Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: seko - 13 Ekim 2011, 11:49:46
Müzenin karşısındaki storedeki abiye sordum futbolcular formaları giymeden çıkarmazlar dedi.

stordaki görevliler bilmiyorlar en yetkili ağız errea bu konuda ama çeneleri kilitlendi heralde açıklama bile yapmaktan acizler.

GökhanÇağlar

haftasonu Ntv de Barcelona maçını izlerken Errea reklamını gördüm,bizim formaları tanıtıyorlardı...

cgr

Bu arada 56'lar magazasına bu sezonun kamp urunlerı gelmıs. Az once vıtrınde yagmurluk ve eşofman takımı vardı.

Burak

samsunspore store a da gelmiş iki gün önce geçerken görmüştüm

##kdc##

biraz mı fazla, 140 liraya bi forma, bi sweet, bi de eşofman alırım ben normal şartlarda ama bizimkiler neyi amaçlıyor bilemem.
Ayrıca formaın kumaşı zaten bizim yaptırdığımız kırmızı tşörtlerden. Maliyeti taş çatlasa 25 lira olur 70 e satıyolar.
Uzun kollusu çıkınca alırım daha fazla kumaşı aynı fiyata alırız  :)

AhmetDenizci

Nostalji forma satışa çıkmayacak herhalde bu gidişle ?

AntZ

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 21 Ekim 2011, 22:31:56
Nostalji forma satışa çıkmayacak herhalde bu gidişle ?

Çıksada nostalji reyonunda eski formalar arasında çıkar bu saatten sonra

Ahmeti

Errea'da %70'e varan indirimler varmış değerlendirmek lazım

fındık

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 22 Ekim 2011, 10:25:04
Errea'da %70'e varan indirimler varmış değerlendirmek lazım

Abi kanma sakın % 70 e varan diyor. :D

AhmetDenizci

Ne Errea Samsun mağazasındaki görevliler ne de Samsunspor Store mağazasındaki görevliler nostalji formanın ne zaman satışa çıkacağı hakkında bilgiye sahip değil. Gelin hep beraber Errea'ya mail atalım veya telefon edelim. Nostalji formanın satışa çıkmasını sağlayalım:

T: +90 (312) 472 10 55
F: +90 (312) 472 70 00
info@erreaturkiye.com

maraton

Bu hafta ici formalar İtalya dam gelmiş analadigim kadarı ile logo eklenip satışa çıkar dendi

ult55ras

fındık

Takım nostalji formayı giymediği sürece piyasaya çıkmayacakmış kesin

Serkan

Alıntı yapılan: seko - 24 Ekim 2011, 09:50:51
Takım nostalji formayı giymediği sürece piyasaya çıkmayacakmış kesin

Serkan'cım formalar italya'dan gelmiş armalar eklenince satışa çıkacak; sana kim diyor takım giymeden satışa çıkmayacak diye; bu kadar da kesin konuşabiliyor merak ettim  (=

fındık

Abi Storeye bakan abi dedi futbolcular formayı giymeden satışa sunulmayacakmış kesin dedi. Yetkili errea olabilir ama son durum bu.Ben onun yalancısıyım ;D