TFF 2.LİG 5.HAFTA / SAMSUNSPOR'umuz - Ankara Demirspor

Başlatan _SoN_, 23 Eylül 2018, 12:25:27

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: _SoN_ - 30 Eylül 2018, 16:09:33
Kalecinin yaptığı hiçbir şekilde açıklanamaz,bu ne rahatlık böyle,bu şekilde gol yenirmi?

Sanırım arkadaki oyuncumuzu rakip oyuncu sandı ve topu fake le kurtarmaya çalıştı ve topu rakibin önüne bıraktı :)

_SoN_

bir gol daha bulamazsak,çok sıkıntılı dakikalar bizi bekliyor.

orucreis

Fark atmamız şov yapmamız gereken maçta 2-1 e razı bir tablo vqr. La sen o takımdan kat be kat ustunsun ne bu takımın hali hoca. Takıma hiç birşey verememissin.

evolution55

GurbetciFanatik

Kazasiz belasiz atlattik.
Cok sükür 3 puani aldik.

uykan

Abi ne diye eleştiriyorsunuz
Barça gibi top oynuyoruz keyif alıyoruz bırakın şu takım için olumsuz düşünmeyi

eprianu

30 Eylül 2018, 18:42:14 #36 Son düzenlenme: 30 Eylül 2018, 18:46:46 eprianu
Aklın yolu birdir, doğru tektir. Hiç beklemiyordum ama Taner Hoca yaptığı hatalardan bir bir dönüyor. Hem kadro seçimi hem taktik hem de değişiklikler doğruydu.
Son iki maçtır kanattan bindirmeler yapıyorduk, bu maçta da bunu devam ettirdik. Dikkat ederseniz 2 golü de yan toptan attık.
Takım olarak iyiydik İshak için ayrı bir parantez açmak lazım. Sol tarafı lokomotif gibi kullandı Maaşallah.

Takım olarak daha önce yaptığımız orta alandan top yaparak çıkmaya çalışma hatasını yapmamalıyız. Bu takım yan toplarla çok daha etkili olacaktır. Bugün olduğu gibi.

Güzel futbolla, güzel skorla kazanmak güzel.  :)

orucreis

Bugünkü galibiyet kimseyi yanıltmasın. Bugün akıllı sert bir takım maçı kazanır giderdi. Hoca hala kadro oturtamamis. Hala çok eksikleri var. Hala takım ne oynadığını bilmiyor. Takım içinde adaptasyon sorunu var. Adam pas atacak belli ben anlıyorum tribünden futbolcu anlamıyor anlamsız top kaybediyoruz.kac tane hatalı pas yaptık ben sayamadim. Birde herkes ciddi olmalı lavobali hareketler yakışmıyor

fanatik samsunsporlu

Erkam ,İshak ve Bahattin harikaydı.Maç başlar başlamaz iki bekimiz de ileriye çıktılar. İyi bindirmeler yaptılar. Özellikle de İshak.Erkam ın geriden oyunu kurması da çok iyidi.Şahin ve Canberk kadroyu zor görür böyle giderse.Yalnız çok gol kaçırdık net pozisyonlarda. Tek sıkıntı  buydu.

eprianu

30 Eylül 2018, 20:45:32 #39 Son düzenlenme: 30 Eylül 2018, 20:50:55 eprianu
Maçı izleyemeyenler veya kritiğini yapmak isteyenler için geniş özet :)

https://www.youtube.com/watch?v=YlJpzLO6IsQ

mehmet yılmaz

Rakip, şu ana kadar oynadıklarımız arasında en zayıf olanı idi. Maçın skoru 3-1 yerine 4-0, 5-0 olabilirdi, olmalıydı. Golü bile kendi kendimize yedik. Bahattin'in üçlemesi çok iyi oldu. Takım halen istenen seviyede değilse bile aşama katettiğimiz kesin. İdeal kadroya yaklaştık diyebilirim. Samet ile Ramazan halen üst seviyeye çıkamadılar, orada Erhan Şentürk alternatifi kullanılabilir. Sağ bek zaten iyiydi bence, soldaki sorunu İshak ile çözdük. İshak çok klas bir oyuncu, biraz daha güçlenmesi lazım.

SametYılmaz55

30 Eylül 2018, 21:31:24 #41 Son düzenlenme: 30 Eylül 2018, 21:36:50 SametYýlmaz55
Abi Samet ve Ramazan'ın hala üst seviyede olmaması oynadıkları yerle alakalı bence.Ters kanatta oynadıkları için istediğimiz verimi alamıyoruz.Erhan oyuna girip Ramaan sol tarafa geçince daha etkili oynadı.

jean

Onemli olan kazanmakti tokezlemememiz lazim artik 4-5 hafta iddiamizi ortaya koymak istiyorsak

oguz_5528

Rakip çok kötü büyük ihtimalle küme düşerler.Takım oturmamış oyuncular birbirlerine aliışamamıi.Allahtan fikstür iyi.

Shane_Falco

3-1'e rağmen şöyle dolu dolu top oynamıyoruz. Rakip takımın teknik direktörü bile beğenmedim diyebiliyor takımı. Son 2 haftadır kötü takımlarla oynuyoruz. Hoca'nın yardımına fikstür yetişti. Az dişli takımlar bize sıkıntı çıkartır.

Her şeye rağmen kazanmak çok önemliydi. İnşallah böyle devam ederiz.