İsmail Türüt'e destek

Başlatan HoliganSamSunLu, 20 Eylül 2007, 01:25:48

« önceki - sonraki »

selahattin55

ÇELEBİ şu senin resimdeki ne yav tanıyamadım ne oldunu merak ettim.yoksa bir ts taraftarımı.

celebi

Alıntı yapılan: "selahattin55"ÇELEBİ şu senin resimdeki ne yav tanıyamadım ne oldunu merak ettim.yoksa bir ts taraftarımı.

Abi ben tslileri tiye bile almam ya o tazmanya canavarı Samsunumuz yiyecek bitirecek ya diğer takımları o açıdan yani :wink:

HoliganSamSunLu

Türk Milleti olarak her zaman dışlanmaya horlanmaya yargılanmaya suçlanmaya alıştık . bizi yargılayanların ise insanlıktan payda almayan yaratıklar olmasına alıştık. ama bu necip millet der belayı başından savmasını bilmiştir. Ozan Arifin Şu sözlerine bakarmısınız.

Zaten Hilalin Kaderi Budur.
Arada Sırada Önüne Bulutlar Durur.
Biz Rüzgar Estimi Hilal Kurtulu.
Ölmez Bu Hareket Ölmez Bu dava.

Bizde Millet olarak üzeirmizde dolaştırılmak istenen rengi belli olmayan bulutlardam kurtlucağız..ama Türk Milleti Tarihinde hiç Bir Şartta Soykırım ve Katliam Yapmamıştır. Ki Bunun mücadelesini yıllardır veriyoruz Bu şanlı Tarihimiz Hiç Bir zamanda Bu Tür çirkinliklere Sahne Olmayacaktır. Kahraman doğmuşuz Kahraman Ölürüz...

ahmet55

ermeni soysuzları devamlı kendilerine soykırım yapıldığını yineliyorlar.Anadoluda Türk insanına yaptıklarını bizler biliyoruz.zaman gelecek.hesap görülecek.soysuzlar Türk topraklarından gidene kadar bizlere rahat yok.

selahattin55

AHMET55 kardeşim seni yürekten destekliyorum.bu soysuz köpekleri 1992 yılında AZERBEYCANda HOCALI kasabasında yapmış oldukları katliamlarını untmadık.hamile kadınların karınlarını yardılar hattakızmı erkekmi diya iddaya girdiler.çocukların kellelerini kesip top oynadılar.bir kardeşimizinde bedenini yani kollarını ayaklarını kestiler.Bu soysuzlar aslında bunlara böyle yapacan.ama bizim dinimiz kadına çocuğa ve savunmasız insanlarla savaşmayı emretmiyor.bizm dinimiz BİR İNSANI ÖLDÜREN BÜTÜN İNSANLIĞI ÖLDÜRMÜŞ SAYIYOR.ALLAHIN verdiği canı ALLAH alır.ama bu soysuzlar hala yüzlü yüzlü konuşuyorlar.bunları bu memlekette konuşturanların versin ALLAH belasını.onun için sabrede bildiğimiz kadar TÜRK milleti olarak sabredelim.bu memleketin sınırları masa başında çizilmedi.atalarımız bu toprakları kanlarıyla karış karış çizdiler.bu memleketin insanlarını pasif görmesinler.o sabır taşı bir çatlarsa ozaman bilirler başlarına gelecekleri.YA SEV YA TERK ET. sözünden bile bizim içimizdeki soysuzlar rahatsız olmuşlar onlara inat .YA SEV YA TERK ET.NE MUTLU TÜKÜM DİYENE.VATAN SANA CANIM FEDA.VATAN SANA CANIM FEDA.