13 Ağustos 2007 Olağanüstü Kongresi

Başlatan yk55, 22 Temmuz 2007, 20:58:08

« önceki - sonraki »

caneRisse

biri çıkıp gelse herşey yalan dese
bu kapalı sensiz mezar olur bize
gitttiğin yerlerden yer tut ''optik başkan''
unutmayacağız seni ''son holigan''

veis

sevgili caner optigi istanbulda maça giden her trübüncü tanır.allah rahmet eylesin.ama pankartı buraya yazmayalım ama bizzat tanışmışlıgım bile vardı kendisiyle.

s_uzunkaya

Cenk'in sorunu aşılamadı
22 Temmuz Genel Seçimler öncesi Spor Bakanı Mehmet Ali Şahin'in katılımıyla gerçekleştirin imza töreninde Antalyaspor ile 1 yıllığına anlaşan Cenk'in bonservis sorunu devam ediyor.

Kırmızı-beyazlı ekibimiz ile 750 bin YTL karşılığında anlaşan Cenk'e, Antalyasporlu idareciler tarafından bonservisini alda gel dendiği öğrenildi.

Antalyasporlu idarecilerin yakın çevrelerine Cenk ve menajeri Hakan Şirin'in kendilerine "Bonservis sorunumuz yok dediler. Biz bu durumu göze alarak Cenk ile anlaştık." dediği öğrenilirken idarecileri golcü futbolcuya bonservis sorununu kendisinin çözmesini söyledikleri ve Cenk için ayrıca bonservis bedeli ödemeye niyetli olmadıkları ifade edildi.

Cenk'in eski kulübü Erciyesspor ise tecrübeli futbolcunun bonservisini 500-600 bin YTL'den az bir paraya vermeyeceklerini bildirmeleri üzerine futbolcunun bonservisi için siyasilerin devreye girdiği iddia edilmişti.

15 Temmuz'da Bakan Şahin ile imza atan Cenk, 3 Temmuz'da çalışmalara başlayan Antalyaspor kafilesinin kampına 16 Temmuz'da katılmıştı. Golcü futbolcu ayrıca 3. etap kamp çalışmaları sırasında Trabzon'da ki Antrenörlük kursuna giderek takımdan 10 gün ayrı kalmıştı.

Diğer yandan benzer bir durumun Telekomspor'dan transfer edilen Serdar Sinik için yaşandığı kaydedildi. Kampta gösterdiği performans ile dikkat çeken Serdar ile 350 bin YTL karşılığında anlaşıldığı ancak bu futbolcu bonservis sorununu kendisinin çözdüğü öğrenildi. Serdar, eski kulübü Telekomspor'a bonservisi için kendi parasının içinden 200 bin YTL verdiği belirtildi...

sevgili sami gümüş, taraftarın gönlüne su serpmek için acaba bu transferi gerçekleştirebilirmi? :)

Sadece Samsunspor

Orhan Baba´ya yönetim teklifi
Samsunspor Kulübü Başkanlığı´na adaylığını açıklayan Sezgin Gümüş´ün
yeni yönetim kurulu listesinde Samsunlu tanınmış sanatçı ve siyaset adamlarına
yer vermesi bekleniyor.
Dün akşam, kurmaylarıyla birlikte yemekte buluşan
Sezgin Gümüş, yönetim kurulu listesine
son rötuşları yaparken, Orhan Gencebay´a da
teklif götürdüğü ortaya çıktı.
Orhan Gencabay´ın
düşenmek için süre istediği ve
kongreden önce fikrini
bildireceğini söylediği öğrenildi.

Sadece Samsunspor

Samsunspor´da kaos bitiyor
Kırmızı Beyazlı ekibin geçen hafta ertelenen olağanüstü kongresi bugün yapılacak. Şu ana kadar sadece Sezgin Gümüş, başkanlık için adaylığını açıkladı.Samsunspor´un geçen hafta çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen olağanüstü kongresi bugün gerçekleştirilecek. Kurumahmutoğlu Büyük Samsun Oteli´nde yapılacak olan kongre, saat 18.00´da başlayacak.  Metro Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk´ün, "Arkasında ben varım" dediği Samsunlu Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkanı  Sezgin Gümüş, Samsunspor Başkanlığı için şu ana kadar adaylığını açıklayan tek isim.

bengülü

bu güneş yeniden doğacak bugün inşallah hayırlısı olur burdan başkan  adayımız sayın sezgin gümüş ve ekibine başarılar dilerim özellikde sayın şafak gedikoğlunada şu cenki ne olur bonservisiyle birlikte tekrar samsunspor'a geri alın o zaman hedifimiz süper lig yoluna adım atmış oluruz .........

mehmet yılmaz

kongre üyesi olmadığım için genel kurula gidemeyeceğim ama ümidimiz Samsunspor'a yakışan bir yönetimin oluşması. Allah şimdiden yardımcısı olsun yönetimin; Samsunspor sevgisi yollarını aydınlatsın. kayyum, kapanma gibi söylentilerden sonra az da olsa yüzümüz güldü ve bir umuda sahip olduk.

s_uzunkaya

arkadaşlar aks tv verecekmi acaba kongreyi?

bengülü

Alıntı yapılan: "slazenger"arkadaşlar aks tv verecekmi acaba kongreyi?

bende merakla bekliyorum aks tv de ne alt yazı var ne bir şey tam olarak canlı vermiyecekler gibi gözüküyor genede akşam saat 18:00 de tv başında olacağım tam yönetim listesi  bilen varmı arkadaşlar hayırlısı olsun ne diyelim takıma sahip çıktıkları için  tşk ederim  yeni yönetime başarılar dilerim

Tribün_ali

Alıntı yapılan: "slazenger"arkadaşlar aks tv verecekmi acaba kongreyi?

21.15 sporvizyonda gösterir

veis

umarım bi aksilik olmaz ve bu sıkıntı biran önce biter sürekli bir girdapın içinde olmak takımı çok etkiliyor adamlar sahaya konsantre olamıyor oyüzden bugün bu iş bitmeli.

körfez55

kongre başladı fakat seçime geçilmedi henüz.

körfez55

başkanımız bekledniği üzere SEZGİN GÜMÜŞ...

Harun55

Ya arkadaslar ben yurt disinda kaldigim için bu sene izine gidemedim is yüzünden.
Bu kongreyi biz internet üzerinden izliyebilirmiyiz, yada Kanal55 Yurdum ismine geçti orda gösterirmi acaba?

Bende izlemek istiyorum vallah.

körfez55

aks tv veriyo kongreyi..birazdan resmi olarak da başkanımız sezgin gümüş..herkes çok olumlu konuşuyuo inşallah güzel günler bekliyo bizleri.