Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

CurvaSs

Alıntı yapılan: ekigho55 - 30 Ağustos 2011, 16:26:46
nostalji ve şehr-i samsun ne zaman satışa çıkacak bilgisi olan varmı?
şimdiden teşekkürler iyi bayramlar...

şehr-i samsun satışta. nostalji hala gelmedi diye biliyorum. ama armalar felan bi' garip. yine de bi' tane alacağız ya da idman ürünlerini bekleyeceğiz.

not: siyah şehr-i samsun'u görmedim, sanıyorum gelmedi daha.

Sercan

Alıntı yapılan: CurvaSs - 30 Ağustos 2011, 16:28:52
şehr-i samsun satışta. nostalji hala gelmedi diye biliyorum. ama armalar felan bi' garip. yine de bi' tane alacağız ya da idman ürünlerini bekleyeceğiz.

not: siyah şehr-i samsun'u görmedim, sanıyorum gelmedi daha.

bayramdan sonra gelecekmiş..

AntZ

31 Ağustos 2011, 08:52:32 #692 Son düzenlenme: 31 Ağustos 2011, 08:56:08 AntZ
Her ne kadar adidas, nike ya da kim yaparsa yapsın armanın yerini güzel bulmasam da, adidas, nike gibi markaları örnek göstererek eleştirdiğim için kedi adıma özür dilerim.

Nike da aynı şekilde yapmış, olmamış.  :(

Sercan

Abi haklısın ama yakından bakınca özellikle şehr-i Samsun modellerine,o kadar da kötü değil aslında..

##kdc##

31 Ağustos 2011, 11:07:09 #694 Son düzenlenme: 31 Ağustos 2011, 15:03:25 Cüneyt
Alıntı yapılan: Sercan - 31 Ağustos 2011, 11:05:04
Abi haklısın ama yakından bakınca özellikle şehr-i Samsun modellerine,o kadar da kötü değil aslında..

valla ben jnr'in üstünde gördüm Giresun maçında güzelden öte süppper geldi bana Şehri Samsun  :evet:

LisandroLopez

Ollivanders

şehr-i samsun beyazından almış bulunmaktayım.bence çok güzel :)

ChucKeR

armanın yeri iyi 3 aşağı 5 yukarı aynı tarzdı formalar yıllardır. önümüze de pedo yazdın mı uzaktan dikkat çeker forma farklı olur :D

muzaffer4

nostalji formalar tam olarak ne zaman çıkaca net bir tarih var mı şehir dışına götüreceğim 6-7 tane alacağım ordu maçından önce çıkarmı?

guvener55

takımın giresun maçında giydiği formadan aldım. çok estetik bence. diğer formalarda 1 hafta sonra gelecekmiş. bu sene mümkün olduğumuz kadar forma almaya bakalım bence gerçekten çok güzel formalarımız var

mehmet yılmaz

Şehr-i Samsun kırmızıdan aldım ben de...
Herkesin beğenisi farklıdır, ben en başından beri bunu beğenmiştim, fotolardakinden daha iyi durdu bence...

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 01 Eylül 2011, 21:56:15
Şehr-i Samsun kırmızıdan aldım ben de...
Herkesin beğenisi farklıdır, ben en başından beri bunu beğenmiştim, fotolardakinden daha iyi durdu bence...

Abi kumaş olarak rahat mı ?

mehmet yılmaz

Evet, hafif bir kumaş...
Formadan çok tişört havası var...

celebi

mehmet yılmaz