FM 2008 ve SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan vanlioglu, 16 Mayıs 2008, 14:26:19

« önceki - sonraki »

vanlioglu

Haydi beyler hedefimiz Şampiyonlar ligi Şampiyonluğu (bu tanınmışlıkla biraz uzun olcak ama olsun)

HERŞEY SAMSUNSPORUMUZ İÇİN

vanlioglu

Nasıl bi duygudur bilmiorum ama internetten , gazeteden yada tv den Samsunsporumla ilgili kötü bir haber duyunca hemen bi hırsla fm yi açıyorum :) ÖLÜMÜNE SAMSUNSPOR die...

harbisamsunsporlu5517

bende cmde yapıyorum o dedıgını kardesim ıyı havaya sokuyor ınsanı

vanlioglu

Kardeşim bide fm 2008 de bizim tanınmışlığı çok düşük yapmışlar oyuncu gelmiyor ama olsun ya seve seve yada ...... şampiyon her türlü SAMSUNSPOR. :)

samsun155

fm 08 upload edebilecek varmı

ozkan17

hile yapmadan pls arkadaslar..ılk senede heemn alan cıkarsa kupayı sasarım..ben oynadıgımda fm 2007de 2012 yılında almısdım sampıyonlar lıgı kupasını..

harbisamsunsporlu5517

cm yı bugun upload ederım fm yı daha sonra full oyun bölumune eklerim

vanlioglu

Alıntı yapılan: ozkan17 - 18 Mayıs 2008, 01:10:12
hile yapmadan pls arkadaslar..ılk senede heemn alan cıkarsa kupayı sasarım..ben oynadıgımda fm 2007de 2012 yılında almısdım sampıyonlar lıgı kupasını..

Kardeşim hile felan yaptığımız yok hileli oyunu oynamam zaten :D ilk sene şampiyonum lig a da ama süper ligde yabancı oyuncu gelmiyor o yüzden zorlanıyorum.

Cagdas Ünver

SamsunluReis

e
Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 08 Ağustos 2008, 13:52:50
bu oyunu nereden bulabiliriz ?

ewet bende katılıyorum nerede bulucazz

ozkan17

ta gıdın cdcıden alın daaa ıkı mılyon ;D

SamsunluReis

ben aldımm süper bişe yavvv ;) link baya kabarık tıı da ;D

FaT1h

dostlarım fm 2008 de bi kötü bi iyi habereim var menejeri oldugum samsunspor herşeyim bidenem :D süper lige yükselmiştir menejerligimin ilk sezonunda kötü haber ise MALatyaspora 2 avarajla liderligi vermesi 60 puanlıydık iki takımda sonmacta fark atamadım ve ikinci cıktım bütün samsunspor camiasından özürdiler :(((

FaT1h

süper lig ilk macında malatya ile karşıalştım ve öcümü aldım 2-0 yenerek :D