2018-2019 Transfer Söylentileri

Başlatan Nuri Asan, 04 Mayıs 2018, 00:44:30

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

Alt liglerin analizini iyi yapmak lazım.Lusage renktasin paylaştığı isimler başarılı olabilecek isimler.Özellikle Uğur Balcıoğlu müthiş işlere imza attı bu sene Darıca'da.23 maç 16 galibiyet 5 beraberlik 2 mağlubiyet.Darıca'nın grubunda da Diyarbakır,Yeni Orduspor, Erzincan gibi güçlü ekipler vardı.Gene aynı grupta yer alan Ankara Demirspor'un teknik direktörü Bülent Akan da çok önemli işlere imza attı.Son 12 hafta takımın başına geldi 12 galibiyetle ligi 2. sırada bitirdiler.Play-offlarda da Erzincan ve Diyarbakırsporu elediler.Play-offlarla birlikte 15 maçta 14 galibiyet aldılar.

Karabudun

Bir yere imza atıp atmadığını bilmiyorum, muhtemelen çoktan kapmışlardır. Mevcut tabloda en uygun isim İsmet Taşdemir'dir. Hem ligi hem camiayı bilen bir hoca. 

eprianu

İsmet Taşdemir sanırım Ümraniyespor ile imzaladı. Ben de bi yerel sitede Ahmet Yıldırım iddiasını okudum. Galatasaray ve Beşiktaş'ta tanınmıştı, efendi bir insan diye hatırlıyorum. 93 yılında da Samsunsporda oynamış.

Ahmet Yıldırım, 2 sezon önce BB Erzurumsporu çıkarmış. O sezon puan ortalaması 2. Bence çok iyi bir istatistik.

bayfa55

Bu ligde başarılı olmuş genç bir teknik adam lazım. Ahmet Yıldırım iyi bir tercih olabilir.

Karabudun

Alıntı yapılan: bayfa55 - 13 Haziran 2018, 12:23:21
Bu ligde başarılı olmuş genç bir teknik adam lazım. Ahmet Yıldırım iyi bir tercih olabilir.

Kulübün önünden geçmesin mümkünse. Olaylı BJK maçındaki rezilliklerini ben unutamıyorum.

Nuri Asan

14 Haziran 2018, 02:57:01 #65 Son düzenlenme: 14 Haziran 2018, 03:09:06 Nuri Asan
Ve Ahmet Yıldırım hayırlı uğurlu olsun. Gümüşhanespor'u merakla takip ederken Ahmet Yıldırım'da göze çarpan isimlerdendi.

93/94 sezonunda İsmail Uyanık'ın başkanlığı döneminde Samsunspor'da oynamış bir isim. Yardımcısı ise Cenk İşler.Bu sene bjk'dan, alt yapısından ve u19 da dahil bir kaç oyuncu görebileceğiz takımda arkadaşlar. 

jean

ISmail uyanik baskan olmadanda yazmistim ismini gelsin diye kanaatimce guzel tercih ligi bilen bir isim hayirli olsun

Karabudun

Sanırım bu camiaya sadece ben yakıştıramıyorum bu adamı. Tekmenin hasosunu atıp da yapmadım diye bir taraflarını yırtması, ortalığı velveleye vermesi hala gözümün önünde. Ne kadar başarılı olursa olsun şahsen ben kendisini tribüne çağırmaya utanırım.

jean

Bu tur seyler futbolda oluyor o esnada numaradan da olsa oyle davranmasi gerekir bence bunlar takilmamamiz gereken seyler ona kalirsa cenk inde canberki bjk goturme olayi vardi

samsunum

eprianu

17 Haziran 2018, 11:02:45 #70 Son düzenlenme: 17 Haziran 2018, 23:24:03 eprianu
Erdem Şen dün Samsun'a gelmiş, "5 yıl sonra Samsun" paylaşımı yapmış. Aşağıdaki sitenin iddiasına göre Emin Kar ile muhabbeti varmış ve Uyanık ile görüşecekmiş. Ben pek ihtimal vermiyorum. :)

http://www.haberlerlesamsun.com/mobil/haber/126/erdem-sen-samsunda.html

Düzenleme : Bayramlaşma törenine de katılmış.

ea55

Erdem Süper Ligten takımlarla anlaşabilir. Bize gelme gibi bir durumu yok. Bu arada Ahmet YILDIRIM da Sakaryaspor ile anlaştı. BU hafta transferde hareketli geçecektir.

eprianu

Haber1965 diye sitede Göksu, Gökay ve Ahmet Cebe ile seneye devam edilmeyeceği yazılmış. Kadir Gürkan da paylaşmış haberi. Muhtemelen doğrudur. Ahmet Burak Solakel'in durumu bu hafta belli olacakmış.

Karabudun

Alıntı yapılan: eprianu - 18 Haziran 2018, 13:12:37
Haber1965 diye sitede Göksu, Gökay ve Ahmet Cebe ile seneye devam edilmeyeceği yazılmış. Kadir Gürkan da paylaşmış haberi. Muhtemelen doğrudur. Ahmet Burak Solakel'in durumu bu hafta belli olacakmış.

Hadi çok zorlasak Gökay belki de diğerleri bu ligde yarar sağlamaz. Göksu bence bu lig için fazla kibar, Ahmet  Cebe desen bitmiş okeye dönüyor.

Desiqner

Bugünlerde bu başlığın hareketlenmesini umuyorum :)