Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

burakbas

ahmetsefa55

Serkan

Alıntı yapılan: de_brk7 - 10 Kasım 2011, 14:47:47
Errea , forma , yeni sezon - yine fos!

Beğenmiyorsan alma başkan,kimseye zorla aldırmıyorlar ki bu sezon ki formalar allah var yukarıda güzel şimdi...

burakbas

Alıntı yapılan: Serkan - 10 Kasım 2011, 17:18:04
Beğenmiyorsan alma başkan,kimseye zorla aldırmıyorlar ki bu sezon ki formalar allah var yukarıda güzel şimdi...

almamak gibi bir lüksümüz mü var?

Kulup için , atlet de çıkarsalar onu alacagız. 70 tl verdim aldım fakat bakıyorum da diğer takımların formalarına az daha güzel bir çalışma yapılabilirdi.

burakbas

Alıntı yapılan: muhalif - 10 Kasım 2011, 14:50:16
@de_brk7

kardeş nickleri değişelim mi ?

kardeşim benim için fark etmez , sen bilirsin .

Serkan

Alıntı yapılan: de_brk7 - 10 Kasım 2011, 17:57:34
almamak gibi bir lüksümüz mü var?

Kulup için , atlet de çıkarsalar onu alacagız. 70 tl verdim aldım fakat bakıyorum da diğer takımların formalarına az daha güzel bir çalışma yapılabilirdi.

Hocam Arma varsa gerisini boşver alıyoruz işte bir şekil

beşnumara

Formalar güzel ama 70 tl eder mi orası tartışılır bana göre.Kalite olarak kötü olabilir.Çünkü ben italya 2. ligi takımlarının forma kalitelerine baktım bizim formalardan iyi.Erreaya kızdığım tek neden budur.

burakbas

gereken önem verilmemiş fakat kulube çok sayıda forma verildi. bunu da malzemeden çaldılar gibime geliyor.

maviay55

bize bunu yapabilecek var mı?  :holey: :holey:

nomak55

Nostalji Forma çok güzel beyler herkese tavsiye edrim ben aldım reklamı ve numara isim baksısını da yaptırdım 55 tl ye mal oldu ama deydi gerçekten bu sefer güzel olmuş arma dikme kumaşıda güzel

mehmet yılmaz

Bugün Errea'ya gittim. Oğluma birşeyler aldım. Güzel de bir sürpriz vardı çünkü Errea'dan Samsunspor forması alan herkese bizim Samsunspor kitabından hediye olarak veriliyordu.  >l< >l<

twitter

nostalji forma alacagim
baski falanda yaptiracagim merkez storede mi oluyor sadece yosa errealar yapiyor mu outlet falan

samsunspor.co.nr

dün klasik forma yaptırdım kendime.
56'lar errea mağazada baskıyı yapıyorlar.
orjinal yazı karakterleri kullanıyorlar,çok şık oldu.
forma 40 TL,baskı adet başına 7,5 TL.
isim ve numarayı da ekleyince toplam 55 TL.
logomuzun kabartma olduğu tek forma herhalde.
baskılar ile çok şık oluyor.
ön tarafa da yine 7,5 TL ödeyerek Spor Toto baskı yapıyorlar ancak beyaz zemin üzerine yapılabildiğinden çok da güzel durmuyor.
formanın üzerine sadece siyah yazı baskı istedim spor toto için ama ellerinde yokmuş.
çerçeveli olarak basabiliyorlar,o da güzel durmuyor,yaptırmadım.
bilgine,
sevgiler.

bu arada kitabımı da aldım  ;)

Ahmeti

Arkadaşlar daha önce yazmıştım yine hatırlatmak istiyorum

Errea'dan alınan ürünlerin hiçbirinin Samsunspor'a faydası yok ama store'den alınan bütün ürünlerin tamamı Samsunspor'un kasasına giriyor,formamızı store'den alıp reklamını Errea'da yaptırabiliriz.

twitter