İsmail Türüt'e destek

Başlatan HoliganSamSunLu, 20 Eylül 2007, 01:25:48

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

Alıntı yapılan: "Celebi"karadeniz bir bütündür parçalanamaz.ancak futbol takımları hariç :lol:

Aynen abi bir fark var ki ben Trabzon insanlarını bile sevmem benim oturdugum yerde cok rizeli trabrumlu var bazen giriyoruz birbirimize her zaman biz üstte biz oluyoruz tabi KARADENİZİN BAŞKENTİ VE TEK ŞAMPİYONU EN BÜYÜKÜ SAMSUN SPOR

Lazoli

@ tribun ali

yorumunun konu ile ne alakasi oldugunu anlayabilmis degilim. karadenizde tabiki takimlar arasinda rekabet olacak. olmali zaaten. ama sehir insanlarinin birbirini hemsehri görmesi beni cok sevindirdi acikcasi. baksaniza giresunlu rizeli ve samsunlu "biz hemsehriyiz" diyolar

34 SS 1965

Alıntı yapılan: "battal55"Arkadaşlar geçen gün adliyeye giden İsmail Türüt ve Ozan Arif'in altındaki Hummer marka cip Galip Öztürk'e aitmiş.Galip Öztürk ve Talip Öztürk İsmail türüt'ün hem hemşehrisi hem de komşusuymuş bugün Akşam gazetesinde röportajını okudum.Malumunuz üzere klibi yapan arkadaş da Samsun Çarşambalı.

evet bende okudum aksam gazetesı galıp ozturk yerıne valı basrı beyın resmını koymus ve ozur dılemısler galıp ozturkden

HoliganSamSunLu

Galip Öztürke helal olsun işte son kale karadeniz bu oyun bozuluk abd uşaklarının oyununu karadeniz uşakları bozacaktır...

hasselbaink

beyler başlığı değiştirin bence. Türüt'e ve Ozan Arif'e destek. Türüt'ü sevmem, klibi savunmam ama türkünün sözleri gayet iyi. Ozan Arif'in "Bir Devrin Destanı" adlı kitabını okuyun. Cumhuriyet mitingi ulusalcılarına, balolardaki laik-elitistlere benzemez Arif abi. Milliyetçiliğin yükünü omuzlamış bir dava adamıdır. Serttir, muhaliftir, zaman zaman hata da yapmıştır ama Allah korkusu olan bir Türk milliyetçisidir.

Kiminin davası pazarda satmak için
Kiminin davası mezarda yatmak için
Sanırım ki bu sevdadan mezarda da sıyrılamam
Et tırnaktan ayrılır ben senden ayrılamam...

HoliganSamSunLu

ve Hakan Öztekin Konuştu ve Teröristlere bu kadar sahip çıkılırken kardeşimiz denilirken hiçbir siyasi amaç taşımadan duygularımla tapmış olduğum bir klipten ötürü teröristle aynı kefeye konmam ve medya tarafından linç kampanyasıyla karşı karşıya kalmam haksızlıktır.....

Tribün_ali

Alıntı yapılan: "KOS"@ tribun ali

yorumunun konu ile ne alakasi oldugunu anlayabilmis degilim. karadenizde tabiki takimlar arasinda rekabet olacak. olmali zaaten. ama sehir insanlarinin birbirini hemsehri görmesi beni cok sevindirdi acikcasi. baksaniza giresunlu rizeli ve samsunlu "biz hemsehriyiz" diyolar

ben sevmiyorum kardeşim hepsinin g.. koyum bu benim kendi fikrim

55_HayLAZ_55

ismail abiye ve arif hacaya selam olsun her zaman arkasında olacağız bu ülkenin sahipsiz olmadığını anlasın çakkallar

HoliganSamSunLu

bu arada ismail türütün kaseti yok satıyor ben bursada  birkaç müzik markete gttim bulamadım bu çakkalar istemedin rreklam yaptılar daha çok ilgi çektiler haaa bu arada türkiye genelinde yapılan hakl anketinde türüt ve ozan arife %84 destek çıkmı ben medyada yaratılan tepkid dalgasının da yalan olduğu ortaya çıkmıştır..

ahmet55

videoyu yapan kardeşimiz çarşambalıymış.birilerinin kuyruğuna basıldı,kuyruk acısından videoyu türkiyenin gündemine otutturdular.ozan arif,ismail türüt ve kardeşimizin yanındayız.  gün gelecek soykırımın Allahını yapacağız.

HoliganSamSunLu

ahmet gardaş coşmuşsun ismaile ozana destek falan iyide katliam Şanlı Türk Milletine yakışmaz...

celebi

Alıntı yapılan: "HoliganSamSunLu"ahmet gardaş coşmuşsun ismaile ozana destek falan iyide katliam Şanlı Türk Milletine yakışmaz...

ahmetin vardır o  şekilde bazen kendini kaybettiği anlar bu da onlrdan biridir her halde :lol:

ozkan17

öle deme murat abıya ben walla aslında klıbıde sozlerıde her sanıyesını begendım harıka olmus yapanlara helel olsun..Demekkı bırılerıne batmıs bu klıbde kucuk cocuk gıbı cıyak cıyak aglıyolar serefsızler..

celebi

Alıntı yapılan: "ozkan17"öle deme murat abıya ben walla aslında klıbıde sozlerıde her sanıyesını begendım harıka olmus yapanlara helel olsun..Demekkı bırılerıne batmıs bu klıbde kucuk cocuk gıbı cıyak cıyak aglıyolar serefsızler..

bende destekliyorum tabii özkanım hani ahmet diyorya kıyım başlayacak diye onun için dedim  :lol:

selahattin55

AHMET kendini kaybetmez akıllı cocuktur.ama bu kahbelere TÜRK milleti bir şey demedikçe oraları buraları oynuyor.bizde bu duruma isyan ediyoruz.hem AHMET gibi değerli bir arkadaşımıza da biz leş toplatmayız köpek yesin bunların kıylmış halinide bütün hallerinide.aslında bu ermeni şerefsizlerinin leşi köpeği bile zehirler.