Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

King1965

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 23 Ağustos 2012, 18:58:22
bu ama beyaz çizgi ters yöne ilerliyor

sadece onu deısmısler ama kalıp bu

davidsavage

Tek dert ,forma sponsorluğumuz kaldı.

ahmetsefa55

formalar nike adidas olmayınca giyemiyorum  :peeh:

Desiqner

BAKAN KILIÇ'A OLAN ELEŞTİRİLERDEN RAHATSIZIM:
"22 Temmuz'dan bugüne kadar Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat Kılıç ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yusuf Ziya Yılmaz'a olan eleştirilerden çok rahatsızım. Bizim bildiğimiz ve kamuoyuna açıklayamadığımız bazı şeyler var. Ancak şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Kameraların önündekiler sizi hiç yanıltmasın. Kamera arkasındaki destekleri çok. Bakan Kılıç bize inanılmaz destek veriyor. Bunun altını özellikle çiziyorum. İnanılmaz destek veriyor. Şuan takımı, bu duruma getirmemizde kendisinin büyük emeği var. Sayın Bakan ile telefonda sık sık görüşüyoruz. Geçen akşam 45 dakika forma reklamı konusunu konuştuk. Buradan da açıklıyorum. Bu sezon da formamızda Spor Toto reklamı olacak. Ben Bakan Kılıç'ın samimiyetini ve Samsunspor'a olan ilgisini fazlasıyla görüyorum. Bunu da kendisi zaten iki gün önceki bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada gösterdi. Bize hem maddi hem de manevi olarak inanılmaz destek veriyor."

Sercan

Alıntı yapılan: ult55ras - 23 Ağustos 2012, 19:16:29
tabi sizde haklısınız alışmışsınız her sene aynı sıradan formalara. anca avuturuz kendimizi formaların güzelliği üstündeki armadadır diye.

Ne alakası var? Maddi olarak Samsunspor'umuza en uygun Errea şu anda. Ayrıca formalar gayet güzel bence..

King1965

Formamızın Ön Kısmına Reklam İçin 'Spor Toto' İle Kulübümüz Anlaştı..

EDit ; Vazgecilmis PTT ile anlasacaklarmıs . Daha fazla para vermis ptt

lato

Errea bizden bir marka kimse onun kadar Samsunspor'u sahiplenmez Galip Asal'a teşekkürler her zaman forma konusunda bir adım önde tutulmalılar tabi kulübün çıkarlarına ters düşmedikçe

muzaffer4

ya sanki premier ligde oynacağız da forma beğenmiyorsunuz bana  ptt1.ligde bizim formaladan güzel olanları sayarmısısnız hatta süper ligtekilerden söyleyin "şu takımın forması gerçektende bizimkinden güzel" deyin hadi..

Desiqner

Ptt ise böyle birşey olacak işte.

SSKLA

ChucKeR

Alıntı yapılan: Desiqner - 23 Ağustos 2012, 22:19:46
Ptt ise böyle birşey olacak işte.

çok güzel olmuş valla inşallah sarı fonun üstüne baskı yapmazlar.

Ayberk

Alıntı yapılan: ult55ras - 23 Ağustos 2012, 19:16:29
tabi sizde haklısınız alışmışsınız her sene aynı sıradan formalara. anca avuturuz kendimizi formaların güzelliği üstündeki armadadır diye.

adidas nike diyenler gitsin akhisarın, eskişehirin bu seneki nike formasına ve sivasın yüzyıllardır değişmeyen adidas formasına baksınlar. aynı sıradan derken neyi kastettiğimiz önemli. zaten bu forma dediğin şey çok orijinal olmaz ya parçalıdır, ya çubuklu ya da düz! ha tek kalıp bütün anadolu takımlarıyla aynı formayı giymeyi istiyorsanız o ayrı. umbro olsun mesela düz kırmızı forma altına düz beyaz şort dimi ne güzel :)

Levent ÖCAL

Çubuklu gayet güzel, sanırım 1 tane de siyah forma olacak  :)

babasamsunlu

valla 10 numara forma arkadaşım. kimsi bedavadan oturduğu yerden bıdı bıdı yapmasın.
Kulübün durumu ortada.
Errea da dünyada bir çok kulübü giydiren bir marka.
Sağolsunlar bize yaptıkları kolaylıklar saymakla bitmez.
Oturduğun yerden bunuda yapın şu olmamış demek iyi.
Kaç tane forma aldı bu şehir geçen sene ?
Neyse. İbocuuuma  laf yok ;)

Desiqner

Kardeşler katalogdan forma seçip nike,adidas tarafından iplenmemek yerine yönetiminde Samsunlu bulunan bir markadan giyinmek daha cazip geliyor bana.Çubuklu güzel ayrıca.Arma olsunda ne olursa olsun bu sene bunları düşünme zamanı değil.