Teknik Direktör İsmet Taşdemir

Başlatan ibrakadabra55, 30 Ocak 2012, 21:54:53

« önceki - sonraki »

_SoN_

Sezon başında beri hep bla bla bla, yok efendim şöyle iyi takımız, yok şöyle para harcadık, ilk geldiğinde de yazdım, ne başarısı vari ne referansı var,kaç şampiyonluğu varda geldi bu çok bla bla bla takımın başına geçti, alayımız uyutulduk bu sene.

cakir55

GurbetciFanatik

Baskanimizin tek hatasi.
Heryerde dogru is yapti ideal kadro kurdu ama en önemli yere
Teknik Direktör secimine hata yapti.
Taner ve ismet kim bunlar ?????
Bu yükü kaldiracak insanlarmi. Kadro iyi taraftar muhtesem iyi bir deneyimli Hoca gelseydi suan Sampiyonduk.
Play off u bu kazma Hoca hic kaldiramaz.

Shane_Falco

Hocaaa hocaa kimi yenecen hoca.

Ister misin Bayrampaşa, Ankara Demir, Eyüp.

Altay geçen sene bunu yollayıp son 4 hafta gelene geçene 3 tane atıp Şampiyon oldu.

Biz akıllanmadık. Geldiği günden beri bir halta yaradigi yok. Gereksiz...

tactician

Taner hoca mı İsmet hoca mı diye sorarsanız ben İsmet Hoca derim.
Belli noktalardaki beklentilerimi karşıladı ama özellikle Keçiören maçında test edilen taktik kapasitesi ile alakalı sınavda sınıfta kaldı.
Bazı isimler üzerindeki duygusal takıntısı (ki bu aynen Taner Hoca'da da vardı) takımın genelindeki havayı etkiledi.
Fakat bugün takımdaki en önemli problemin yani fiziksel eksikliğin nedeni bu hoca değil.

Her ne olursa olsun bu seviyenin hadi en fazla birinci ligin üstünde bir hoca değil olamayacak da muhtemelen.

Keşke sene başında bizi süper lig dahil çalıştırabilecek uzun yıllar arkasında durulabilecek bir teknik lider alınabilse idi.

Play-off lar öncesinde kan değişikliği yapılması gereklidir diye düşünüyorum ve bu olacaksa bu hafta gerçekleşmeli. Bundan sonra takımda kalması zarar vermeye devam edecektir. Öte yandan, başkanın hocayı değiştireceğini düşünmüyorum.

cembaba

Play off'a kesinlikle İsmet Hoca ile gidilmemeli.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Shane_Falco

Maç sonunda istifa etmemesinin açıklanır bi yanı yok.

Güzel güzel param yatıyor niye bırakayım kafasında.

Paramı versinler göndersinler derdi o.

Kötü dedigimiz Taner'den bile kötü bi hocalığı var.

maviay55

bu takımın bu halde olmasının tek sorumlusu sen olmasan bile,bırakmalısın..

oyunu okuyor yerinde değişiklikler yapıyorsun dedik boku çıktı onunda. takım 5 günde 2 maç yapamıyor,tek yarı oynuyor 2.yarı yürüyorlar. 2 final maçıydı be sadece 2 final maçı.
Başka işin yok otur tekrar tekrar izle araştır çöz.
Keçi maçında yürüyen takıma hiçbişey yapamadığın gibi bugün 60 dan sonra düşen takıma hiçbişey yapamadın ve Samet-Erhan değişikliğiyle bana göre intihar ettin. Baho yu sola çekip Abdulkadiri öne alabilirdin Abdul top tutardı basardı Sarıyer açılmıştı zaten 2 yi atar fişi çekerdin.

Kaya

Çok net sınıfta kaldı.

Son 2 maç ''Öne geçen takım nasıl oynamamalı'' bunun dersini verdi.

Keçiören maçından zerre ders çıkarmamış olacak ki Sarıyer maçının ikinci yarısını da Keçiören maçında intihar ettiğimiz o ikinci yarı gibi oynattı.

ata55

Birkaç maç kulübeden gelen oyuncularla maçı çevirdi. Ancak final maçlarında fiyasko.
Bugünkü tercihleri de tartışmalıdır. Onur, Enes ve Erhan sıfır katkı verdiler.
Yetersiz bir hoca olmasından korkuyorduk, korktuğumuz başımıza geldi.

cakir55

Vallahi Taner bunu donunda sallar. Bodrumspor deplasmanını falan hatırlıyorum şiir gibi top oynatmıştı. Biz İsmet'le hangi maça çıktıysak zar zor kazandık.

bayfa55

Bize hoca değişikliği lazım. Bu hafta bu hamleyi yapmamız lazım. İsmet Taşdemir ile Play off'a gideceksek hepimize geçmiş olsun. İsmet hocayla biz futbol oynamıyoruz resmen saçmalıyoruz.

ngonge

Oyuncuların hocaya güveni kalmadıysa artık ısrarın anlamı kalmamıştır. Olmadı, sevdiğimiz bir simaydı ama takımı taşıyamadı, adaletli de olamadığını düşünüyorum. Taner Hocadan bence daha iyi bir hoca. Sene başında gelse daha faydalı olurdu diye düşünüyorum. Maalesef bu tip tecrübesiz hocalar böyle büyük camialarda baskıyı kaldırmakta zorlanıyorlar. İkisinin de korkuları takıma direkt sirayet etti.

5trawberry

Sayın hoca, Samsunspor'un menfaati tüm kurum ve kişilerin üstündedir. Buna yoluna yol olduğumuz kıymetli başkanımız da dahildir. Ama onun bu camiada kredisi sonsuzdur. Bu durumda sen kimsin? Hiç özeleştiri yapıp, ben buraya geldim de ne halt ettim diye düşündün mü? Anmak istemiyorum ama Taner Taşkın 40 puanla sana takım bıraktı. Kendisini hangi sebepten istemediysek yemin olsun senden daha beterini gördük.
Olmuyor hoca Allah'ini seversen bırak git. Git ki protokol olarak değil de gönülden gelen sevda ile bu takımı yönetenin başını öne eğme.

ata55

kontrolü kaybetmiş durumda
şöyle ki, bu erhan şentürk madem bu kadar önemliydi, şimdi 18'de bile neden yok?