5- Hakan Bayraktar (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:07:49

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Orta sahanın en iyisiydi. Bence tek onliberoda oynayan birisi olarak cok gucsuz. Oraya murati alıp ilerde hakan bayraktarı oynatmak pas yuzdemizi artıracaktır.

selahattin55

daha iyi olmalısın beklentimiz büyük hakan hedefde büyük.

brigand

hakan'ın daha ofansif oynaması lazım. takım ı  daha çok pozisyona sokacaktır. kalitesini yavaş yavaş yansıtmaya başladı morallendikçe daha da iyi olacaktır.

sadece55

Ben bugün Hakanı beğendim iyi çalıştı

kaptan 55

giresun galibiyetinde katkısı büyük.

mehmet yılmaz

Hakan'ı beğenmeye devam ediyorum. Çok iyi bir profesyonel. Giresun maçında da oyunu tutan, top saklayan isimdi. Ancak beklentimi karşılamadığı bir konu var halen, o da uzaktan şutlar çıkarması.

**KaR6**

ben hala kaçak güreştiğini, gerektiği kadar sorumluluk almadıgını düşünüyorum..

celebi

yıllanmış şarap gibisin hakan 8)

babasamsunlu

bazen öskürtüyor be hocam  :D :D

55.hakan

Giresun maçında ağzındaki sakız boğazına kaçacak diye korktum   :-X

mehmet yılmaz

Bugün D.Bakır karşısında sürklaseye varan oyunda en etkin faktör Hakan Bayraktar'dı. Gol pasının dışında oyunu tuttu, yönetti, maça damgasını vurdu. Ancak Murat'ın girmesi doğru bir hamleyse de bu değişiklik Hakan yerine Abdülaziz ya da Turgay'la yapılabilirdi.Neden çıktığını bilemiyorum Hakan'ın lakin onun olmadığı ikinci devrenin özellikle ilk 15 dakikasında epey güçlük çektik.

sadece55

Büyük ihtimal Hakan'ı mersin maçına saklamak için çıkarttı hoca...Maçın en iyisiydi bugün hayran kaldım

Dartagnan

hakan bayraktar varken oynanan oyun ıle cıktıktan sonra oynanan oyun aradakı farkı koyuyor bence.

sadece55

pek bir matematik problemi olmuş be yavuzum :)

cgr

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Ekim 2010, 23:35:19
Bugün D.Bakır karşısında sürklaseye varan oyunda en etkin faktör Hakan Bayraktar'dı. Gol pasının dışında oyunu tuttu, yönetti, maça damgasını vurdu. Ancak Murat'ın girmesi doğru bir hamleyse de bu değişiklik Hakan yerine Abdülaziz ya da Turgay'la yapılabilirdi.Neden çıktığını bilemiyorum Hakan'ın lakin onun olmadığı ikinci devrenin özellikle ilk 15 dakikasında epey güçlük çektik.

Sanırım ilk yarının 30.dakikalarda bi sakatlık yaşadı. Daha doğrusu öyle söylendi kapalı tribün tarafından. Mersin maçını da etkileyebilir diye riske edilmediğini düşünüyorum.