Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

Desiqner

Nostalji çıksada alsak.Gençlerbirliği maçına formayla gelmeden olmaz...

nusret55

ben de şehr-i samsun formasının kırmızısından aldım kumaşın kalitesi fena değil hatta iyi de ama benim sorum şu
ben sivasta yaşayam bir Samsunsporlu olarak eş-dost bu formayı üzerimde gördüğünde ben nasıl bunun orjinal maç forması olduğuna inandıracağım bilemiyorum...
arması diğer markaların maç formalarında olduğu gibi ne kabartmalı ne de üretici firmanın hologramı var...
ASAL Grup gerek bu sezon gerekse önceki seonlarda Samsunspor' a verdiği desteğinden dolayı ne kadar Samsunsporlu olduğu tartışmasız bir gerçek ama beni açıkçası hayal kırıklığına da uğrattıklarını dile getirmeden de geçemeyeceğim...

Akyol

Kumaş gerçekten kaliteymiş dün gördüm. Keşke daha fazla özen gösterilseydi özellikle arma konusunda  :peeh:

muzaffer4

dün maçta yeni sezon formalarına olan ilgi beni sevindirdi şehr-i samsunun satışı da fena değilmiş nostalji çıkarsa daha da artar bütün maraton formalı olsa çok iyi olur yavaş yavaş herkes formayla gelmeye özen gösteriyor formayla gelmeyen bile en azından kırmız t-shirt tarzı bişeyler giyiyor taraftar iyice bilinçlendi bu sene az da olsa bir başarı kazanırsak seneye maratonda herkes formalı olacak..

55ertan

Alıntı yapılan: ekigho55 - 05 Eylül 2011, 14:21:14
dün maçta yeni sezon formalarına olan ilgi beni sevindirdi şehr-i samsunun satışı da fena değilmiş nostalji çıkarsa daha da artar bütün maraton formalı olsa çok iyi olur yavaş yavaş herkes formayla gelmeye özen gösteriyor formayla gelmeyen bile en azından kırmız t-shirt tarzı bişeyler giyiyor taraftar iyice bilinçlendi bu sene az da olsa bir başarı kazanırsak seneye maratonda herkes formalı olacak..

cok önemli bi konuya dayanmisin, ama gelde bizim millete anlat.
Genclerden haric kimse kirmizi beyaz gelmiyor maclara.
Ben cevremdeki samsunsporlulara zorla forma aldirtacam, artik her sezon bir lisansli ürün almali herkez.

hurcan55

Bende ona dikkat ettim ordu maçında. tamam halkımız hevesli, kırmızı beyaz giyenenler var ama hala taraftar gruplarının içinde bile yok pembe yok sarı renkte giyinenler var

cembaba

cgr

Alıntı yapılan: CemBaba - 05 Eylül 2011, 16:16:36
Yeni sezon formalarımız TFF'nin sitesinde yerini aldı...

Şu "Kaleci 4" olana biraz kırmızı beyaz katsan al sana cillop gibi forma...

muzaffer4

seyirci kapasitesi 12 bin küsür  :deli: :deli:

cgr

Neredeyse bütün takımların formalarını inceledim. Bizim formalar gerçekten güzel... Sadece Eskişehir ve Fb formaları fena değil.

Burak

Alıntı yapılan: cgr - 05 Eylül 2011, 17:22:34
Neredeyse bütün takımların formalarını inceledim. Bizim formalar gerçekten güzel... Sadece Eskişehir ve Fb formaları fena değil.

Doğru diyorsun öyle aman aman formalar yok hep klasik modeller ya çubuklu ya parçalı Errea'nın tarzı biraz değişik o yüzden garipsiyoruz sanırım . Gözlerimiz hep Adidas , Nike modellerine alışmış Sivas'ın formaları güzel Bursa'nınkilerde iyi olmuş  fenerde orjinal tarzda formalar yapmış onun dışındakiler standart

sosaka

internetten satışlar ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı ?

muzaffer4

55__Gurbet__55

Internet üzerinden yurt disindan almamiz mümkünmü?

55cem55

Ben begenmedim 70 tl bi forma icin yuksek bi bedel 100 tl olsun ama kaliteli olsun kirmizi olandan aldim yeni sezon...keske daha ozen gosterilse arma cok kalitesiz yapilmis ve cok sade bi tasarim...