Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

2012 - 2013 forma tasarımları belirlendi mi?

Formalar ne zaman tanıtılır?

Ve ne zaman satışa çıkar?

Abilerimden bu sorularıma cevap bekliyorum  1dk!!!  :rulet:  :D

Serkan

2012-2013 formalarının federasyona teslim süresi kongreden iki gün önceydi ve katalog federasyona teslim edilmese idi yüksek miktarda bir maddi cezası vardı Errea'da ki abilerimizin bu cezayı ödememek için bir kreasyon hazırlayıp federasyona teslim ettiklerini böyle yürekli Samsunspor'lu olduklarını biliyorum.. onun için desen model pek önemli değil arma olsun alır giyerim....

Samsunspor'un gerekirse kulup için risk alabilecek insanlara ihtiyacı vardır..

Theofanis Gekas

kötü oldu bu tam kafamıza göre bi forma çıkartacaz derken,neyse yapcak bişe yok çuval olsa alıp giycez zaten

Ayberk

geçen sene hazırlık maçlarında giyilen arsenal stayl formayı koymuşlardır inşallah :)

Levent ÖCAL

Bu sene kimsenin görselliğe önem vermeyip katkı amaçlı en az 1 tane forma alması, aldırtması şart. Üstümüze düşen, imkanımızın elverdiği her fedakarlığı yapmalıyız. Bırakın formayı 1 sticker bile alabiliyorsak almalıyız başkanımızın da dediği gibi kulübün şuan 1 tl ye bile ihtiyacı var maddi olanaklarımız doğrultusunda gereken neyse yapmaya çalışacağız.

Sercan

Zaten forma tasarımlarını TFF ye veren insanlar da, ellerinden gelenin en iyisini yapmışlardır.

Stoper

Geçmiş yıllara nazaran bu sene nitelikli ve çeşidi bol ürünlerin çıkmasıyla ürünlere ilgi olacağını düşünüyorum.

Şu forma cidden çok şık.

lucarelli

30 Temmuz 2012, 16:15:52 #907 Son düzenlenme: 30 Temmuz 2012, 18:33:42 lucarelli
Forma dizaynına kadar  bin tane dert var. Bu takım kayyumdan son anda yırttı. Asıl forma dizaynı nasıl olacak yerine yeni forma çıksa da bir tane alalım demek lazım.

south_london

şu resimdeki forma harbiden iyiymiş   :)

Desiqner

Bu sene formalar sponsor reklamları basılmış halde satışa sunulsa süper olur.Geçen sene herkes kendi bastıracağım diye birsürü uğraştı...

Burak

Alıntı yapılan: Desiqner - 30 Temmuz 2012, 18:36:38
Bu sene formalar sponsor reklamları basılmış halde satışa sunulsa süper olur.Geçen sene herkes kendi bastıracağım diye birsürü uğraştı...

bende çok uğraştım maçtaki giyilen şekli ile satışa sunulsa güzel olur

buonanotte

Özellikle geçen sene aldığımız formaların armaları çok basitti.Armalar kabartma şeklinde olursa mükemmel olur.

BigBadMama5552

Babamın Samsun'da diş hekimi bir arkadaşı bana forma yollamıştı. Bu sene deplasmanda giydiğimiz kırmızı formaydı ve üzerinde sponsor vardı. Üstelik uzun kolluydu, kollarından bir tanesinde de Süper Lig'in reklamı vardı. Arkasında da Çalık Yedaş'ın reklamı vardı. Nereden bulmuştu bilmiyorum ama, daha sonra Samsun'a gittiğimde o formanın benzerini hiç görmedim çünkü.

fatihaltay55

Bu sezonda formalarımız errea mı bir bilgisi olan var mı  samsunspor_x

BigBadMama5552

AlıntıBu sezonda formalarımız errea mı bir bilgisi olan var mı 

Evet Errea olacak.