Sınavlar Vizeler Finaller.....

Başlatan Tufan, 28 Mayıs 2009, 22:57:41

« önceki - sonraki »

Tufan

sanki böyle bir başlık vardı diye hatırlıyorum ama bulamadım.
malum haziran geldi final zamanı nasıl gidiyo dersler

benimkiler 1 haziranda başlıyor
1 haziran organik kimya lab
2 haziran kuantum kimyası
4 haziran analiz - inkılap tarihi
8 haziran organik kimya
9 haziran analitik kimya
10 haziran analitik kimya lab
11 haziran biyoelementler(seçmeli)

mehmet yılmaz

Ben de yazılı yaptım bugün 6-7-8. sınıflara, bir keyifli oluyor ki sormayın gençler :)

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 28 Mayıs 2009, 22:59:47
Ben de yazılı yaptım bugün 6-7-8. sınıflara, bir keyifli oluyor ki sormayın gençler :)

sen hala yazılı mı yapıyorsun hocam ya. ben bırakalı onları yıllar oldu yaw. ;D

Tufan

bu hocalar her yerde aynı ilkokuldada ünidede öğrencinin halinden anlamaz  :D

**KaR6**

3 haziran ticaret hukuku
4 haziran idari yargı hukuku- adli tıp
5 haziran eşya hukuku
6 haziran toplu iş hukuku

9 haziran medeni usul hukuku
10 haziran ceza usul hukuku
11 haziran politika tarihi
12 haziran ceza genel hukuku

oooooooy bitsede gitsek..

mehmet yılmaz

28 Mayıs 2009, 23:48:59 #5 Son düzenlenme: 28 Mayıs 2009, 23:51:36 samsuni
Alıntı yapılan: celebi - 28 Mayıs 2009, 23:02:15
sen hala yazılı mı yapıyorsun hocam ya. ben bırakalı onları yıllar oldu yaw. ;D

Pardon birader, siz eğitimcidiniz değil mi?

Çelebi Hocanın okutuğu dersler

1- deplasman tarihi
2- deplasman coğrafyası
3- rakip tribünden gelen taş fiziği
4- halı saha aritmetiği
5- tribün sosyolojisi
6- piknik
7- yemek
8- ızgara :)

Ayrıca Tufancığım, keşke bütün hocalar Çelebi ile benim gibi olsa, valla benim benim gibi hocam olsa çerçeveletip resmini odama asardım :) Yeni nesil öğretmenlerin çoğunluğu iyi.

2. sınıf finallerim 1998 Dünya Kupası zamanına gelmişti. Maç izleyeceğiz diye eşek gibi çalışırdık gündüz :)
Allah kolaylık versin valla, iğrenç bir dönemdir vize/final dönemi...

Ollivanders

28 Mayıs 2009, 23:52:18 #6 Son düzenlenme: 28 Mayıs 2009, 23:57:25 Serpico55
02.06.2009 SALI            MEDENİ USUL HUKUKU
04.06.2009 PERŞEMBE    CEZA ÖZEL HUKUKU
05.06.2009 CUMA          BORÇLAR GENEL HUKUKU
06.06.2009 CUMARTESİ    HUKUK FELSEFESİ VE SOSYOLOJİSİ
09.06.2009 SALI            TİCARET HUKUKU I
11.06.2009 PERŞEMBE    BORÇLAR ÖZEL HUKUKU
13.06.2009 CUMARTESİ    İDARİ YARGILAMA HUKUKU
16.06.2009 SALI            EŞYA HUKUKU
18.06.2009 PERŞEMBE    TÜKETİCİ HUKUKU
19.06.2009 CUMA          VERGİ HUKUKU

Mehmet abi bari sen yapma ya :) varya benim ogrencim olacak hukuk ogrencilerine gun yuzu yok ... Ne cektiysem bizim hocalardan 10 misli onların basına gelecek .Cok gıcık hoca olacam insallah :)

El insaf bir insanoglu ogrenciye 900 sayfa bırakır mı final icin yapmayın  >:( birde bizim 1.donem 1 vize 2.donem 1 final yapıyorlar o kadar  cok pis bir durum varın sız dusunun !

Tufan

Mehmet abi senin gibi hocam olsun 5 tane zayıfım olsun sen yakında sınıfı toplayıp orduya giresuna gezi diye deplasmana götürürsen şaşırmam valla :D
bide yeni nesil hocalar iyi olabilirde bizi hep nesli tükenmişler buluyor 6 ders 2 laboratuarım var 6 derse gelen hocaların yaş ortalaması 55den aşağı değildir valla.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serpico55 - 28 Mayıs 2009, 23:52:18
Mehmet abi bari sen yapma ya :) varya benim ogrencim olacak hukuk ogrencilerine gun yuzu yok ... Ne cektiysem bizim hocalardan 10 misli onların basına gelecek .Cok gıcık hoca olacam insallah :)

Valla kardeşim ben Samsunspor'u tutana kafadan üç tane performans ödevi notu veriyorum; 3'ü de 100. Zaten bir Samsunsporluyu asla dersimden bırakmam, asla... Son derece ciddiyim... Bu sayede çok öğrenci Samsunsporlu oldu. Ama maalesef hepsi de kız :) Çünkü futbolla gerçekten ilgilenenler tutamıyor şu dönemlerde.

Ollivanders

Alıntı yapılan: samsuni - 28 Mayıs 2009, 23:54:57
Valla kardeşim ben Samsunspor'u tutana kafadan üç tane performans ödevi notu veriyorum; 3'ü de 100. Zaten bir Samsunsporluyu asla dersimden bırakmam, asla... Son derece ciddiyim... Bu sayede çok öğrenci Samsunsporlu oldu. Ama maalesef hepsi de kız :) Çünkü futbolla gerçekten ilgilenenler tutamıyor şu dönemlerde.

abi bizde yok boyle hocalar iste varsa yoksa febe gese :) olun gecirim diyorlar ama 100 uzerinden 5 alsakta SAMSUNSPOR :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 28 Mayıs 2009, 23:54:25
Mehmet abi senin gibi hocam olsun 5 tane zayıfım olsun sen yakında sınıfı toplayıp orduya giresuna gezi diye deplasmana götürürsen şaşırmam valla :D
bide yeni nesil hocalar iyi olabilirde bizi hep nesli tükenmişler buluyor 6 ders 2 laboratuarım var 6 derse gelen hocaların yaş ortalaması 55den aşağı değildir valla.

Bizde de vardı öyleleri. Bir tanesi 4 sene boyunca hep aynı sınıfte, aynı köşedeki masada oturarak ders anlattı. Yerinden kalkmazdı bile... Çok Peyami Safa, Cengiz Aytmatov, Necip Fazıl okudum arka sıralarda, Allah razı olsun(!) fiziki coğrafyayı öğretemedi ama sayesinde iyi kitap okudum. :)

Ya birader öğretmen dediğin enerjik olur, stand up yapar, şarkı söyler, espri yapar, bilgisini paketleyip satar. Yoksa artık gugıl amca var, her şeyi soruyorsun zaten, önce insan olacak eğitimci.

Sadece Samsunspor

benim bi tek sınavım var ama sizin sınavların alayına gider ;D

öss 14 haziran ???

:'( :'( :'( :'( :'( :'(

Ollivanders

29 Mayıs 2009, 00:02:42 #12 Son düzenlenme: 29 Mayıs 2009, 00:05:57 Serpico55
Alıntı yapılan: samsuni - 28 Mayıs 2009, 23:58:39
Ya birader öğretmen dediğin enerjik olur, stand up yapar, şarkı söyler, espri yapar, bilgisini paketleyip satar. Yoksa artık gugıl amca var, her şeyi soruyorsun zaten, önce insan olacak eğitimci.

Abi ben hayatımda uni hocaları kadar sıkıcı hocalar gormedim ya!  cok cekiyoruz cokkkkkkkkkkkkk:)

O
Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 29 Mayıs 2009, 00:00:10
benim bi tek sınavım var ama sizin sınavların alayına gider ;D

öss 14 haziran ???

:'( :'( :'( :'( :'( :'(

Ben bu universitede calısmadan sonra varya oss viz gelir tırıs gider ... Bir stres var hayatını belirler ama ben unideki kadar calıssaydım ossde simdi hey yavrum hey :) bir sınav stresi birsey degil ama o klasik sınava girerken onune 4 sayfa koyarlar :) Karnında bir agrı ... Bagırsaklar calısır. Talimatlar okunur. Son bir dua o bekleme varya adamı oldurur oldurur. 3 hafta boyunca hıc durmadan yasarsın bu agrıyı. Her sabah mecbur kalkarsın sonunu bile bile :) oku oku girmez aklına kafayı sıyırırsın :) Hatta hafıza ıcın ılac bıle kullanırsın boyle pis birsey hukuk ve uni:) Kar6 kardes bilir bu duyguları :)  yazdıgım gune ne olsun bilmemki

kuzey55

yha sınavları unutmak için giriyoruz şuraya yine karşımıza çıkıo nedir abi bu  offf offf :(

55.hakan

bizim ülkede herşey sınav öss bitse kpss kpss bitse ales o bitse sürücü kursu sınavı o bitse yedek subay askerlik sınavı hepsine teker teker girmiş biri olarak artık sınav duymak istemiyorum sınav olamayan bir adaya yerleşmek istiyorum :D