Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

spooks

55cem55

Arma diye bisey yok kardesim formaya baski yapilmis ama son derece kalitesiz bi baski...

ahmetsefa55

arması gercekten de kotu.
ancak klube katkı olsun dıye tabı kı alacam.
sıyah ya da nostaljıden  ;)

muzaffer4

nostalji formayı errea ve store sormaktan bıktım acaba g.birliği maçına kadar çıkarmı?

mahserxxx

store ye gittim şimşek vardı şehri samsunun kırmızı ile beyazı vardı şimşeği beğendim  gencler_birligi maçından önce alıcağım inşallah . armalar kabartma olmamış ama ellemeden pek belli olmuyo kötü olduğunu söyleyemem

nomak55

Ben ramazan bayramında errea ya foorma almaya gittim şok oldumm formalar dandik arma baskı bende eşofman alayım bari dedim satış yapanlara sordum futbolculardamı bu formadan giyecek dedim yok dedi onlarınki kabartma olacakmış hadi bizim armayı geçtim adamlar kendi logolarını bile baskı yapmış insan onu bari dokuma yapardı hiç beğenmedim ama şu nostalji forma çıksın alacam inş.Bide eğer 56lardaki errea ya giderseniz dışarda satışdaki formlar var ingiltere championship de oynayan takımların ve izlanda milli takımının formalarını bi görün isteyince nasılda güzel oluyormuş formalar bence fazla özen göstermemişler bizim formalara

muzaffer4

Desiqner

Arkadaşlar bu arada forma reklamı varmı ? Bütün takımların sponsoru var bildiğim bizim ne olacak acaba ?

cembaba

Formamızda reklam yok herhalde. Gerçi yarın göreceğiz ;D

55.hakan

Siyah renk teknik ekibin giydiği formalardan çıkarsa biri beni durdursun  8)

sosaka

Sponsoru olmayan takımlara spor toto sponsor olacak 250bin $ verecek diye bir haber okumuştum

55(tuncay)55

spooks

sevmekyetmezmi

store de ne zaman satışa cıkar bu formalar merak ediyorum.