin var diye  ;D

abi hadi mustafa deplasmanlara gidiyor yapamıyor biz niye zorlanıyoruz hukukta :):):)

ali ihsan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 29 Mayıs 2009, 14:12:56
abi hadi mustafa deplasmanlara gidiyor yapamıyor biz niye zorlanıyoruz hukukta :):):)

Hukuksuzluğun normal algılandığı bir ortamda Hukuk okumak zor iş.Ondan galiba  ;)

Bence alternatif kopya çekme metodlarını devreye sokun  ::)

Ollivanders

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 29 Mayıs 2009, 14:34:00
Hukuksuzluğun normal algılandığı bir ortamda Hukuk okumak zor iş.Ondan galiba  ;)

Bu sozun ustune baska birsey de soyleyemem abi :D

55.hakan

herkese başarılar şaka maka ben de mezun olalı 4 sene oldu..özellikle ders çalışırken camları kapatın yazın dışardan gelen cıvıl cıvıl sesler insanı dersten soğutuyor  ;)

sadece55

1 Haziran Gaz türbinleri
2 Haziran İmalat yöntemleri
5 Haziran Mukavemet 2
8 Haziran Makine Dinamiği
9 HAziran Yüksek Matematik 2
10 Haziran Makine elemanları 2
11 Haziran iş hukuku
12 Haziran Isıtma ve havalandırma

Sonra kalırsak bütler bu iş böyle uzar giderr

**KaR6**

allihsan abime bak, bizi yicek arada :) dersimi sıkıntıya sokan hiçbir deplasmana uçakla dahi gitmedim ben( bkz.kayseri erciyes deplasmanı)

zorlanmamın tek sebebi hukukun zor bir bölum olmasıdır amma velakin onun da üstesinden geleceğiz netekim :)

55JNR55

Sınavı finali vizesi olan herkese kolay gelsin finaller var işte dur yaw 55 dk kalmış AÖF finallerine :)

Ollivanders

Alıntı yapılan: **KaR6** - 29 Mayıs 2009, 23:47:33
zorlanmamın tek sebebi hukukun zor bir bölum olmasıdır amma velakin onun da üstesinden geleceğiz netekim :)

Evet kardesim gelecez insallah :) Gelelimki SAMSUNSPOR un basına gecince hukuk fakultesi mezunu desnler  ALLAHINA kadar samsunspor lu desinler :D:D

edmontdante

Alıntı yapılan: Serpico55 - 31 Mayıs 2009, 14:15:55
Evet kardesim gelecez insallah :) Gelelimki SAMSUNSPOR un basına gecince hukuk fakultesi mezunu desnler  ALLAHINA kadar samsunspor lu desinler :D:D

AlıntıAlıntı sahibi: **KaR6** üzerinde 29/05/2009, 22:47
zorlanmamın tek sebebi hukukun zor bir bölum olmasıdır amma velakin onun da üstesinden geleceğiz netekim

Babamın tüm baskısına rağmen 4 senede çıktım AÜHF'den.Ağlayıp zırlayıp durmayın."Aman oğlum bunalma,uzatsan ne olur ki,sıkma kendini,senden önemli mi".Ne güzel İstanbul beee.Ben bir kere duymadım bu cümleleri okuduğum dönemde

eLLis

Yarın vizesinden 35 aldığım iktisat sınavım var acaba şampiyonluk sonrası Samsunda neler oldu merakıyla netteyim Allah sonumu hayır etsin. :-\

Ollivanders

Alıntı yapılan: edmontdante - 31 Mayıs 2009, 14:29:13
Babamın tüm baskısına rağmen 4 senede çıktım AÜHF'den.Ağlayıp zırlayıp durmayın."Aman oğlum bunalma,uzatsan ne olur ki,sıkma kendini,senden önemli mi".Ne güzel İstanbul beee.Ben bir kere duymadım bu cümleleri okuduğum dönemde

Abi devir degisti sizin donemde kolaymıs hersey :D:D

**KaR6**

tabi ki, ben başkan oldugumda divan kurulunu hep beraber oluşturcaz inşallah kardeşim :) hukuk adamları yonetecek Samsunspor'u, her türlü açıktan faydalanacaz ;D şeyy yani, fırsat vermicez ;D

Tufan

yarın sabah 9da başlıyor daha final moduna giremedim salı günkü ağır girecek ama bana haydi hayırlısı....

Ollivanders

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 31 Mayıs 2009, 21:22:01
yarın sabah 9da başlıyor daha final moduna giremedim salı günkü ağır girecek ama bana haydi hayırlısı....

kolay gelsin kardes basarılar  :-\

Tufan

yarın kuantum kimyası var onu atlatırsam sakat sınavım yok.
ama schrödinger senin ******* ya nasıl bir insan evladı söyle bir formül türetebilir ya.