gs-fb sonrası istanbul çocuklarına gerekli dersi verdik herkes rahat olsun

Başlatan yaman55, 27 Nisan 2008, 21:40:56

« önceki - sonraki »

yaman55

evet malum olaydan 1 sene geçmiş yine çiftlikteyiz yine ders vereceğiz BİZ SAMSUNSPORLUYUZ

kaan

Yaman kardeşim yaptıklarınız çok güzel samsun samsunsporlularındır.Herkes haddini bilecek!!

Ama şunu üzülerek söylüyorum adana maçında maratonda 25 26 yaşlarında bi genç fenerbahçe esofmanıyla maç izliyordu.Gözlerimle gördüm inanamadım bi daha baktım gerçekten fenerbahçe eşofmaniydi üzerinde yoğunlaşan bakışlardan rahatsız olmuş olacakkı çıkardı ama bu ne cürret anlamıyorum ne sanıyorlar kendilerini.Lütfen arkadaşlar bunu birtek benmi farkettim koca stadda biraz daha dikkatli bu şehirde takımda stadda bizim herkes haddini bilecek.

yaman55

Alıntı yapılan: kaan - 23 Mayıs 2009, 01:50:33
Yaman kardeşim yaptıklarınız çok güzel samsun samsunsporlularındır.Herkes haddini bilecek!!

Ama şunu üzülerek söylüyorum adana maçında maratonda 25 26 yaşlarında bi genç fenerbahçe esofmanıyla maç izliyordu.Gözlerimle gördüm inanamadım bi daha baktım gerçekten fenerbahçe eşofmaniydi üzerinde yoğunlaşan bakışlardan rahatsız olmuş olacakkı çıkardı ama bu ne cürret anlamıyorum ne sanıyorlar kendilerini.Lütfen arkadaşlar bunu birtek benmi farkettim koca stadda biraz daha dikkatli bu şehirde takımda stadda bizim herkes haddini bilecek.

ikaz etseydin kaan kardeş ben o maç şirinlerdeydim emin ol çıkartıp atardım o eşofmanı sahaya

KotuCocuk55

SOKAKTA OYNASAN KALDIRIMA ÇIKIP ÜÇLÜ ÇEKERİM SAMSUNSPORUM

güzel imza yaman55

yaman55

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 23 Mayıs 2009, 02:02:21
SOKAKTA OYNASAN KALDIRIMA ÇIKIP ÜÇLÜ ÇEKERİM SAMSUNSPORUM

güzel imza yaman55

sağol kötüçocuk

Tribün_ali

Alıntı yapılan: kaan - 23 Mayıs 2009, 01:50:33

Onun nedeni tribünde birliğin olmaması ama biz elimizden geldiğini yapiyoruz çiftlikte yerimizi alacagız şampiyonluk kutlamaya ;D

Kais

yaman abi öle bişey olursa ben 7'den sonra müsaitim banada özelden at.çok sinirliyim bu aralar.hazır derbide var.

yaman55

Kais

tamam abi özelden mesaj atarsın.evimde çiftlikte.karakolun bir geri sokağında zaten.