Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

özkan

forma konusunda bizim kadar istekli olupta bu kadar eziyet çeken başka taraftar varmıdır acaba

Levent ÖCAL

27 Eylül 2011, 10:50:16 #811 Son düzenlenme: 27 Eylül 2011, 10:56:17 DESPOTE55
Hala beklemekteyiz sezon sonu çıkacak sanırım bu forma  :suslen:

twitter

fındık

Pazar günü akşam erreaya sordum yoktu gelecekmiş halaaaaaaaaaaaaaaaaaa :kafa:

davidsavage

Bende şu kamp ürünlerini bekliyorum,idman t-şörtlerini çok beğeniyorum umarım en yakın zamanda Errea mağazalarına gelir.

sadece55

Alıntı yapılan: DESPOTE55 - 27 Eylül 2011, 10:50:16
Hala beklemekteyiz sezon sonu çıkacak sanırım bu forma  :suslen:

Bu forma özellikle reklamlı ve numaralı çok hoş görünür

Nuri Asan

Çanakkale'de bile harika maç formaları varken ben neden maç forması bulamıorum. Kollarında spor toto amblemi olan önünde spor toto yazan ya bildiğimiz sahaya çıkarken maç forması işte. Neden bu sıkıntıyı yaşıyoruz. Neden arkasında bir tane bile SAMSUNSPOR  samsunspor_x yazan ürünümüz yok. Neden neden.

Bir 3.Lig takımı olan Çanakkale Dardanalspor'a imrendim.Benden arkasında Samsunspor yazan her hangi bir ürün istediler yada maç forması bulamadım.Kusura bakmayın arkadaşlar bugüne kadar biz Akyol un tasarımı ile idare ettik dedim.

Çok şey istemiyorum

1 - Maçta giydiğimiz formadan
2 - Arkasında SAMSUNSPOR yazan gururla taşıyabileceğim bir polar yada eşofman

sadece55

Ben anlamıyorum Spor toto yerinde olsam...reklamsız formamın satılmasına izin vermem

Desiqner

Ya şu store , website ve reklam-tanıtım konusunda şu forumdan birini seçseler kulüp bir gömlek üste fırlar :) kardeşim bu kadar acemice yönetilmezki ya.

fındık

La bu nasıl bir anlayış futbolcular formayı giymeden nostalji forma çıkmıcakmış 1-2 ay bekleriz bu gidişle

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: seko - 13 Ekim 2011, 10:08:01
La bu nasıl bir anlayış futbolcular formayı giymeden nostalji forma çıkmıcakmış 1-2 ay bekleriz bu gidişle

Buda nerden çıktı şimdi ya?  ???

fındık

Müzenin karşısındaki storedeki abiye sordum futbolcular formaları giymeden çıkarmazlar dedi.

twitter

hangi işimiz doğru düzgün ki bunun düzgün olmasını bekliyoruz

lig bitecek elimizde adam gibi klasik bir forma yok yeni sezondan

Ahmeti

Adamların paraya ihtiyacı yok ki,bende beklemekten sıkıldım artık store'nin yanından geçerken bile sormuyorum klasik formalar geldimi diye.

özkan

bunların yaptığı iş ne tadı vermeye başladı adını bile koyamıyorum artık..bunlar kadar ''ahraz'' yönetici yoktur.Olamaz.