Kuddusi Müftüoğlu

Başlatan baha55, 14 Mayıs 2006, 23:50:44

« önceki - sonraki »

baha55

o s.erefsiz adam bizim penaltımızı verseydi  şimdi samsunsporumuz  liğde kalmısdı..çok merak ediyorum nasıluyuyor uykusunda acaba.kaç bin kişinin  kaderiyle hayalleriyle duygularıyla oynadı hakkını yedi..bizim hakkımızı nerde ödeyecek  cok merak ediyorum ..yazıklar  olsu nalet olsun bu düzene   .........
VERİLMEYEN  PENALTII

bodensee55

laföla peynir gemisi yurumuyor o serefsizi ayakindan vuracaksin ki ..bi daha mac yonetmesin...yoksa bunlar topyekun o.cocgu.....onlari dusunun adam zaten hak yemez..allah isini obur dunyada alir..ama bizi gum diye 2 lig a ya postaladilar....biz ona bakalim.......

holigan55

emin ol, şerefsizin aklına bile gelmiyordur.belki zevk bile almış olabilir

oğuzhan55

Bu olayları başlatan Seradar Tatlı'yı unutacak mıyız?Asıl onu hatırlamamız gerekiyor.Onun başlattığı yolda diğerleri devam etti.

dr_ahmet

Asıl en i...si fifa kokartlı orospu ismet şanzumanı unutmayalım. İntikam nasıl alınırmış görmeli.

jean

olan oldu artik geri cikip bunlari yatirip kaldirmaliyiz

samet

döneceğiz hesabı bir bir göreceğiz...

AllydeenleaR

Alıntı yapılan: "baha55"

o s.erefsiz adam bizim penaltımızı verseydi  şimdi samsunsporumuz  liğde kalmısdı..çok merak ediyorum nasıluyuyor uykusunda acaba.kaç bin kişinin  kaderiyle hayalleriyle duygularıyla oynadı hakkını yedi..bizim hakkımızı nerde ödeyecek  cok merak ediyorum ..yazıklar  olsu nalet olsun bu düzene   .........
VERİLMEYEN  PENALTII

biri trabzonlu biri kürt allah aşkına bunlardan herşey beklenir!!

deli 55

yani beyler kısacası i...e federasyon o.çocuğu hakemler...

politan_55

selam arkadaşlar.asıl bizi yakan futbol fedarasyonu başkanlık adayı olan.samsunlu olan Ayhan BERMEKTİR.Nedeni ise;bizim külüp olarak 5 oyumuz var.ancak seçimlerde oylarımızın hepsi haluk ulusoya verilmişti.hakemlerinde payı vardır bizim düşmemizde.ancak bu bahsettiğim konuda iyice araştırılmalıdır.sizlerinde bu konuyla ilgili yorum yapmanızı isterim arkadaşlar...dananın koptuğu maç bence samsundaki fenerbahçe maçıdır.serdar tatlı katletti maçı.dr.ahmet çakar atv,deki santra programında o maçtan sonra herzaman samsunun ipinin içerden çekildiğini söylemiştir.saygılarımla..

AllydeenleaR

allahında bulsun ikiside bunlara samsunluların ahı eminim bir gün tutar
allah belalarını versin!!

baha55

dananın kuyrugunun  koptugu maç bence kayseri maçıdır.baska  bi maç değil. o penaltıyı  vermiş olsa o serefsiz ahlaksız adam.biz gelecek sezon için uefa kupasına katılacak bi takımın hayalını planlarını yapıyor olacaktık..inananmıyorum bütün türkiye dünya gördü sen önündeki pozisyonu nasıl görmezsin..bu kadar kolay olmamalı..Allah o kuddusiyi ömrüm boyunca karsıma cıkarmasın 2  çift  lafım olacak...