Samsunspor Atkı Tasarımı Yap Bu Başlığa Resmini Koy

Başlatan CurvaSudSamsunspor, 29 Kasım 2008, 23:58:43

« önceki - sonraki »

Kaya

gerçekten güzel tasarımlar ve paylaşımlar,benim görüşüm yeni tasarım atkılarda kesnlikle alem duysun kral samsun olmalı çünkü tüm ülke bu sloganı bizimle biliyor bundan hareket edebiliriz

ALEM DUYSUN KRAL SAMSUN

Sercan

Alıntı yapılan: iak5529 - 12 Aralık 2008, 19:36:57
gerçekten güzel tasarımlar ve paylaşımlar,benim görüşüm yeni tasarım atkılarda kesnlikle alem duysun kral samsun olmalı çünkü tüm ülke bu sloganı bizimle biliyor bundan hareket edebiliriz

ALEM DUYSUN KRAL SAMSUN

bu da senin için ;)

Kaya

HaSaNCaN

son olarak tasarımımız bu büyük ihtimalde gerçekleşecek. kartal maçından önce çıkartmayı düşünüyoruz.

cembaba

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 13 Aralık 2008, 23:56:27
son olarak tasarımımız bu büyük ihtimalde gerçekleşecek. kartal maçından önce çıkartmayı düşünüyoruz.

biraz sanki böyle estetik yok ya :S yinede siz bilirsiniz :)

HaSaNCaN

Alıntı yapılan: CemBaba - 15 Aralık 2008, 12:21:59
biraz sanki böyle estetik yok ya :S yinede siz bilirsiniz :)

yorum için teşekkür ederim. çift kat olacağı için en son nokda bu oldu ama beğenmediğiniz yönleri yada eklemek istediğiniz bişeler varsa lütfen belirtin. Sonuçda ilk ve son olmucak Anti-İST atkımız.

Şirinler_55_05

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 30 Kasım 2008, 00:09:34
evet artık storda basit atkılar istemiyoruz

Senin su ımzada oLan atkıyı nasıL temın edebılırm?

Baskent_Samsunspor

hasancan o ne müthiş atkı öyle samsuna geldiğimizde bundan muhakkak almamız lazım tek kelime ile harika....

pisaloji

01 Ağustos 2009, 02:02:01 #40 Son düzenlenme: 01 Ağustos 2009, 02:06:07 pisaloji

Tek Kat atkı tasarımı :)

beşnumara

pisaloji

01 Ağustos 2009, 15:24:14 #42 Son düzenlenme: 01 Ağustos 2009, 15:43:52 pisaloji
Bu şekilde tasarlamamın sebebi ; Samsunspor ile birlikte SAMSUN şehrinin de ön plana çıkmasını sağlamaktı. Ayrıca sağ ve sol baştaki 2 adet kırmızı beyaz tonajdaki '' S '' harfleri uzaktan dikkat çekici görülür. S S  ( SamsunSpor) hesabı.. Ayrıca o fontu kullanmamın sebebi uzaktan bakıldığında aynı ''S'' lere 55 gibi gözüksün de istedim. Klasik bi atkı yapmak istemedim , özellikle Samsunsporun Logosunu da kullanmadım , tek kat atkı olsun dedim  , birazcık tribün işi olsun da istedim. Senin de dediğin gibi  entereasan bi çalışma ortaya çıktı :)

Jnr.Serkan

Akyol