Bank Asya 1.Lig 12.Hafta l Samsunspor'umuz - Gaziantep B.B.

Başlatan AntZ, 02 Kasım 2009, 23:37:04

« önceki - sonraki »

onur 55

bızı bu topcular bu hale getırdı yıne onlar basımızı kaldıracak.mecburlar buna

cembaba

İnşallah bu maçı alırız. Yoksa 2.lig takımlarını şimdiden hazırlansak ıyı olur :(

Elazığsporlu

Bu hafta biz de kazanacağız siz de kazanacaksınız inşallah.Şeytanın bacağını kıracağız artık.Grupta 6 puanla ligin dibine demir atmamıza rağmen maçın biletleri tükenmek üzere.Tarsus maçı bizim için bir başlangıç olacak.Gaziantep B.B maçı da sizin için başlangıç olur umarım.İki takıma da can-ı gönülden başarılar.

Akyol

Alıntı yapılan: Elazığsporlu - 06 Kasım 2009, 12:25:51
Bu hafta biz de kazanacağız siz de kazanacaksınız inşallah.Şeytanın bacağını kıracağız artık.Grupta 6 puanla ligin dibine demir atmamıza rağmen maçın biletleri tükenmek üzere.Tarsus maçı bizim için bir başlangıç olacak.Gaziantep B.B maçı da sizin için başlangıç olur umarım.İki takıma da can-ı gönülden başarılar.
İyi dilek ve temennilerin için teşekkürler Elazığsporlu inşallah bu hafta gülen tarafta oluruz başarılar...

tanju55

arkadaslar gaziantep b.b. kücümsemiyelim...cünkü ne zaman rakibi kücümsüyorsak fark yiyoruz...problemde burada zaten...samsunspor samsunspor gibi oynasa sampiyonluga oynardi ligde kalmaya degil...kücükle kücük büyükle büyük oluyoruz...1-0 olsun bizim olsun...

söðütlübahçe

onur 55

King Of The North

Alıntı yapılan: Elazığsporlu - 06 Kasım 2009, 12:25:51

Teşekkürler Gakkoş kardeş,bu hafta hep beraber parçalayacağız inşallah.

Baskent_Samsunspor

şu durumda antep karşımızda bırak yenilmeyi berabere bile kalma lüksümüz yok

3 puanı 3 golle almak dileğiyle

lucarelli

King Of The North

holigan5565

işte ramazan gümüşdağın açıklamaları
Eski Samsunspor Teknik Direktörü Hayrettin Gümüşdağ, yazarımız Ercüment Gül´e gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.2008-2009 sezonunun başında Samsunspor Teknik Direktörlüğü´ne getirilen ve Malatyaspor maçından sonra görevden ayrılan teknik adam Hayrettin Gümüşdağ, yazarımız Ercüment Gül'e çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Teknik Direktör Hayrettin Gümüşdağ'ın gündem yaratacak röportajı:

KOMİK PARALARA TRANSFER
"Geçen sezon başı göreve geldiğimde Samsunspor'u tamamen yeni baştan, çok düşük maliyetlerle kurdum ve ben yarattım. Tüm transferlerde yönetimin verdiği yetki ile para pazarlığını bile ben yapmıştım. Volkan, Burhan, Murat Yıldırım, Oktay Delibalta, kaleci Hasan, Turgay, Veysel, Gökhan Kolomoç, tüm bu futbolcuları çok komik paralara transfer ettim. Yani tüm futbolcuları ben gittim ve buldum. Benim bu konuda sayın Fuat Köktaş başkana çok büyük bir teşekkür borcum var. Bana güvendi ve benim önceden belirlediğim ve onların da kafalarına uyan maliyetteki futbolcuları kabul ettiler. Sanırım bu konuda onları mahcup etmediğimi düşünüyorum."

SÜPER LİGDE OLABİLİRDİK                     
"Beni bu takımdan geçen sezon birileri daha ligin 10'uncu haftasında bir şekilde kopardı. Açık konuşuyorum ben bu takımda sezon sonuna kadar kalsaydım Samsunspor Play-Off'a kalarak bekli de Süper Lig'e çıkacaktı. Yani ben bu takımın ilk 6'ya gireceğinden adım gibi emindim. Hatırlarsanız sayın Ercan Kol takımı sadece bir kez seyretmiş ve "Bu takım şampiyon bile olabilir" diyerek basına demeç vermişti. Ben çok genç ve tamamen yeni bir takım kurduğum için sezon başı olduğundan hedeflerimi söylememin erken olacağını ve takıma zarar vereceğini düşünerek sessiz kaldım. Çünkü yönetimin tek hedefi hatırlanacak olursa küme düşmemekti."

ENGELLENDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM
"Bakın, Samsunspor´a gelecek teknik direktörün öncelikle disiplinli ve otoriter olması gerekmektedir. Sonuna kadar doğrularının arkasında olup yönetim ya da futbolcu daha da önemlisi de taraftar baskısına asla boyun eğmeyecek. Çünkü bunların tamamı bana yapıldı. Hatırlarsanız bana Serkan Aykut ´un ilk 11'de oynatılması konusunda büyük baskı yapıldı. Ben geleceğin Samsunspor´unu yaratmak istediğim için orta sahada bir futbolcu fazla kullanarak bugün takımın en önemli oyuncusu konumundaki Murat Yıldırım´ı oynattım ve bu futbolcuyu böylece kazanmış oldum. Çünkü ben sistemi tek forvet olarak kurmuş olduğumdan doğal olarak da Serkan Aykut zaman zaman ilk 11'de forma şansı bulamamıştı. Oysa Serkan Aykut benim her zaman beğendiğim ve yeri de benim için ayrı olan bir futbolcuydu. Ondan çok yararlanmayı düşünüyordum. Onun maç performansının çok üst düzey olmadığını biliyor ve onun bitirici özelliğinden yararlanmayı planlıyordum. Hatırlarsanız sahamızda oynadığımız birçok maçın ilk dakikasından itibaren Serkan Aykut´un oynatılması konusunda tribün baskısı yapılmış ve takımın sahada mücadele veren futbolcularının maç konsantrasyonu etkilenmişti. Yine geçen sezon hatırlarsanız Orduspor maçında bu baskılara kulak tıkamış ve sonuna kadar sabır gösterip maçı da kazanmıştık. Tekrar ediyorum benim amacım, geleceğin Samsunspor´unu kurmaktı, Serkan Aykut meselesi değildi. Kaptan Kenan Yelek bile o zaman basına yaptığı açıklamalarda "Ben böylesi bir sezon hazırlığı yaşamamıştım" demişti. Bu takıma çok daha şeyler vermek isterdim. Ama bu konuda engellendiğimi düşünüyorum. Ben açık konuşayım çok öncelerden futbolcuya dayalı düzeni kırmak adına bir çok futbolcu ile kötü oldum. Onların değil benim istediğim şekilde antrenmanlarda çalışmalarını sağladım."

KURDUĞUM TAKIMI TANIYAMADIM
"Futbolcular çok çalıştıran teknik direktörleri sevmezler. Yani canım cicimle takım çalıştırırsanız lastik bir yerde patlayacaktır. Ben bunu yapmadım. Yoğun bir çalışma programı uygulayarak takımın fizik gücünü ve kondisyonunu mümkün olduğu kadar yukarılara çekmiştim. Geçenlerde Ankara´da oynanan Hacettepe-Samsunspor maçını seyretme fırsatı buldum. Emin olun benim kurduğum takımı tanıyamadım. Samsunspor´un ayakta duracak hali yoktu. Hacettepe'nin o maça kadar galibiyeti bile yoktu. Ancak Samsunspor´un dediğim gibi bırakın futbol oynamayı, mücadele edecek fizik gücü bile olmadığını gördüm. Benim geçen sezon 10'uncu haftada bıraktığım Samsunspor bu değildi."

AMAÇLARI; BENİ GÖNDERMEKMİŞ
"Size mutlaka anlatmam gereken bir olay var. Bunu bu takıma yani Samsunspor´a gönül verenlerin de bilmesini istiyorum. Samsunspor´da son Malatyaspor deplasmanında sahaya ısınmak için takımımla birlikte çıktığımda Malatyaspor takımında forma giyen, ismini vermek istemediğim beni seven 3 futbolcu aynen şöyle dedi. "Hocam maç öncesi moraliniz bozulacak ama bizim takımda forma giyen daha önceleri Samsunspor´da top koşturan Celil Sağır akşam tüm Malatyasporlu futbolcuları toplayarak Samsunspor´un bugün hangi kadro ve hangi taktikle mücadele edeceğini anlattı. Celil Sağır bizlere Samsunspor´da forma giyen bir futbolcunun kendisini arayarak bunları kendisine anlattığını söyledi" dedi. Celil Sağır'ı arayan futbolcu, amaçlarının da beni takımdan göndermek olduğunu söylemiş. Bu olayı maç başlamadan yöneticilerden İsmail Türedi´ye de anlatmıştım."

GİRESUNSPOR MAÇINDA DA DUYDUM
"Yine bu benzer bir ihbar, evimizde oynadığımız ve 4-0 kaybettiğimiz Giresunspor maçı öncesi yardımcıma bir telefon ile yapılmıştı. Samsun dışından gelen bu telefon ihbarında yardımcımı arayan kişi Samsunspor´da yakın arkadaşı olduğu bir futbolcunun hocayı göndermek amaçlı maçı vereceklerini söylemişti. Ben her ne kadar bunu yapacak futbolcum olduğuna inanmıyor olsam da bu olayları aynen yaşadığım da bir gerçek."

SAMSUNSPOR´A PARA İÇİN GELMEDİM
"Samsun çok güzel bir şehir. Samsunspor ülkenin sayılı tesislerinden birine sahip. Halen çok büyük bir kulüp. Ancak burada çalışacak teknik direktör öncelikle maddi sıkıntıları baştan bilecek ve en önemlisi de ne yapmaması gerektiğini bilecek. Benim Samsunspor´a para için gelmediğimi sayın Başkan Fuat Köktaş zaten biliyor. Halen alacağım olsa bile hepsi helali hoş olsun. Yeter ki Samsunspor bu zor günleri atlatsın."
işte samsunspor gerçeği bu.Eğer bu adam kalsaydı samsunspor bence kessin play off oynardı bu hocayı biz daha çok ararrız

tanju55

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 06 Kasım 2009, 18:24:33
5 olmasın 6 olsun bu sefer ;D

biliyorum hayal kuruyorsun ama samsunspor bu son yillarda kac kez bir macta 5-6 gol atti...
orduspor maci haric oradada zaten 10 kisilik takimdan 5 gol yediler...
insallah 5-6-7 atarlar ama puan durumuna bakarsan böyle bir fark beklemezsin(iz)...

Akyol

Kondisyonerliğine lafım yok takım çok diriydi kabül ama mental ve taktiksel anlamda çok kötüydü iyi niyetinden şüphe etmediğim bir isim Allah yolunu bahtını açık etsin...

cem

yarın yine stadda olacağım bazıları benim için çıkar amaçlı yalakalık için bu sitede yazdımı söylesede samsunluluk ve samsunspor ruhumdanda asla vazgeçmeyeceğim .......
yarın olası bir mağlubiyet olursa (ALLAH KORUSUN)mağlubiyeti stadda kimse kaldıramaz futbolcu kardeşlerin bundan haberdar olması gerekir .....
ama bence kazanma vaktimiz geldi ve kazanacağımıza inanıyorum 2-0