Samsunspor Atkı Tasarımı Yap Bu Başlığa Resmini Koy

Başlatan CurvaSudSamsunspor, 29 Kasım 2008, 23:58:43

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

ama yinede bi yerinde Samsunsporumuzun arması olsa hiç fena olmazdı

pisaloji

Bir de armalısını istemiştiniz, buyrun ikisine birden bakın, armalısını da yaptım..

Alıntı yapılan: pisaloji - 01 Ağustos 2009, 02:02:01

Jnr.Serkan

aRmalı daha güzel duruyor bunu yapmak için bi programmı gerekli.yoksa paintten flanmı yapılıyor  ::)

pisaloji

Bir çok program var, ama paintte çalışarak bu tasarımı zor yaparsın, kendi adıma söyliyim ben bunu paintte yapacak kadar profesyonel değilim :)

pisaloji

bir tane daha ...

Bu da biraz Apaçi işi oldu , tribün olsun , ortalık mevzu koksun :)
Şaka bi yana da bu atkı Samsunspor için değil de bi grup atkısı için uygun. Tek kat yapıcaksın, ve sağdaki soldaki logoları kaldırıcaksın grubun simgesini koyucan :)

pisaloji

02 Ağustos 2009, 02:43:18 #50 Son düzenlenme: 02 Ağustos 2009, 02:46:47 pisaloji
Kendi avatarım daha iyi durdu sanki  :)

YaşarDoğu

Çalışmlarını takdir ediyorum Pisaloji fakat siyah rengi çok kullanıyosun ve yaptıgın tasarının albeniliği gidiyor.Acizane fikrim siyah ı daha oranlı kullanman.

Emeğine sağlık.

pisaloji

04 Ağustos 2009, 21:51:09 #52 Son düzenlenme: 04 Ağustos 2009, 21:52:57 pisaloji
Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 02 Ağustos 2009, 03:26:51
Çalışmlarını takdir ediyorum Pisaloji fakat siyah rengi çok kullanıyosun ve yaptıgın tasarının albeniliği gidiyor.Acizane fikrim siyah ı daha oranlı kullanman.

Emeğine sağlık.

Tavsiyeniz için teşekkürler , bir de sizin dediğiniz gibi siyah ton kullanmadan çalışıyım dedim ..

YaşarDoğu

Siyahlara nazaran daha güzel durmuş, tasarım  üzerinde daha çok çalışılabilir.

Emeğine sağlık.Kolay gelsin.

**KaR6**

insan cocuklaşıyo bunları gördukce hepsinden istiyorum diye aglayasım geliyo :) emeğinize sağlık..

fanli03

celebi

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 05 Ağustos 2009, 00:35:26
Siyahlara nazaran daha güzel durmuş, tasarım  üzerinde daha çok çalışılabilir.

Emeğine sağlık.Kolay gelsin.

pisaloji

beşnumara

@pisaloji
eline sağlık güzel tasarımlar çıkarıyorsun. site olarak bu sezon bir atkı daha çıkarırız değil mi ;)

**KaR6**

şu tasarımı hangi programlarla yapıyonuz bi öğrensem ve becerebilsem o kadar hoş olacak ki :)