Sınavlar Vizeler Finaller.....

Başlatan Tufan, 28 Mayıs 2009, 22:57:41

« önceki - sonraki »

**KaR6**

gençliğin en buyuk yanılgısı öss yi bi kazanayım gerisi kolay iddiasıdır.. öss üniversitenin yanında anket doldurma gibi kalıyo, ey gidi gençliğim, üni ye kapagı bi atalım eşşeği bile baglasan mezun olur yalanları, üniversitede kızlar teklif ediyomus ütopyası filan iyi kandırdılar bizi.. ah ulen lise son gunlerim, her hafta sonu buyuk otel roofta hazırlanıoduk üni ye, bilemedik kıymetini ;D

Ollivanders

Alıntı yapılan: **KaR6** - 29 Mayıs 2009, 00:10:54
gençliğin en buyuk yanılgısı öss yi bi kazanayım gerisi kolay iddiasıdır.. öss üniversitenin yanında anket doldurma gibi kalıyo, ey gidi gençliğim, üni ye kapagı bi atalım eşşeği bile baglasan mezun olur yalanları

Bu yalanların ustune tanımıyorum !!!! :) ;D  Baslamadan soguttular beni meslekten!

**KaR6**

Alıntı yapılan: Serpico55 - 29 Mayıs 2009, 00:12:27
Bu yalanların ustune tanımıyorum !!!! :) ;D  Baslamadan soguttular beni meslekten!

mezun olursun dogru ama girdiğin gibi çıkamayacagına iddiaya girerim :) şu anda bana bastan hukuk oku milyonlar vercez deseler kabul etmem, hayat doluydum ben eskiden, şimdi psiko oldum, sakallarım beyazlamaya başladı, daha da bitmiyo anasını satiim, 1.5 sene daha sıkıntı var.. oof off..

Ollivanders

Benim kardesimin 20 gunu kaldı  4 sene gecmis  dayanamıyor artık ben yanında oldugumdan moral veriyorum ona :) kendimden gectim ... Cıkamayacagım kesin abi zaten ben hissediyorum Cok acı sekilde olgunlasıyorum boynum bukuk yurumeyi ogreniyorum. Ben calıskandım ya :) ben tembel oldum hukukta :)  saclarıma ak dustu benımde  ... Eve kapandık orman kackını gıbı olduk yıne kimse anlamıyor halimizden heleki ah o hocalar yok mu hocalar eh bea baki kuru okadar kalın kıtap mı yazılır! napacam ben pazartesiye kadar:D

BİRİ BİR CIKIŞ YOLU GOSTERSİN:)

yaman55

Tufan

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 29 Mayıs 2009, 00:00:10
benim bi tek sınavım var ama sizin sınavların alayına gider ;D

öss 14 haziran ???

:'( :'( :'( :'( :'( :'(

finaller bitecek Samsuna gelecem bende össye girecem onu hepten unuttum.

mehmet yılmaz

Ula gençler siz Samsunsporlusunuz, hukukmuş, vizeymiş, finalmiş size neyler, kanserspor'u tutuyoruz, ötesi var mı? :)

celebi

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 28 Mayıs 2009, 23:48:59
Pardon birader, siz eğitimcidiniz değil mi?

Çelebi Hocanın okutuğu dersler

1- deplasman tarihi
2- deplasman coğrafyası
3- rakip tribünden gelen taş fiziği
4- halı saha aritmetiği
5- tribün sosyolojisi
6- piknik
7- yemek
8- ızgara :)

Ayrıca Tufancığım, keşke bütün hocalar Çelebi ile benim gibi olsa, valla benim benim gibi hocam olsa çerçeveletip resmini odama asardım :) Yeni nesil öğretmenlerin çoğunluğu iyi.

2. sınıf finallerim 1998 Dünya Kupası zamanına gelmişti. Maç izleyeceğiz diye eşek gibi çalışırdık gündüz :)
Allah kolaylık versin valla, iğrenç bir dönemdir vize/final dönemi...

zaten bu konularda yüksek lisansa başladık aliihsan hocamla :D

ali ihsan

Alıntı yapılan: celebi - 29 Mayıs 2009, 08:02:19
zaten bu konularda yüksek lisansa başladık aliihsan hocamla :D

Doğru diyorsun Çelebi Hocam  :D Deplasman Doktoru ünvanı alacağız yakında ...

Bu arada kaç yıllık öğretmenim daha tek satır yazılı kağıdı okumuşluğum yoktur,ayrıca tek gün okulda nöbet tutmuşluğumda yoktur . Böyle mesleğe can kurban ... ;D

Ollivanders

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Mayıs 2009, 00:27:01
Ula gençler siz Samsunsporlusunuz, hukukmuş, vizeymiş, finalmiş size neyler, kanserspor'u tutuyoruz, ötesi var mı? :)

Dogru abi alıskınız strese huzne zorluga :) kanser olmaya

ali ihsan

Gençler size kolay gelsin.

Lakin Samsunspor sayesinde strese dayanıklı hale geldiniz :D Vize Final vız gelir size  ;)

celebi

Allahım şimdi düşünüyorumda bizim işimiz biraz kolaymış bizim zamanımmızda vize ve finallerde hiç değilse Samsunsporumuz süper ligde idi. şimdi ise Allah arkadaşların yardımcısı olsun. ama finallerde sabahladığımız zamanlar aklıma geldi şimdi :D

özkan

13 hazıran doğum günüm 14 haziran öss ne güzel hediye verıyo değilmi cok degerli meb bana  ;D katılıyorum mustaya abiye unv gerckddende zor össnın yanında arkadaslar anlatıyoda öss yanında hıkaye kalır bu unvin falan dıyolar ;D bakalım hele bizde bi gitsekde keskeee ;D

ali ihsan

Siz bakmayın Mustafa'ya ÖSS yi halledin gerisi kolay... :D

Sorun bakalım Mustafa'ya madem dersler o kadar ağır deplasmanlarda ne işin var diye  ;D