Her haftadan bir mac yorumu yapacagiz

Başlatan Sadece Samsunspor, 02 Ekim 2007, 22:26:56

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

her hafta tff 1.ligden mac secip yorum yapacagiz simdilik kendim sectim bir mac ve herkes kim yener ne yapar diye yorum yapsin eger yorumlar olursa oyun devam eder :wink:

bu haftaki macimiz:

antalyaspor-kartalspor

yorumum: bence kartal bu sefer ilk yenilgisini alir

yorumlar sizde - bu arada baska maclar yok bu hafta bunu sectik gelecek hafta baska :wink:

celebi

bu haftadan sonra kartalsporun düşüşe geçeceğini sanıyorum anack yinede belli olmaz

selahattin55

Tribün_ali

AnTalyaspor bu macı kazanır hemde iddada banko verecem ve tabi SAMSUNSPORDA

ahmet55

kartal bu hafta da beraberlik le kapatır.

ozkan17

ben 12 sene ıstanbulda durdugum zamanda pendık kartal o cıvardaydım solıyım herkese kartal düşüşe gecmez..altyapıdan gelenlerle adamlar oynuyo altyapı cok saglam..daha kasımpasanın bıle anltrenmen sahası yokken bunlarda ımkanda sınır yok stadından antrenman sahalarına kadar herseylerı full..ben sayet kartalsporun beledıye baskanınında destegıyle kı o destek bızde hıc olmadıgı gbı bunlarda fazlasıykla war bunlar bu sene cıkarlar lıge..Düşüşe gecer dıyenler bence braz daha beklesınler :wink:

celebi

Alıntı yapılan: "ozkan17"ben 12 sene ıstanbulda durdugum zamanda pendık kartal o cıvardaydım solıyım herkese kartal düşüşe gecmez..altyapıdan gelenlerle adamlar oynuyo altyapı cok saglam..daha kasımpasanın bıle anltrenmen sahası yokken bunlarda ımkanda sınır yok stadından antrenman sahalarına kadar herseylerı full..ben sayet kartalsporun beledıye baskanınında destegıyle kı o destek bızde hıc olmadıgı gbı bunlarda fazlasıykla war bunlar bu sene cıkarlar lıge..Düşüşe gecer dıyenler bence braz daha beklesınler :wink:
dediklerin doğruda özkan bu tip organizelerde ve liglerde ki bu ligde bırak normali süperlig kalitesinde olan zamanında lige damgasını vurmuş bir çok takım vra o seyircisi ile başarıları ile. yani kurtlar sofrası bu lig.yani tecrübede lazım diye düşünüyorum.o yüzden bu sene onlara şans tanıyamıyorum